• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 00:12
Autor Wiadomość

dziewczyna10101  

Wysłany: 2009-02-05, 18:47   Technikum Hotelarskie ?

Witam. Chciałabym znać Wasze zdanie na temat technikum hotelarskiego. Czy ktoś może ukończył taką szkołę lub w niej jest? Czy nie żałujecie tej decyzji? Co sądzicie o niej? Chcę się tam wybrać po gimnazjum, ale zastanawiam się nad innymi interesującymi profilami. Prosze o pomoc, z góry dzięki :)

porannarosa  

Wysłany: 2013-06-12, 10:58   

mam skończone to technikum, egzaminy zawodowe zdałam, ale pracy nie mogę znaleźć... nie żałuję, bo odkryłam co na prawdę mnie fascynuje... dekorowanie wnętrz, przygotowywanie imprez okolicznościowych.

jeśli jest ktos dobry z języków obcych i geografii i mieszka w wiekszym miescie gdzie tą prace znajdzie to śmiało ;)

blantowa  

Tytuł: popapraniec

Wysłany: 2013-06-18, 23:18   
   Polecający: staszkowa89

Odradzam technikum hotelarskie, po nim tak naprawdę to niewiele możesz. Ciężko z pracą, bo na recepcję wolą zatrudniać studentów zaocznych. A na sprzątaczkę możesz iść bez szkoły. O wiele więcej możliwości masz po fryzjerstwie lub gastronomii, przynajmniej u nas na podkarpaciu tak jest.

PS ja też po hotelarskim, już 5 lat po szkole i jeszcze nie pracowałam w zawodzie.

Odpowiedz do tematu