• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Properth 

Wysłany: 2010-10-03, 21:45   Technikum Mechaniczne dzienne na zaoczne

Witam, pochodzę z zachodniopomorskiego i uczę się w Technikum Mechanicznym. Aktualnie jestem w drugiej klasie i po jej zakończeniu zamierzam przepisać się z powodów osobistych oczywiście na TM zaoczne/wieczorowe. I mam kilka pytań:

1. Czy po takiej szkole mogę mieć maturę i egz. zawodowe??
2. Możecie poradzić jakieś miejscowości z zachodniopomorksiego i lubuskiego z takimi szkołami?? Najbardziej pasował by mi Gorzów Wlkp, Szczecin, Stargard Szczeciński.
3. Ile takie coś kosztuje? 100-150zł miesiecznie??
Pozdrawiam

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-10-04, 08:16   

zaoczne szkoły średnie zazwyczaj są darmowe albo mają koszt tylko w formie jakiegoś śmiesznie niskiego wpisowego na początku semestru (u mnie jest to 20 zł). oczywiście możesz mieć maturę i egzamin zawodowy po technikum zaocznym. co do konkretnie szkół to już musisz się samodzielnie rzejrzeć, ale w Szczecinie na pewno coś znajdziesz.

Properth 

Wysłany: 2010-10-05, 19:18   

A no właśnie a co sądzisz o takich szkołąch jeśli można wiedzieć? Warto czy nie warto? Większość osób z mojego otoczenia jest przeciwna, zdziwiona i ogólnie nie chętna do takich szkół. Choć myślę, że jakby takie szkoł były bardziej rozgłaszane miałyby większe wzięcie. Pisałem do jednej ze szkół w gorzowie wszystko fajnie ale nie mają profilu Technik Mechanik :( więc szukam dalej. Pozdrówka

Odpowiedz do tematu