• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

wieczny  

Wysłany: 2014-09-10, 12:45   Zmiany tylko czy na lepsze? A u was?

Wystartowała szkoła, a ja czuję się jakoby były do tej pory wakacje. Całokształt się zmienia z roku na rok w szkole. Na dłuższą metę jakoś przez te wolne zaczyna się tęsknić za szkolnymi murami. Najlepsze jest to, że wraca się do tego samego budynku po kilka razy wciągu paru lat i nieustająco co wakacje coś się zmienia. Jak nie przemalują ścian, to wymienia ławki lub postawią fotele na korytarzach jak to rok temu było. Przebudują halę sportową robiąc powierzchnię użytkową o 10 cm szerszą aniżeli była. :rotfl: No ale aktualnie zrobione zostało coś co mnie ruszyło. Ja kiedy poszedłem w tym roku do szkoły to oczom nie uwierzyłem. :przestraszony: Schodzę na znajdujący się u samego dołu poziom (piwnica) a tam szafki szkolne. :padam: I to nie byle jakie szafki, bo szafki ubraniowe, gdzie można zostawić nie tylko kurtałkę. No kurde zatkało mnie absolutnie. Z jednej strony ekstra koncepcja, bo nie trzeba stać w rzędach do szatni po odzienie wierzchnie (kurtkę), a z drugiej jestem ciekaw jak wiele lat przetrwają w stanie używalności. Zawsze jest taka straszna rzecz, że jak na przykład kończy się lekcje o 14:25 to w domu jest się o 16:00 przy czasie koniecznym na drogę równym 15 minut. Więcej szkół winny się zaopatrywać w takie sprawy. Jest to wygodniejsze dla nas, uczniów jednakowoż również i dla nauczycieli. U nas dyżurów pod szatnią już nie ma. Aż napływa chęć na chodzenie do szkoły. No a teraz wy powiedzcie co zastaliście po wakacjach w waszych szkołach? Co wam zaoferowały wasze szkoły na ten rok szkolny? :cool:

Odpowiedz do tematu