• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Mortek  

Wysłany: 2016-10-07, 16:38   Studia i praca w kinie

Orientuje się ktoś, jak teraz wygląda praca w kinie w trakcie studiów? Jak jest z elastycznością przy grafiku tzn. czy jest tylko na papierze, czy naprawdę da się dogadać?

I na jakie zniżki można ewentualnie liczyc do kina, albo czy gdzieś wpuszczają za darmo pracowników?

A może lepiej zapomnieć o kinie i popatrzeć na coś innego?

Piszcie, co wiecie. Każda informacja będzie na wagę złota. :)

ola19  

Wysłany: 2016-10-10, 10:21   

Myślę, że można liczyć na zniżki :)

MalinaEs  

Wysłany: 2016-10-10, 16:56   Re: Studia i praca w kinie

Mortek napisał/a:
Orientuje się ktoś, jak teraz wygląda praca w kinie w trakcie studiów? Jak jest z elastycznością przy grafiku tzn. czy jest tylko na papierze, czy naprawdę da się dogadać?

I na jakie zniżki można ewentualnie liczyc do kina, albo czy gdzieś wpuszczają za darmo pracowników?

Ale chcesz pracować w kinie, bo kochasz filmy i chcesz mieć do nich nieograniczony dostęp czy zależy ci po prostu na pracy w elastycznym wymiarze godzin i przyszło ci do głowy, ze moze w kinie bedzie ok? Mój znajomy pracuje w kinie i chodzi sobie na wszystkie filmy za darmo :) plus ma chyba jeszcze jakieś zniżki na przekąski, ale nie jestem pewna. Mogę dopytać jak tam wyglada z grafikiem, ale nie wiem kiedy się będę z nim widziała. Zdaje się, ze raczej może sobie ukladać pod zajęcia na uczelni, ale to też musialabym dopytać. Może ktoś tu już wczesniej się wypowie. Tak czy siak to raczej spoko praca :)

Sylwia20  

Wysłany: 2016-10-10, 19:54   

Nie wiem jak wyglądają stawki teraz, ja pracowałam tam przez jakiś czas na studiach i bardzo polecam. Fajna ekipa, nie było problemu z połączeniem pracy i studiów - rano, to i można było się do sesji pouczyć. Generalnie filmy były za darmo, oczywiście "po pracy". ;)
Moim zdaniem idealna praca dla studenta, który lubi chodzić do kina i rozmawiać o filmach. :D

abineczka  

Wysłany: 2016-10-12, 14:53   

Sylwia20 napisał/a:
Nie wiem jak wyglądają stawki teraz, ja pracowałam tam przez jakiś czas na studiach i bardzo polecam. Fajna ekipa, nie było problemu z połączeniem pracy i studiów - rano, to i można było się do sesji pouczyć. Generalnie filmy były za darmo, oczywiście "po pracy". ;)
Moim zdaniem idealna praca dla studenta, który lubi chodzić do kina i rozmawiać o filmach. :D

moja koleżanka tez pracowała i na studia to idealne, dopasowywała grafik do zajęć i pracowała z takimi jak my młodymi ludźmi, więc i atmosfera była fajna.

MalinaEs  

Wysłany: 2016-10-13, 13:47   

Już się trochę wywiedziałam, generalnie z grafikiem bardzo luźna sprawa, może sobie dopasowywać bez problemu, ma rabaty na popcorn i takie tam (akurat nie korzysta) no i ogląda filmy przed lub po pracy, ogólnie jest zadowolony, on akurat w cinema city pracuje, jak jest w innych to nie wiem. Ale wspominał, ze jakiś nabór jest teraz większy, wiec śmiało aplikuj, jeśli ci odpowiada taka praca :)

owsiana  

Wysłany: 2017-02-01, 09:07   

Da się połączyć studia i pracę. Myślę, że pracodawca pójdzie ci na rękę i ustali grafik który będzie ci pasował. Na http://poradnikpracownika.pl/ znajdziesz wiele cennych porad dla wszystkich pracowników, mogą ci się przydać i pomóc w połączeniu pracy i nauki.

ewelina546 

Wysłany: 2018-08-20, 10:30   

W kinie nigdy nie pracowałam, to nie wiem. Ale z doświadczenia wiem, że np. praca jako hostessa sprawdza się jako dodatkowa robota. Zazwyczaj jest to praca w weekendy więc można to pogodzić ze studiami. I zleceń też nie brakuje, bo wynajem hostess Trójmiasto to raczej popularny temat.

Nelly  

Wysłany: 2018-09-25, 14:11   

Pomysł bardzo ciekawy. Niemniej jednak chyba nie każdy sprawdzi się w takiej pracy. Sama dużo chętniej postawiłabym na pewno na zatrudnienie jako opiekunka osób starszych w Niemczech z https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy . W tym przypadku praca jest oczywiście legalna, opiera się zarówno na umowie, jak i ubezpieczeniu, a dodatkowo możemy być pewni fajnego wynagrodzenia.

margo903 

Wysłany: 2020-11-30, 02:44   

Szukasz pierwszej pracy? Zostań opiekunką do dziecka - pracowałam jako opiekunka dla dziecka na studiach i bardzo miło wspominam ten czas.

kora0 

Wysłany: 2020-11-30, 16:23   

Sam wybór studiów to bardzo wazna decyzja i wydaje mi się, ze dotrze trzeba sie zastanowić zanim podejmiesz decyzje. Sama nawet przeglądałam teraz co jest bardziej opłacalne. Z tego co widziałam to ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/...nia,2,2,54,54,0 jest fajny i przyszłosciowy.

kubam  

Wysłany: 2020-12-27, 22:37   

Bez problemu można pogodzić studia i pracę. Na pewno dużo ofert pracy w Tarnowie znajdziecie na portalu Geopraca. Trzeba szukać zatrudnienia na część etatu, albo w trybie weekendowym. Wiele zależy od tego czy studiujecie dziennie czy też zaocznie.

beatinka  

Wysłany: 2021-09-02, 09:33   

A ile da się zarobić w kinie? Są to wystarczające pieniądze do życia?

sylwia4012 

Wysłany: 2021-09-06, 18:59   

Jeśli zależy Ci na elastycznych godzinach pracy i posiadasz auto, to możesz zarobić, wypożyczając je innym osobom. Możesz zarobić kilkaset złotych bez wychodzenia z domu, bo formalności załatwia się online. Można umówić się na rozmowę z ekspertem. W razie awarii przedstawiciele wypożyczalni zajmują się tym. Ty byś nie poniósł kosztów. Szczegóły tutaj https://beep.rent/fleets/ .

Odpowiedz do tematu