• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mazi88 

Wysłany: 2016-08-07, 18:58   Studia podyplomowe

Waszym zdaniem na studia podyplomowe warto iść z marszu czy lepiej zrobić sobie przerwę??

Eizzy 

Wysłany: 2016-08-08, 09:33   

To zależy, ja wybrałam "przerwę" przeznaczoną na pracę w zawodzie. Po roku pracy wybrałam studia na http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/ i nie żałuję decyzji. Podczas niektórych zajęć dzięki doświadczeniu w branży mam o wiele łatwiej bo wiem jak to wszystko wygląda w rzeczywistości, a nie tylko w teorii. Jednak można również zaczynać studia podyplomowe z marszu gdy jesteś pewny, że na nich skorzystasz.

OE_WSB  

Wysłany: 2016-08-13, 17:49   Re: Studia podyplomowe

mazi88 napisał/a:
Waszym zdaniem na studia podyplomowe warto iść z marszu czy lepiej zrobić sobie przerwę??

Witam! to wyłącznie Twoja decyzja jak postąpisz. Jako przedstawiciel Wyższej Szkoły Bankowej zapraszam Cię do przejrzenia naszej. Studia możesz podjąć w kilku lokalizacjach na terenie kraju, a studiować możesz w kilku branżach: IT, zarządzanie, budownictwo, pedagogika i innych. Cała lista kierunków dostępna jest na stronie wsb.pl, na którą z tego miejsca zapraszam. Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe wynosi dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

[ Dodano: 2016-09-26, 13:29 ]
Witam! W promocji zniżkowej dotyczącej studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej zaszły małe zmiany. Obecnie aplikując na studia w terminie do 15 października wpisowe kosztuje dzięki promocji 150 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł. Zapraszam do aplikacji poprzez stronę na wsb.pl lub osobiście w naszych oddziałach.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

renia12 

Wysłany: 2016-10-19, 09:01   

Ja myślę i myślę czy może podyplomowe studia historyczne nie są opcją dla mnie? Jestem freelancerem więc czasu wolnego mam dość sporo. Co sądzicie?

aniusia82 

Wysłany: 2016-11-08, 11:13   

Na podyplomowe studia idzie się wtedy, gdy chce się związać z konkretnym kierunkiem.

lazygirl 

Wysłany: 2016-11-08, 22:53   

Studia podyplomowe to też jest super opcja jednak z tego co wiem wiele osób robi sobie kolejne kierunki na drugim stopniu. U mnie na uczelni było kilka takich przypadków. Ja aktualnie myślę o kolejnym kierunku by mieć większe możliwości na rynku pracy. Zastanawiałam się czy u nich http://www.wszop.edu.pl/k...,2,6619,54,6619 nie zacząc sobie kierunku bezpieczzeństwo wewnętrzne bo wiem ,że jest to teraz dość popularny kierunek. Co o tym myślicie?

groteska 

Wysłany: 2016-12-22, 13:08   

Ja robiłam dwa w jednym :) na ostatnim roku studiów.

santi 

Wysłany: 2017-10-10, 08:24   

Najłatwiej chyba iść z marszu, wtedy jest się na bieżąco i nie trzeba się na nowo odnajdywać w rzeczywistości, sama szukam studiów podyplomowych, najchętniej takich do zaczęcia już, interesuje mnie pedagogika, myślicie że są jeszcze zapisy?

Eizzy 

Wysłany: 2017-10-19, 11:39   

Ja właśnie robię studia podyplomowe na kierunku prawne aspekty zarządzania apteką. Wybrałam tryb zaoczny, więcej info o nich jest tutaj: http://www.prawowroclaw.e...adzania-apteka/ To bardzo konkretny kierunek jednak wiem, że chcę uruchomić własną aptekę. Magisterkę skończyłam dwa lata temu a teraz stwierdziłam, że takie coś po prostu mi się przyda :) Może właśnie te dwa lata były mi potrzebne na dojście do tego co naprawdę chcę robić także uważam że przerwa to nie jest zły pomysł aczkolwiek nie każdy jej potrzebuje, to już wiesz tylko Ty :)

Odpowiedz do tematu