• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Misiaczek1412 

Wysłany: 2010-11-18, 14:38   Co po studiach ?

Jestem po studiach i nadal nie mogę znaleźć pracy... Możecie mi coś doradzić ? Może iść na jakiś staż ? Bo nikt mnie nie chce przyjąć bo nie mam doświadczenia i oczywiście nie mam gdzie go zdobyć. Może jakiś wyjazd za granicę? Jakieś płatne praktyki ?

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-11-18, 18:41   

Nawala mi telepatia i nie wiem jakie studia skończyłeś.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-11-19, 16:40   

Zacznij pracować w Macu, po twoim kierunku tam chętnie biorą.

Izabella  

Wysłany: 2011-02-02, 20:43   

Szukanie nowej pracy,i to najlepiej takiej ,która bedzie odpowiadała w 100% temu co studiowałes.Albo ewentualnie wybrac sie na staż.

agnieszka729  

Tytuł: :-)

Wysłany: 2014-09-25, 14:39   

Zależy po jakich studiach jesteś. Po niektórych kierunkach trudno jest znaleźć pracę, bo są one po prostu przeładowane. Multum ekonomistów i specjalistów od zarządzania, a ani wielkiej kasy, ani ludzi, którymi można byłoby zarządzać brakuje...

Ada2  

Wysłany: 2014-09-28, 19:05   

Wiadomo, ze nie tak od razu można znaleźć prace w swoim zawodzenie ale nie ma co sie poddawać.Warto zatrudnić sie gdzies a w miedzy czasie szukac upragnionej pracy. Z tego co wiem , to tutaj http://praca.money.pl/oferty/stazysta// jest wiele ciekawych ofert na stażyste a po studiach to idealne rozwiazanie. Szybko tu cos znajdziesz a później szukaj tej wymarzonej pracy
Ostatnio zmieniony przez Ada2 2014-09-29, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  

kropcia 

Wysłany: 2014-09-28, 20:32   

Po studiach albo od razu praca albo znaleźć i się załapać na jakiś staz ;)

ola19  

Wysłany: 2014-10-08, 11:01   

Mało kto ma tyle szczęścia, żeby od razu znaleźć pracę. Warto zadbać o to już na studiach, dużo się udzielać w różnych instytucjach. Jak ma się predyspozycje do pracy w biznesie to można się zainteresować obligacjami korporacyjnymi i potem z czymś ruszyć. Ważne, żeby nie stać w miejscu.

agnieszka729  

Tytuł: :-)

Wysłany: 2014-10-31, 14:25   

Załóż e-biznes :rotfl: Poczytaj o tym tutaj: Monitor finansowy

:hyhy:

mcyka 

Wysłany: 2014-11-24, 08:25   

Zobacz sobie tutaj: http://polandworkforce.com oferty pracy, masz tam ogłoszenia z Polski i z zagranicy. Jak nie jestes uwiazany w kraju to wedlug mnie warto wyjechac. W Niemczech np na pewno bedziesz zarabiac duzo wiecej, a u nas to nie ma za bardzo nawet co liczyc na sensowna emeryture. Ja bede wyjezdzac w przyszlym sezonie do Niemiec, mam juz nawet nagrana robote.

renia12 

Wysłany: 2014-11-28, 09:57   

Może warto wybrać jakieś kursy doszkalające, np. kursy księgowe mogą być dobrym wyborem, bo takie kwestie są ważne w każdej firmie. BDO przeprowadza takie szkolenia z zakresu księgowości, rachunkowości i podatków. Kursy przeprowadzają specjaliści w tej dziedzinie głównie na zasadzie ćwiczeń, dlatego kursanci wychodzą z bardzo dużą wiedzą.

lazygirl 

Wysłany: 2014-12-04, 15:33   

Tutaj jest fajny poradnik http://praca.gratka.pl/po...rt,t,id,tm.html na temat tego co studiować aby znaleźć pracę po studiach, powinno Ci się przydać. Wszystko jest fajnie rozpisane i logicznie.
Po liceum trudno się zdecydować na jakiś kierunek jeżeli nie wie się co chce się w życiu robić, ten poradnik pomoże podjąć trudną decyzję

popiel 

Wysłany: 2015-01-07, 21:51   

renia12 napisał/a:
Może warto wybrać jakieś kursy doszkalające, np. kursy księgowe mogą być dobrym wyborem, bo takie kwestie są ważne w każdej firmie. BDO przeprowadza takie szkolenia z zakresu księgowości, rachunkowości i podatków. Kursy przeprowadzają specjaliści w tej dziedzinie głównie na zasadzie ćwiczeń, dlatego kursanci wychodzą z bardzo dużą wiedzą.

To nie jest złe, ale co potem? Próbować otworzyć własne biuro czy iść na praktyki do bardziej znanego (np. http://fkwadrat.pl w Wawie) i próbować potem u nich pracować?

pannacotta 

Wysłany: 2015-02-06, 21:44   

Najlepiej otwiorzyć własną firmę. Czytałam ,że najważniejszy jest biznesplan, bo nim możesz oszacowac zyski dla siebie a i pomoże on w zdobyciu np. dotacji na działalność. Są nawet szkolenia pokazujące jak napisać biznesplan, czytałam o tym na http://praca.gratka.pl/po...rt,t,id,tm.html

lazygirl 

Wysłany: 2015-03-11, 21:38   

Zależy po jakich studiach. Możesz iść na staż, ale musiałabyś to załatwić przez urząd pracy. Kolejną opcją jest zrobienie jakiegoś kursu który podniósł by Ci kwalifikacje. Moi znajomi po AWF-ie zainwestowali w siebie i poszli na kursy instruktorskie czy to na instruktora fitnessu czy też trenera personalnego. Dużo mówili o Akademii Mistrzostwa Sportowego które jest bardzo szanowane ze względu na profesjonalną kadrę szkoleniową

Odpowiedz do tematu