• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

oldboy  

Wysłany: 2014-07-04, 10:05   Dofinansowanie z programu MdM

Z tego co czytam, to można się starać o dofinansowanie tylko i wyłącznie w przypadku chęci zakupu nowego mieszkania - w stanie deweloperskim, a może się mylę?

mezon 

Wysłany: 2014-07-04, 12:31   

Niestety ale tak faktycznie jest. Rząd uchwalając program MdM miał na celu pomoc nie tylko ludziom młodym ale również całej branży budownictwa mieszkaniowego. Można ewentualnie starać się o dofinansowanie do rat kredytu hipotecznego na budowę własnego domu. Odsyłam Cię również pod ten adres http://doplatamdm.pl/ pod którym znajdziesz kalkulator kredytu z dopłatą MdM.

milakownacka  

Wysłany: 2014-07-08, 10:01   

Mimo wielu krytyków kredyty z programu MdM pomogły wielu młodym ludziom, choć należy się im dokładnie przyjrzeć i oszacować, czy to na pewno najlepsze dla nas rozwiązanie. W razie pytań i wątpliwości polecam porady prawne Opole - warto mieć kogoś, kto pomoże nam w prawnych zawiłościach :)

kalimba  

Wysłany: 2014-07-19, 07:39   

Też interesowałam się dofinansowaniem MDM , nawet tutaj http://www.comperia.pl/forum znalazłam wiele cennych podpowiedzi jak się wczytałam w temat to stwierdziłam że niestety nie spełniam wszystkich warunków .Trochę mi szkoda bo dzięki takiej dotacji mogłam mieć własne mieszkanko .

kajametrowska 

Wysłany: 2014-09-30, 06:55   

W deweloperskim. Ale nie nastawiaj się,ze będziesz mógł kupić sobie mieszkanie z każdej inwestycji. Obowiązują jednak pewne limity. Są ustalane kwartalnie przez wojewodów. Możesz je sobie sprawdzić w sieci. Tutaj:
http://mdminfo.pl
Jest dobre miejsce, w ktorym możesz je sobie obejrzeć. Znajduje się tam również lista deweloperów budujących się w największych miastach, którzy oferują inwestycje wpasowujące się w program Mieszkania dla Młodych.
Szkoda,że program nie obejmuje rynku wtórnego ale tak czy inaczej lepsza jest jakakolwiek pomoc niż żadna.

Pesi 

Wysłany: 2014-10-04, 12:52   

ja dostałem dofinansowanie na rozprowadzanie legalnie garaże blaszane także można powiedzieć że mam swój mały biznes

Odpowiedz do tematu