• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kosek  

Wysłany: 2014-03-27, 11:17   Firmą oferująca marketing w internecie ?

Witam, mam do was pytanie.Czy korzystaliście może z usług firmy: http://whitepaperagency.pl ?, z tego co wyszukałem w sieci jest to agencja która oferuje kampanię reklamową i marketing w internecie. Chciałem skorzystać z ich usług ale czekam jeszcze na opinię :) Jeżeli macie jakieś inne sprawdzone firmy to również czekam na propozycje :)

animka87 

Wysłany: 2014-05-27, 20:01   

a to moze jak szukasz jeszcze to zobacz tu http://outwork.pl/ jest troche firm ktore oferuja takie uslugi i chetnie to dla ciebie zrobią

colazero 

Wysłany: 2014-06-11, 15:17   

Witam a ktoś z Was myślał o reklamowaniu się na portalach społecznościowych? Mam na myśli wrzucać do sieci takie krótkie chwytliwe spoty które ludzie by polubili i przekonali się do marki.. Mam w planach współpracować z ekipą http://pl.dawidwoznica.com . Wydaję mi się to bardzo nowatorskim oraz tanim sposobem reklamy. Co ot tym sądzicie? Telewizja póki jest nie osiągalna bo budżet trzeba mieć duży aby wykupić czas antenowy..

malusienka80i  

Wysłany: 2014-06-12, 13:52   

w wyszukiwarce bym lepsze znalazł :p

mezon 

Wysłany: 2014-06-16, 15:05   

Z tej podanej przez Ciebie nie korzystałem. Współpracowałem za to w zakresie pozycjonowania z SEO Venture - tutaj masz do nich linka: seoventure.pl
Dosyć aktywnie podeszli do tematu... W ciagu 2-3 miesięcy byłem na większości zaproponowanych fraz w pierwszej 10. Później to już tylko mozolne pięcie się w rankingu, z okresowymi wahnięciami.

spiderman 

Wysłany: 2014-06-18, 07:14   

Moim zdaniem warto by było skorzystać z oferty profesjonalnego copywritera, który napisze dla nas dobre teksty reklamowe. A reklama jak każdy wie jest dźwignią sukcesu tak więc na moje oko warto:)
Tutaj jest bardzo dobre info - sam korzystam z usług tego copywritera od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Wszystko na najwyższym poziomie.

kalimba  

Wysłany: 2014-07-22, 13:53   

A może warto skorzystać z usług firmy która zajmuje się pozycjonowaniem , słyszałam że firma ditum.org luknijcie http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html cieszy się dobrą opinią .Każda osoba szukająca w sieci zawsze zwróci na twoją firmę uwagę gdyż będziesz zajmował pierwsze miejsca w wyszukiwarce . Niektórzy reklamują się na portalach społecznościowych ale niestety to marne efekty u nich masz pewność że więcej potencjalnych klientów zwróci na ciebie uwagę .
Ostatnio zmieniony przez kalimba 2014-07-22, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  

groteska 

Wysłany: 2014-08-22, 20:09   

Nie, nie korzystałam z usług firmy wymienionej w pierwszym poście za to wiem, że świetną firmą zajmującą się pozycjonowaniem oraz marketingiem szeptanym jest Bizzit, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród swoich klientów. Mają nawet tytuł Mistrza Polski w pozycjonowaniu a moim zdaniem to już znaczy całkiem wiele. Ich zespół składa się ze znakomitych profesjonalistów, którzy naprawdę starannie wykonują swoją pracę.

agnieszka729  

Tytuł: :-)

Wysłany: 2014-10-31, 14:27   

O zarabianiu/prowadzeniu działalności w necie polecam czytać na sprawdzonych stronkach, np.: Monitor finansowy - tutaj.

Odpowiedz do tematu