• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

oldboy  

Wysłany: 2016-03-16, 09:51   Jak prosić o podwyżkę

Jak w temacie- w jaki sposób poprosić szefa o podwyżkę? I czym umotywować to, jeśli zakres moich obowiązków jest cały czas taki sam i efekty pracy również nie mają szansy ulec poprawie. Ale moja pensja stoi w miejscu od mniej więcej 5lat, więc jest coraz mniej satysfakcjonująca.

mezon 

Wysłany: 2016-03-16, 11:08   

Idź najlepiej w piątek.Każdy jest wtedy zrelaksowany i myśli tylko o weekenddzie tak więc duza szansa,że szef Cie przyjmie. Powiedz co wnosisz do tej firmy, jakie są Twoje zalety. Potem przedstaw ile mniej więcej chciałbyś otrzymać kasy.

Możesz sobie ewentualnie zajrzeć na stronę:
http://www.postawnaswoim....fem-o-podwyzce/

Jest tutaj artykuł o tym jak zachować się na tkaiej rozmowie o podwyżkę. O czym mowić.

terakota 

Wysłany: 2016-04-07, 20:04   

Zacznij szukać nowej pracy, po prostu jeśli znajdziesz. Dajesz ofertę na stół i mówisz, że mam taką ofertę i oferują mi tyle i tyle pieniędzy. Jeśli wyrównacie mi pensje do tych pieniędzy zostaje, jeśli nie to odchodzę. Albo po prostu, że nie dostałem podżwyżki od tylu lat jeśli nie dostanę podwyżki to szukam innej pracy.

optimed pro office

Odpowiedz do tematu