• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Aegnos  

Tytuł: Szlachta

Wysłany: 2014-12-17, 15:23   Miejsce do zamieszkania w Warszawie

Hej,

Szukam jakiegoś mieszkania w Warszawie lub okolicach. Chciałbym mieć już coś swojego, więc raczej myslę o kredycie i kupnie, niż o wynajęciu. Być może ktoś słyszał o jakiś tanich i miłych mieszkaniach? ;)
Wychłeptam je żarłocznie
I zacznę święte wycie.

J. Tuwim

kallina  

Wysłany: 2014-12-27, 21:40   

Na pewno znajdziesz takie na Targówku i Białołęce, bo niestety, daleko od centrum :)

Modrak  

Wysłany: 2015-03-05, 15:28   Re: Miejsce do zamieszkania w Warszawie

Aegnos napisał/a:
Hej,

Szukam jakiegoś mieszkania w Warszawie lub okolicach. Chciałbym mieć już coś swojego, więc raczej myslę o kredycie i kupnie, niż o wynajęciu. Być może ktoś słyszał o jakiś tanich i miłych mieszkaniach? ;)

Wiesz co sporo się buduje na obrzeżach Warszawy i z dobrym dojazdem do niej, w Ząbkach choćby w Dozbudzie mieszkanie sama oglądałam na ich stronie jak weszłam przeliczyć sobie zdolność kredytową.

spiderman 

Wysłany: 2015-04-16, 09:28   

W Warszawie obecnie realizowanych jest bardzo wiele inwestycji w programie mieszkanie dla młodych. Możesz z niego skorzystać nawet jeśli jesteś singlem - o czym zresztą wiele osób nie wie.
Tutaj jest artykuł, znajdziesz w nim szczegóły:
http://dom.wp.pl/wiadomos...14b2a&_ticrsn=3

Czyli jak znaleźć mieszkanie
jakie trzeba spełnić wymagania ( trochę tego jest ale zwykle większość młodych osób się łąpie).
jakie dokumenty są do wypełnienia

Ogólnie warto jest się postarać jeśli i tak zamierzałeś brać to mieszkanie na kredyt bo jednak taka kasa piechotą nie chodzi.

MalinaEs  

Wysłany: 2015-04-30, 12:43   Re: Miejsce do zamieszkania w Warszawie

Modrak napisał/a:

Wiesz co sporo się buduje na obrzeżach Warszawy i z dobrym dojazdem do niej, w Ząbkach choćby w Dozbudzie mieszkanie sama oglądałam na ich stronie jak weszłam przeliczyć sobie zdolność kredytową.

Ząbki są fajne, chciałabym tam mieszkać, ale póki co, odwiedzam tam kolezankę na Osiedlu słonecznym:) Dojazd komunikacją jest bardzo dogodny, autem tym bardziej. Myślę, że lepiej się rozejrzeć w takiej bliższej lokalizacji niż w samej warszawie, bo po prpstu jest taniej, wiecej zieleni i wcale nie dalej tak naprawde. No i w weekendy człowiek może faktycznie wypoczac. Oczywisćie jeśli to lubisz Aegnos, ale skoro rozglądasz się za obrzezami to chyba tak.

Mortek  

Wysłany: 2015-05-07, 11:13   

Modrak - patrzysz na San Marino, to osiedle co się teraz buduje, czy to Słoneczne, już wybudowane? W tym drugim bywam. :)

Rybka89 

Wysłany: 2015-05-07, 16:12   

Na Brylowskiej niedawno skończyli nową inwestycję- http://www.yareal.pl/brylowska2 Oglądałam projekt i zdjęcia- wygląda to naprawdę dobrze. Warto by było przyjrzeć się bliżej.

renia12 

Wysłany: 2015-05-15, 07:49   

Ja za miast mieszkania wolałabym mały domek na obrzeżach miasta :-)
A teraz te z dużą ilością stali są bardzo dla mnie interesujące. Widziałam nawet jak ludzie komponują w całość takie metalowe czyszczalnia do zboża. W latach 90 szpeciły one gospodarstwa. Teraz je nawet dopełniają!
Niepowtarzalne cuda można wyczarować z metalu!

Modrak  

Wysłany: 2015-05-25, 12:57   

Mortek napisał/a:
Modrak - patrzysz na San Marino, to osiedle co się teraz buduje, czy to Słoneczne, już wybudowane? W tym drugim bywam. :)

Tak Osiedle Słoneczna jest już wybudowane na pewno.

lazygirl 

Wysłany: 2015-05-28, 09:26   

W Białymstoku też jest fajna inwestycja gdyby ktoś szukał http://askosa.pl/inwestycje/1-bialystok-berlinga
Na pewno warto właśnie szukać mieszkań u sprawdzonych i pewnych deweloperów, bo już wiele razy się słyszało o tym, że ktoś kupił mieszkanie i nie ma ani dewelopera, ani pieniędzy. Jednak kupując mieszkanie wiążemy się prawie do końca życia umową:)

Mortek  

Wysłany: 2015-08-06, 15:40   

Modrak napisał/a:
Mortek napisał/a:

Tak Osiedle Słoneczna jest już wybudowane na pewno.

To to wiem, ale mi się podoba to osiedle SanMarino - zapowiada się ładnie i nie wiem jak jeszcze w MdM. :) To co prawda Ząbki, a nie Warszawa, ale MdM to raczej słyną ze złej lokalizacji, a tam jest fajnie.

ola19  

Wysłany: 2015-10-28, 11:39   

Jak już mieszkać w stolicy to w samym centrum albo gdzieś blisko przy metrze. Pod tym względem dobre będą mieszkania Warszawa Mokotów ze sprzedaz-mieszkan.eu. Metro w pobliżu to dla mnie główny argument. To najlepszy środek transportu w tym wielkim mieście.

fate  

Wysłany: 2015-12-03, 10:26   

O nie, na Mokotowie już mieszkam, nie można się wcale tu poruszać, zdecydowanie teraz gdybym mogła wybrałabym osiedle Bliska Wola, ładnie, zielono i blisko centrum.

Franek45 

Wysłany: 2016-10-03, 16:47   

Jaki masz budżet? Może spodoba Ci się takie mieszkanie- http://www.yareal.pl/londynska ? Saska Kępa- ładna okolica, wysoki standard wykończenia, sterowanie oświetleniem, roletami i temperaturą.

Nelly  

Wysłany: 2017-02-26, 00:11   

Jeżeli chodzi o Warszawę, na pewno świetne mieszkania można znaleźć w ofercie Grupo Lar. Moim zdaniem na pewno na uwagę zasługuje taka ich inwestycja jak http://www.bliskiebemowo.com/pl . Układ mieszkań w tym przypadku jest bardzo nowoczesny, podobnie jak i sam budynek. Poza tym w pobliżu powstanie niedługo stacja metra. Ponadto w pobliżu znajdziemy wiele świetnych miejsc, w których można odpocząć, jak chociażby Park przy Starych Jelonkach czy też Fort Bema:)

Odpowiedz do tematu