• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2015-06-24, 21:42   Monitoring w miejscu pracy

Czy stosujecie w swoich firmach monitoring?
Moja firma w ostatnim czasie dość mocno się rozwinęła. Zatrudniam coraz więcej pracowników jak i stażystów. Sporo nowych ludzi przewija się przez nasze biuro dlatego zacząłem rozważać kwestie monitoringu, bo sam nie jestem w stanie wszystkiego dopilnować.
Możecie podpowiedzieć jakie rozwiązania stosujecie w takim przypadku?

kermitt  

Wysłany: 2015-06-25, 11:08   

Dużo firm stosuje monitoring w firmie więc spoko, temat nie jest nowością ;)
Tylko pamiętaj, że w firmie musisz poinformować swoich pracowników, że są nagrywani :hyhy:
Ale..przecież nie musza wiedzieć gdzie masz kamery :P
Dobrze się sprawdzają różne minikamerki zakamuflowane w zwykłych sprzętach biurowych. Myślę, że bez problemu dostaniesz takie w jakims spy shopie :cwaniak:

BigKing 

Wysłany: 2015-06-26, 09:14   

Ja w swojej firmie monitoring mam od dawna i bardzo sobie chwalę :D Wcześniej zbyt wiele podejrzanych sytuacji się działo, więc byłem zmuszony zainstalować kamerki.
Zainwestowałem w kamery ukryte w zegarku, pendrivie i tego typu różnych sprzętach :D Tutaj możesz sobie zobaczyć jakie są możliwości takiego sprzętu http://www.spyshop.pl/mini-kamery-ukryte-111

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2015-06-26, 12:33   

Hm, spoko.
Wygląda to całkiem niewinnie i chyba faktycznie w biurze nie wzbudza żadnych podejrzeń. Dzięki za namiary, muszę się temu dokładniej przyjrzeć.

BigKing 

Wysłany: 2015-06-26, 15:00   

I jeszcze jeśli coś Ci mogę doradzić to pomyśl na SpyLoggerem. To program do monitorowania komputerów. U mnie w pracy również niezbędny, bo wiem co pracownicy robią na kompie. A zdarzały się różne dziwne rzeczy... ;)

lazygirl 

Wysłany: 2015-08-20, 17:07   

Monitoring w firmie to według mnie podstawa. Najlepiej kupować gotowe zestawy np tutaj http://www.ctr.pl/ bo mają fajne ceny dobrego sprzętu. Czasem można trafić nawet na jakieś promocje

renia12 

Wysłany: 2015-08-27, 10:00   

Tak samo jak takie odśnieżanie http://odsniezaniewarszawa24.pl w zimie!
Wiadomo, że parkingi, dach czy chodnik należy do zabezpieczenia właścicielowi.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-06-22, 07:27   

Według mnie dobrze jest zadbać o monitoring kamery od Diamond. W końcu to nie tylko sposób na zabezpieczenie firmy przed potencjalnymi kradzieżami, ale także metoda na rozwiązywanie wielu wewnętrznych problemów. Łatwiej jest również w ten sposób kontrolować i usprawniać funkcjonowanie firmy.

Kornel 

Wysłany: 2016-08-05, 20:42   

Moim zdaniem jak ktoś uczciwie pracuje to nie powinien się tego typu rzeczy w ogóle obawiać. Prawda jest taka, że kamery do monitoringu były i będą zobaczcie ile tego jest w sklepach - http://ivel.pl/i19,kamery-do-monitoringu.html z drugiej strony nie można się dziwić, że pracodawca chce widzieć co jego pracownicy robią.

Sinna 

Wysłany: 2017-07-19, 13:34   

Ja nie mam firmy, ale mój wujek ma i mówi, że monitoring to podstawa. Można zamontować kamery dyskretnie, żeby po prostu zapewniały bezpieczeństwo. U mojego wujka to jesst monitoring SCAZI.

aniusia82 

Wysłany: 2017-08-31, 11:59   

To bardzo przydatne, przede wszystkim jeżeli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrona majątku firmy

Odpowiedz do tematu