• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

maksik 

Wysłany: 2010-01-19, 14:54   Najlepsze miejsce na prace za granica

Witam wszystkich

Dordzcie mi jaki kraj daje najlepiej zarobic a tym samym idzie najwiecej zaoszczedzić zyjac tam z wlasna prywatnościa we dwie osoby, majac tez na uwadze w miare niezszarpana jeszcze opinie o polakach niestety

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-25, 00:43   

Jedź tam, gdzie możesz sobie pracę załatwić przed pobytem w danym miejscu.

Z angielskim wszędzie się raczej dogadasz. Najlepiej finansowo jest ponoć w Skandynawii. Poza tym Anglia - funt nadal stoi dość wysoko, ale zachodnie Niemcy (we wschodnich trzeba znać raczej język niemiecki, więc się nie wypowiem) podobno też idzie przeżyć.

I nie zważaj na stereotypy dotyczące Polaków - wbrew narzekaniom krajowym nie jest tak źle. Ja spotkałem się w Anglii ze stereotypem Polaka jako osoby solidnie pracującej i lubiącej wypić. Tyle.

[ Dodano: 2010-03-25, 00:44 ]
Hm, temat ze stycznia. >_<

spiderman 

Wysłany: 2014-06-19, 05:31   

Wszystko zależy od kursu funta. Warto jest być w tym zakresie w temacie ponieważ dzięki temu dowiemy się ile zarobimy sprzedając walutę.
Na stronie znajdziecie bardzo dobre zestawienie ofert kupna i sprzedaży oferowane przez poszczególne banki.

oldboy  

Wysłany: 2014-06-24, 11:55   

Wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby dobrze zarabiać. Mam kilku znajomych w Polsce którzy generują co miesiąc przychody na poziomie 10 tys zł i więcej. Najczęściej są to programiści, specjaliści ds marketingu w sieci itd. Większość z nich prowadzi własne firmy. Dlatego jeżeli macie pomysł na biznes - to nie ma co się długo zastanawiać. Tutaj ciekawy artykuł o tym jak absolwenci zakładają firmy: http://www.praca-strumien...t-zaklada-firme

Odpowiedz do tematu