• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

margo903 

Wysłany: 2019-02-23, 16:52   Oprogramowanie do biura.

Hejka, ostatnio szukałam oprogramowania dla biura księgowego online. Znalazłam https://mojebiuro24.pl i to co mnie zdziwiło to bardzo tani koszt usługi jak na tak wiele możliwości. Według mnie ciekawe rozwiązanie jeżeli chcemy prowadzic biuro rachunkowe. A Wy z czego korzystacie?

popiel 

Wysłany: 2019-03-22, 12:33   

Teraz coraz więcej branż korzysta z odpowiedniego oprogramowania, które bardzo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie danej firmy. W przychodniach lekarskich coraz częściej wdraża się program do gabinetu lekarskiego medchart. Dzięki niemu możliwe jest prowadzenie elektronicznej dokumentacji, generowanie dokumentów czy wgląd do aktualnej bazy leków. To tylko niektóre z zalet posiadania takiego oprogramowania. Dodatkowym walorem jest to, że działa w chmurze, przez co dostęp do niego jest możliwy z każdego komputera.

62miko 

Wysłany: 2019-05-08, 20:36   

Ja ostatnio odkrylam system dostępny na https://www.system-smart.pl/ Zastanawiam się nad wprowadzeniem go do mojej firmy. Z tego co wiem ten system pozwala na ogarnięcie księgowości, faktur, stanu magazynów, sprzedaży, jakości towaru itd. Można w pełni automatyzować czynności, które się powtarzają.

kora0 

Wysłany: 2019-05-22, 11:04   

W niektórych przypadkach całkiem dobrą alternatywą jest biuro wirtualne. Zastanawialiście się nad takim rozwiązaniem? W Krakowie takie biuro można znaleźć na rynku: https://coworkingrynek28.pl/. Poczytajcie sobie o zaletach takiej opcji.

Mirro33  

Wysłany: 2019-07-28, 14:37   

Obecnie jest bardzo dużo różnych systemów do firm. Warto wybrać taki, który usprawni pracę naszej firmy. Na pewno w każdej firmie jest dużo różnych dokumentów. Ich przechowywanie może być kłopotliwe dlatego warto zainwestować w system crm online. Jak działa taki system możecie poczytać na stronie bs4.pl. Tam też znajdziecie demo, dzięki któremu sprawdzicie funkcje dostępne w programie.

aniusia82 

Wysłany: 2019-09-16, 11:40   

Zależy jakie to biuro i o jakie oprogramowanie tutaj chodzi.

Marlenka33  

Wysłany: 2020-03-22, 23:26   

Wszystkie systemy które usprawniają działanie w firmie się liczą. Od kiedy mamy prężnie działający internet jest łatwiej.

Bibułkaa  

Wysłany: 2020-03-25, 23:22   

Macie w swoich biurach system do prowadzenia telekonferencji? w naszym biurze będzie trzeba za jakiś czas zorganizować taką. Większość zespołu pracuje zdalnie. Na https://focustelecom.pl/blog/telekonferencja-8-zasad-prowadzenia-telekonferencji/ znalazłam porady jak taką telekonferencję odpowiednio poprowadzić. Bo zaplecze techniczne to jeszcze nie wszystko, potrzeba nieco wprawy w samej organizacji, ustalaniu zasad. Na pewno pierwsze konferencje będą testowaniem, ale kolejne jeśli każdy będzie przestrzegał ustalonych zasad - pozwolą na wypracowanie sprawnego kanału komunikacji. Myślę, że można w ten sposób komunikować się zarówno z pracownikami jak i z partnerami biznesowymi.

Odpowiedz do tematu