• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

jasiu1939  

Wysłany: 2013-10-23, 06:23   Praca podczas nauki w technikum

Witam serdecznie
Chciałbym się was poradzić w sprawie pracy. Aktualnie uczę się w technikum. Chciałbym mieć jakieś własne pieniążki ale nie chce rezygnować z szkoły ! Pytanie moje brzmi : czy da się jakoś legalnie i pewnie zarobić w sieci? Są różne firmy oferujące pieniążki w zamian za klikanie oraz wykonywanie poleceń , klikanie w reklamy itp: znacie jakieś dobre firmy , które się tym zajmują? Pracowaliście dla kogoś takiego? Proszę o pomoc

animka87 

Wysłany: 2014-02-25, 11:10   

a szukałas może tutaj http://www.outwork.pl mają bardzo fajne ogłoszenia i zlecenia z pracą zdalną i dodatkową ewentualnie zostaja ci portale z pracą dla studentów :)

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2014-03-07, 11:40   

Sprawdź inclick.pl - chyba największa baza zleceń dla osób, które wciąż się uczą.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-03-08, 20:34   

Warto pracować w czasie wakacji zagranicą. Nie dość, że poznajesz inne kraje, szkolisz język to jeszcze możesz zarobić dość sporo. Dodatkowo, można się starać o zwrot podatku z Holandii albo z innych krajów (ja w zeszłym roku miałam zwrot z Holandii, dlatego podaje ją jako przykład). Zawsze są to dodatkowe pieniądze.

agnieszka729  

Tytuł: :-)

Wysłany: 2014-09-25, 13:10   Re: Praca podczas nauki w technikum

jasiu1939 napisał/a:
Witam serdecznie
Chciałbym się was poradzić w sprawie pracy. Aktualnie uczę się w technikum. Chciałbym mieć jakieś własne pieniążki ale nie chce rezygnować z szkoły ! Pytanie moje brzmi : czy da się jakoś legalnie i pewnie zarobić w sieci? Są różne firmy oferujące pieniążki w zamian za klikanie oraz wykonywanie poleceń , klikanie w reklamy itp: znacie jakieś dobre firmy , które się tym zajmują? Pracowaliście dla kogoś takiego? Proszę o pomoc

Można też pracować np. przy pisaniu tekstów na różne strony www;-) ale zazwyczaj bez umowy...

Odpowiedz do tematu