• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

marekga 

Wysłany: 2010-06-30, 17:09   

hej masz rację ale zgłoszenia na policję możemy składać po upływie terminu daty wyjazdu bo prędzej nie mamy podstaw, chociaż wiemy że to kant nie pisałem wcześniej ale rano wysłałem e-mail z prośbą o kontakt i też..... ?

maly193 

Wysłany: 2010-06-30, 17:50   

I tu się mylisz bo masz prawo zgłosić sprawę w kazdej chwili,moja sprawa została zgłoszona i przyjeta.Jeśli będzie kilka ,kilkadziesiąt takich spraw to sprawa będzie prowadzona jako jedna.Ja też dzwoniłe ,pisałem o kontakt i lipa..
Przy okazji ma ktoś może linka do tej oferty pracy ,jeśli tak to prosiłbym o wrzutke.

eltryk 

Wysłany: 2010-07-01, 08:55   

Witam wszystkich oszukanych przez firmę probud. Ja takrze do nich nalezę i jestem zdania że należy tych drani udupić.Dla mnie to nie tylko strata pieniędzy ale i pracy.
Powinniśmy złożyć zawiadomienie do prokuratury razem jako pozew zbiorowy.
Inna jest wtedy skala zjawiska.Pojedyńczo policja może olac sprawe ze względu na niską szkodliwość społeczną.Sprawdziłem nip i regon tej "firmy" i nip jest nieprawidłowy i regon też . Podaje adres strony gdzie można sprawdzić nip i regonhttp://www.stat.gov.pl/regon/

Pozdrowienia Tomek

moniek227 

Wysłany: 2010-07-01, 09:49   

Witam ! i myśmy się nabrali z mężem, pieniążki wysłane,umowy podpisane i kicha, od wczoraj skrzynka zapełniona dodzwonić sie nie można!!!!

eltryk 

Wysłany: 2010-07-01, 10:23   

Jak pisałe wcześniej proponuję zebrać wszystkich poszkodowanych i razem wysłać pozew. Jak to zrobić ? Jeśli ktoś podiooł by się tego zadania to ja się piszę. eltryk@poczta.onet.pl
Tomek

maly193 

Wysłany: 2010-07-01, 10:29   

Witam ponownie
Z tego co sie dowiedziałem pieniądze są nie do odzyskania ponieważ wpłaciliśmy do Alior Banku a jest to jedyny bank gdzie nie żądają żadnych dokumentów przy zakładaniu konta czyli idealny bank dla złodzieji i małolatów.Gorzej że wysłalismy też skany dowodów osobistych a na takie skany w niektórych dziwnych bankach mozna wziąć spory kredyt :hyhy: więc jednak radzę zgłosić to na policję jak naj szybciej.Chłopaki są coraz lepsi za przygotowanie i pomysłowość daję im "6" :padam:

[ Dodano: 2010-07-01, 10:38 ]
Ps.
Jeśli jakiś pracownik Alior Banku poczuł się urażony to oczywiście podam mu swoje dane.

januszm34 

Wysłany: 2010-07-01, 11:12   : Re: witam

jestem za porzuciłem pracę w celu wyjazdu zarobienia pieniędzy we Francji jestem za zebranie ekipy i spotkanie sie w jednym miejscu i z głosić to na policji drania nie ujdzie to na sucho :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez januszm34 2010-07-01, 11:36, w całości zmieniany 1 raz  

01marek01 

Wysłany: 2010-07-01, 11:54   

Witam jestem kolejną osobą która została oszukana przez tą firmę Probudd. Jestem także za tym aby złożyć pozew do prokuratury o wyłudzenie i narażenie poszczególnych osób na straty finansowe. Dzisiejszego dnia składam doniesienie w Warszawie w PIP oraz w prokuraturze. Dołączę się również do pozwu grupowego. Pozdrawiam.

marekga 

Wysłany: 2010-07-01, 13:30   

witam wszystkich mam pytanie a raczej myśl czy nie powinniśmy zgłaszać tego na jedną policje bo wszyscy jesteśmy z różnych miejsc może coś ustalimy

maly193 

Wysłany: 2010-07-01, 17:22   

Myślę że jak każdy zgłosi to u siebie to i tak trafi to do komendy stołecznej albo gdzies tam? Proponuje kazdemu założyć podobną agencję i robić kasę ,a dlaczego poniewaz państwo nasze jest bezradne w takich przypadkach.Tak naprawdę nie mamy nic....
Nie mamy nazwisk
nie mamy adresu
nie mamy nazwy firmy
Więc co mamy?
regon???
nip???
nr.konta bez danych personalnych bo to Alior Bank
nr telefonu ???
adres mejlowy ???
umowę ??? :dobani:
Ja tu widzę największą winę banku,niewyobrażam sobie jak w cywilizowanym kraju mozna założyć konto nie podając nic???? i gdzie na ksero naszych dowodów można wziąć kredyt ???? Jeśli nie wierzycie to zapraszam na najbliższy posterunek policji.
Tak naprawdę bank to jest cichy wspólnik naszego niedoszłego pracodawcy..
Życzę powodzenia w otwieraniu podobnych agencji :rotfl:

manager92 

Wysłany: 2010-07-01, 19:05   

@marekga - jedziesz tam 10-ego ? w naszym przypadku czekamy na dokumenty, w poniedziałek ma je wysłać

marekga 

Wysłany: 2010-07-01, 19:36   

witam a na jakie dokumenty mamy czekać umowę mam pl fr a skąd masz tą informację ja nie mogę się dodzwonić on rozmawiał zemną to powiedział że skontaktuje się by dogadać szczegóły wyjazdu manager92,

01marek01 

Wysłany: 2010-07-01, 19:37   

Witam chciałbym się zapytać czy ktoś z was wierzy jeszcze że to nie jest kit i naprawdę da radę wyjechać.Wręcz modlę się o to,wiara czyni cuda.

manager92 

Wysłany: 2010-07-01, 19:45   

Dokumenty potwierdzające istnienie firmy, bo ten cały Gliński zarzekał się, że ona istnieje. Ale i tak w to nie wierzymy...
Pytał Was o rozmiary ubrań itd. ?

marekga 

Wysłany: 2010-07-01, 19:46   

01marek01, nadzieje już straciłem tylko nie rozumiem pytania kolegi manager92, o jakie dokumenty chodi

[ Dodano: 2010-07-01, 19:53 ]
manager92, jasne że tak a kiedy z nim rozmawiałeś i czy ktoś z nim rozmawiał dziś

Odpowiedz do tematu