• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

manager92 

Wysłany: 2010-07-01, 19:59   

Przedwczoraj, od tamtej pory nie mieliśmy powodu żeby dzwonić.
Tak jak pisałem, ma wysłać dokumenty potwierdzające legalność firmy bo obiecał, że to zrobi. Jeśli ich nie wyśle to darujemy sobie.

januszm34 

Wysłany: 2010-07-01, 20:18   

ja tez miałem wyjechać 2 umowę mam od 5 lipca a tu lipa żadnego telefonu ani meila nie można się dodzwonić

marekga 

Wysłany: 2010-07-01, 20:35   

manager92, przyznam się że posłuchałem rad innych i zgłosiłem sprawę na policji u siebie przyjęli sprawę papiery wyślą do Gdyni a jeżeli nie kantuje to powinien odbierać telefony pretensje może mieć do siebie do przyszłego tygodnia zwinie interes i naciągnie więcej ludzi tej satysfakcji im nie dam jak ich złapią to pojadę do Gdyni NA SPRAWĘ zaczynam pisać dwoma rękoma jakiś pożytek pisania

01marek01 

Wysłany: 2010-07-01, 21:07   

Menger 92 do kiedy ma ci żekomo wysłać te potwierdzenie legalności firmy Probudd?Mam pytanie kto miał kontakt dziś lub wczoraj z Firmą,jeżeli nikt to pozamiatane.Co dalej ludzie robimy w tej sprawie? :padam:

tBoB 

Wysłany: 2010-07-01, 21:26   

Witam, widzę że coraz więcej osób pisze na forum na temat Probuddu .Jak pisałem wcześniej firma ta, to wielkie oszustwo .Po ostatniej rozmowie tj. wtorek 29.06 z tz. Maciejem Glińskim na pytanie o badania lekarskie,szkolenie BHP stwierdził że wraz z pracownikami do Francji będzie jechał inspektor BHP,tłumacz i wszystko będzie wykonane na miejscu, to już mnie utwierdziło że to blef, ponieważ wszystkie te sprawy muszą być zorganizowane przez polskiego pracodawcę a gdzie dokumenty do skarbówki i zus.Bardzo dziwne też że jeden miał wyjechać 02.07 a następny 03.07. ponoć autobus miał jechać z Gdyni 03.07 przez Bydgoszcz,Wrocław Legnicę Zgorzelec co daje tylko do myślenia z jakich rejonów Polski ludzie zostali ( nabici w butelkę). jestem przekonany że w tym gronie osób mieszkających w pobliżu Gdyni nie ma, bo najszybciej mogli by sprawdzić wiarygodność firmy.

marekga 

Wysłany: 2010-07-01, 22:08   

tBoB, cześć,o tym nie wiedziałem że tak miało tok wyglądać sprawdzałem trasę Gdynia-SZCZECIN-BERLIN-HANOWER przez BELGJE-EVRY po co tyle drogi nadkładać ta jest najkrótsza już zgłosiłem

[ Dodano: 2010-07-01, 22:11 ]
czy możemy sprawdzić jak duży ma to zasięg jestem z wągrowca wlkp

maly193 

Wysłany: 2010-07-01, 22:23   

U mnie cisza żadnych telefonów ani mejli ze strony firmy.Jeśli ktoś jeszcze liczy na wyjazd to gratuluję optymizmu ale chyba nie czytacie co ludzie piszą?
Ps.
Przydał by się link do tej strony z ofertą pracy ,jeśli ktos ma niech go wrzuci tez się przyda.

manager92 

Wysłany: 2010-07-01, 22:27   

01marek01 Gliński do poniedziałku ma czas. tBoB ojcu też to mówił właśnie we wtorek. Miało być kilka transportów więc to może zwykły, rejsowy autobus. Jak na razie wiemy o kilku terminach, może trasy są inne.
Jesteśmy z okolic Łodzi

Arhisz 

Wysłany: 2010-07-02, 12:25   

Mam termin wyjazdu na 03.07. Autobus ma wyjechać z Gdańska o 9.00 a ja mam się dosiąść we Wrocławiu między 17 a 18. Niestety nie wiem co to za autobus miałem dostać maila ze szczegółami, ale od środy nie mam kontaktu z firmą.

maly193 

Wysłany: 2010-07-03, 09:23   

O ile sobie przypominam to w zeszłym roku lub dwa lata temu była bardzo podobna firma wysyłająca do pracy w Holandii ale oni byli bardzo pazerni i załatwiali pracę wszystkim tj. elektrykom ,malarzom ,spawaczom ,i wiele innych zawodów nawet "zbieraczom ogórków" Też był podany adres niedaleko Amsterdamu i tez wszystko się zgadzało oprócz firmy pod tym adresem. Nasza "firma" kilka dni temu posprzątała po sobie i w internecie nie ma nic oprócz tego forum (mam nadzieje że jednak zostawili jakieś ślady w necie).Dzisiaj pewnie werbują ludzi do pracy w innych zawodach ,z innej firmy i do innego kraju. Wydane pieniądze nauczyły mnie bardzo wiele ,tylko dlaczego mówi się że w Polsce nauka jest bezpłatna :D
Pozdrawiam

wassup007 

Wysłany: 2010-07-03, 15:25   

Witam. Jestem z Poznania, ja teżmiałem dzisiaj wyjechac do tej pracy. Wszystko sie zgadza to co Wy piszecie. Miałem wyjechac dzisiaj z Poznaniqa około 15. No i zgadnijcie jestem nadal w Poznaniu. Tą sprawę też już zgłosiłem na policje u mnie w miescie. Czekam teraz na rozwiniecie sprawy co zrobi prokurator. Ale odezwijcie sie do mnie zebym wiedział ile nas byo załatwimy ta sprawę grupowo. Mój mail marcinmo@wp.pl. Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy Probudd :)

01marek01 

Wysłany: 2010-07-05, 11:58   

Hej ludzie coś ktoś wie nowego ,miał ktoś jakieś halo lub inny sygnał?Daliśmy się nabić w bambuko i koniec ,robimy coś czy odpuszczamy,piepszone szczęście. :hyhy:

kyjo57 

Wysłany: 2010-07-05, 14:25   

Już zgłosiłem sprawę na policji
Pozdro

wassup007 

Wysłany: 2010-07-06, 12:31   

Ludzie musimy wszyscy zgłosic sprawę na policje. Policja mi owiedziała, ze przekaża tą sprawe do komendy w Gdyni i tam bedzie to prokurator załatwiał jako sprawa zbiorcza bo inaczej sami nic nie załatwimy za mała kwota to jest jak sami bedziemy to załatwiac. Podaje jeszcze raz mojego maila i prosze wszystkich o kontakt zemna. marcinmo@wp.pl

marekga 

Wysłany: 2010-07-08, 14:20   

hej zgłosiłem na policje jak pisałem wcześniej zgłoszenie wyślą do Gdyni

Odpowiedz do tematu