• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat

Czy wku*wia was robota?
tak
100%
 100%  [ 1 ]
tak
0%
 0%  [ 0 ]
tak
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 1

Autor Wiadomość

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2012-03-09, 16:49   Stres w pracy.
   Polecający: Paulinaaa

Ostatnio zauważyłem, że praca powoduje u mnie duży stres, który odbija się na moich relacjach z rodziną i znajomymi. Zachowuje się nerwowo, często wydzieram japę bez powodu na kumpli. Wszyscy radzą mi wziąć 2 tygodnie urlopu, ale wiem, że to nic nie da (już raz próbowałem). Macie jakieś sposoby na walkę ze stresem?
Ostatnio zmieniony przez kanarinho 2012-03-09, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-03-10, 12:02   

też bym ci powiedziała co jest dobre na odstresowanie się, ale tu nie wypada, bo to dzieci i młodzież czyta, a kto wie czy nie ktoś więcej :luka:

no i pewien jesteś, że jakiś wyjazd w góry czy nad morze by ci nie pomógł chociaż na trochę?

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2012-04-03, 20:13   
   Polecający: Paulinaaa

Martina napisał/a:
też bym ci powiedziała co jest dobre na odstresowanie się, ale tu nie wypada, bo to dzieci i młodzież czyta, a kto wie czy nie ktoś więcej
;D

Zobaczymy, dzisiaj ostatnia runda i tydzień wolnego, gdzieś się na pewno wybiore.

kora0 

Wysłany: 2014-04-07, 15:22   

Od dłuższego czasu jest u mnie podobnie w pracy ,zastanawiam się nad zmiana ,przecież praca nie może popsuć mi relacji w rodzinie .Pomóżcie mi gdzie zacząć rozglądać się za nową praca.

wiwa 

Wysłany: 2014-04-07, 15:46   

Rozumiem ciebie nerwówka w pracy ,która później zostaje przyniesiona do domu to coś nie tak ,uważam że dobrze myślisz " czas na zmianę pracy " , ostatnio sporo ofert widziałam freelancer oferty pracy na pewno coś dla siebie znajdziesz i dzięki nowej pracy twoje relacje w rodzinie poprawia się .

animka87 

Wysłany: 2014-04-08, 08:25   

ja jak pracowałam na etat to nie miałam żadnego stresu :) no może takie ew. napięcia pracownicze bo zawsze się w grupie jakis kozioł ofiarny trafił lub geek :) raz mielismy laske ktora w moim pierwszym tygodniu pracy wparowała i z wrzaskiem do mnie - nie wiem juz nawet o co chodziło - ja oczy :szok: a ona ..sorry chciałam nawrzeszczec na laske która była przed tobą :rotfl: ale kiedys miałam tam że praca mega stresująca kasa marna więc w międzyczasie pracowałam a szukałam pracy tu http://www.gowork.pl/praca/krak%C3%B3w;l i w ciągu tygodnia zmieniłam firmę :P

62miko 

Wysłany: 2014-12-20, 09:26   

Ja kiedyś pracowałam jako sekretarka w firmie budowlanej. Mogę śmiało powiedzieć, że była to najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałam. Stres niesamowity. Teraz rozglądam się za pracą za granicą. Zastanawiam sie czy nie wysłać CV na to ogłoszenie http://praca.gratka.pl/of...my-2607810.html Wydaje mi się, że w Niemczech zarobię więcej niż w PL i będę lepiej traktowana.

owsiana  

Wysłany: 2015-02-09, 14:55   

Ja też pracowałam w firmie w której mnie dręczono. Po przeczytaniu tego artykułu http://praca.gratka.pl/po...rt,t,id,tm.html zrozumiałam, że jestem ofiarą mobbingu i że nie jestem sama. Teraz mam inną pracę i czuję się w niej o niebo lepiej.

lazygirl 

Wysłany: 2015-03-11, 11:21   

No cóż jest to denerwujące. Szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę, że nawet dobre wykształcenie nie gwarantuje odpowiedniej posady. Czytałam o tym ostatnio: http://praca.gratka.pl/po...rt,t,id,tm.html
Więc wychodzi na to, że zanim zdecydujemy się na studia warto sprawdzić czy będziemy mieć pracę.

ziomek12  

Wysłany: 2015-03-30, 00:07   

żadne studia nie gwarantują obecnie pracy, rynek się zmienia i jak zaczynamy studia coś może wydawać się atrakcyjnym kierunkiem a jak kończymy to okazuje się że już nie ma zapotrzebowania na ludzi z takim wykształceniem.. a co do stresu w pracy, to jeśli aż tak zakłóca normalne funkcjonowanie to lepiej zmienić prace na inną:)

Odpowiedz do tematu