• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sedalin 

Wysłany: 2013-12-13, 00:32   Szkolenia

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i nie chirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy Beauty-for-You, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. .Może spróbujesz tego? Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy (50 pasemek włosów słowiańskich, cążki do zaciskania ringów, szydełko z zapadką). Można u nich dostać potem rabat na włosy i to aż 40%, wtedy mam spory zysk dla mnie! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for you. Na pewno dostanę rabat:) Zajrzyj sobie na ich stronkę beauty-for-you. Pozdr !

Supełek  

Wysłany: 2014-03-31, 16:47   

Do prowadzenia własnej działalności taki kurs kierunkowy nie wystarczy. No bo zobaczy, skończy Ci się ta promocja na włosy i będziesz musiała w inny sposób kombinować tak, żeby nadal mieć klientki i zysk. Jeśli to twój pierwszy biznes i czujesz się jeszcze dość niepewnie na rynku, dobrze by było, gdybyś przeszła szkolenia video z zakresu prowadzenia biznesu, można się dowiedzieć wielu ciekawych i przydatnych rzeczy, np. jak się wyróżnić na rynku i być bardziej atrakcyjnym od konkurencji, albo jak zarządzać swoim czasem, by mieć go na wszystkie aspekty prowadzenia działalności.

groteska 

Wysłany: 2014-04-04, 11:03   

A powiedz mi ile osób chodzi na przedłużanie włosów? Lepiej chyba zainwestować w inne kursy fryzjerskie i nauczyć się naprawdę profesjonalnego obcinania oraz stylizacji.

Supełek  

Wysłany: 2014-05-08, 13:46   

A wiesz, że wbrew pozorom, teraz dużo kobiet chodzi na przedłużanie włosów? Kobiety są coraz bardziej próżne i chyba nie mają co z kasą robić :P

animka87 

Wysłany: 2014-05-27, 15:45   

jesli chcesz to mozesz tez wrzucic tu takie ogloszenie http://outwork.pl/ i freelancerzy beda ci wysyalc taki research rynku jesli chodzi o szkolenia ja tak robie :D

Odpowiedz do tematu