• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2011-09-15, 17:41
Autor Wiadomość

egosiak82 

Wysłany: 2011-07-07, 14:42   Szukam dobrej firmy organizującej szkolenia dla firm

Witam, moja firma coraz lepiej prosperuję, w związku z tym chciałem podnieść także swoje kompetencję. Dlatego myślałem o jakimś szkoleniu ze strategicznego planowania bądź zarządzania. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam.

mazmateusz 

Wysłany: 2011-07-25, 15:26   

Witaj, osobiście korzystam z bardzo przyzwoitej firmy, oferującej duży pakiet szkoleń. Gradatim tak się nazywa firma, wszystkie szkolenia masz na ich stronce. Korzystałem ze szkolenia z negocjacji sprzedażowej i planowania. Powodzenia!

Salamanga 

Wysłany: 2011-09-21, 12:45   

Nie wiem czy reklama, czy nie, ale jeśli ktoś faktycznie szuka firmy do organizacji szkoleń, to z własnego doświadczenia mogę polecić Finance Tender. To platforma internetowa organizująca przetargi na konkretne usługi i wiem, że organizacja szkoleń też tam jest. Dzięki temu można znaleźć naprawdę dobrych specjalistów.

ZeroNudy 

Wysłany: 2012-11-27, 15:31   

Organizację szkolenia warto powierzyć firmie z polecenia, która nie tylko przygotuje część szkoleniową, ale i również kompleksowo cały wyjazd i atrakcje. Atrakcje mogą być świetnym przerywnikiem między godzinami spędzonymi w sali lub mogą realizować część agendy szkoleniowej.

Supełek  

Wysłany: 2013-01-03, 12:29   

ZeroNudy masz rację, ale trzeba też uważać, aby taki wyjazd szkoleniowy nie zamienił się całkowicie w imprezę, bo może i zespół się wtedy zintegruje, ale ludzie nie wyniosą raczej ze szkolenia żadnej wiedzy. Moim zdaniem należałoby jednak rozgraniczyć podnoszenie kwalifikacji od zacieśniania więzi pomiędzy pracownikami. Nauka nauką, a zabawa zabawą :) Dlatego też sądzę, że szkolenia powinny odbywać się stacjonarnie - w siedzibie firmy, w zewnętrznej firmie szkoleniowej, albo w wynajętej sali konferencyjnej, a wyjazd integracyjny można zorganizować w późniejszym czasie, np. w ramach nagrody za odbyte szkolenie ;-) Piszę z własnego doświadczenia - byliśmy w zeszłym roku na imprezie firmowej tego typu: imprezy scenariuszowe ,konkretnie mieliśmy zorganizowany firmowy Mam Talent - było mnóstwo śmiechu, świetna atmosfera, ale nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli po takiej zabawie przyswajać jakąś wiedzę :szok: Jedynym sensownym i naturalnym zachowaniem po takiej imprezie było przeniesienie się do drink baru i swobodne, luźne rozmowy, a nie nauka i podnoszenie kwalifikacji zawodowych :)

karmen  

Wysłany: 2013-01-08, 21:26   

Jesli jesteś z Warszawy lub okolic to serdecznie polecam firmę Homo Creatore specjalizującą sie w szkoleniach. Ja osobiście korzystałam z ich oferty dwukrotnie, raz właśnie miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zarządzania, a drugie moje szkolenie było związane z asertywnością

ollxd  

Wysłany: 2013-03-25, 16:43   

Szczerze mogę polecić Ci firmę szkoleniową IDEA Trainer House. W mojej pracy często odbywają się szkolenia właśnie z tej firmy. Szkolenia przeprowadzane są profesjonalnie, dzięki czemu są bardzo skuteczne. Plusem są świetnie wykwalifikowani trenerzy, którzy mają bardzo dobre podejście do klienta.

Bartek_U  

Wysłany: 2013-09-02, 16:20   Re: Szukam dobrej firmy organizującej szkolenia dla firm

egosiak82 napisał/a:
Witam, moja firma coraz lepiej prosperuję, w związku z tym chciałem podnieść także swoje kompetencję. Dlatego myślałem o jakimś szkoleniu ze strategicznego planowania bądź zarządzania. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam.

Proponuję szkolenie z lean menagement, to innowacyjna koncepcja zarządzania przedsiębiorstwem opierająca się na optymalizacji produkcji, czasu, personelu, powierzchni produkcyjnej, centrali logistycznej itd. Więcej informacji można znaleźć tutaj: Lean programy szkoleniowe
Ostatnio zmieniony przez Bartek_U 2013-09-03, 16:00, w całości zmieniany 3 razy  

wenecka 

Wysłany: 2013-12-23, 09:56   

To ja z czystym sumieniem mogę polecić success story - robią całą masę szkoleń, bardzo różnych,z czego zarządzania jest bardzo dużo - szczególnie zarządzanie projektami. Jak rozumiem tutaj chodzi bardziej np. o szkolenia menedżerskie? Jeśli tak to ja polecem to: http://success-story.pl/i...-dla-rezultatow bo sama byłam i przede wszystkim prowadzący (zdaję się że szef całości) naprawdę dał sporo inspiracji do pracy. Myślę, że takie coś każdemu z kadry zarządczej by się przydało szczególnie, że dzisiaj projekty są strasznie popularne i większość firm w ten sposób pracuje.
Ostatnio zmieniony przez wenecka 2013-12-23, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  

efen81  

Wysłany: 2014-02-21, 14:17   

Nie wiem z czego mają być te szkolenia ale dobrzy są ludzie od HRu.
http://www.gumtree.pl/cp-...ru-hr-557895542
Jakiś czas temu w znajomej firmie były organizowane i z tego co wiem, to babeczki sobie chwaliły, więc chyba mogę polecić.

oldboy  

Wysłany: 2014-09-25, 07:46   

My przygotowujemy się do uzyskania certyfikatu ISO. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile pracy to wymaga.
Skorzystaliśmy z oferty tej firmy szkoleniowej:
http://coach-inc.pl/index.php/szkolenia-zamkniete
Która przeprowadziła w naszej firmie szkolenia zamknięte w zakresie bezpieczeństwa przepływu informacji oraz ochrony danych osobowych Na te działy właśnie zwraca się obecnie największą wagę.
Muszę przyznać,ze jestem bardzo zadowolony.
Wszystko zorganizowane bardzo profesjonalnie, z zaangażowaniem . Oraz ... ciekawie.

62miko 

Wysłany: 2014-10-23, 22:03   

Ja przez długi czas szukałem firmy, która przeprowadza szkolenia BHP. Zrezygnowałem jednak z poszukiwań gdy trafiłem na http://land.e-forum.pl/br...3532/14&f=email i okazało się, że za darmo mogę pobrać dokumenty dla specjalistów ds. BHP oraz samodzielnie przeprowadzić takie szkolenie. Wiedzieliście, że w ogóle coś takiego jest? Co o tym sądzicie?

mariuszm 

Wysłany: 2014-10-31, 09:48   

Czy wzięłaś również pod uwagę to jakie gadżety reklamowe wręczycie uczestnikom konferencji?
Wbrew pozorom jest to bardzo ważne ponieważ buduje pozytywny wizerunek firmy, a także jest dobrą formą reklamy . Zazwyczaj są to długopisy czy też notesiki niemniej sam polecam zainteresować się czymś bardziej oryginalnym. Mogą być to na przykład zestawy przeróżnych akcesoriów, mini latarki, korkociąg czy też pendrive. Jak widzicie propozycji jest cała moc.
Można sobie zajrzeć tutaj:
http://www.opengift.pl/ - na stronie jest sporo ciekawych opcji, nad którymi możecie się zastanowić.

marysia2008  

Wysłany: 2015-03-30, 10:46   

W naszej firmie organizowane są szkolenia zamknięte pod egidą EY Academy of Business http://www.academyofbusiness.pl/pl/ . Ostatnio mój dział miał dwa szkolenia pt szkolenia i rekrutacja w oparciu o kompetencje oraz projektowanie systemu okresowych ocen pracowniczych. Tematyka szkoleń była wyczerpująca i jeśli chodzi o dział HR to polecam. System wdrożony do firmy zaczyna funkcjonować i liczymy, że za kilka miesięcy będą tego efekty :)

Eizzy 

Wysłany: 2015-05-06, 08:57   

Dobrze trafiłem bo dokładnie w takiej tematyce były organizowane szkolenia u mnie. Postawiliśmy na krakowską firmę GDP oferującą szkolenia z zarządzania wydajnością zespołu - http://www.gdp-krakow.pl/...noscia-zespolu/ . Szkolenia bardzo przyjemne i dające zauważyć pewne elementy, które wcześniej pomijaliśmy, a które mogą przynieść wiele korzyści zarówno firmie jak i pracownikom.

Odpowiedz do tematu