• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

rebellion  

Wysłany: 2012-04-27, 10:57   "Umiejętności" w CV

Hej. Właśnie skończyłem szkołę średnią i szukam sobie sezonowej pracy, ot tak żeby zarobić coś sobie na start;) Piszę właśnie CV i mam problem co napisać w punkcie "umiejętności".

Sezonowa praca, jak wiadomo, z reguły wiąże się z harówą na kuchni :D Czy w takim razie powinienem pisać, że dobrze obsługuję komputer i internet, albo że interesuję się obróbką zdjęć w photoshopie?:D Czy kogoś z gastronomika będzie to obchodziło? Co właściwie mogę napisać oprócz tego, że potrafię gotować? :D

Z góry dzięki za jakąś pomoc :padam:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-04-28, 02:00   

well, ja mam wpisane "obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, doświadczenie w pracy z klientami, zdolność pracy samodzielnej jak i w grupie, umiejętności organizacyjne, komunikatywność, kreatywność, punktualność, pracowitość."
i oczywiście o aktualnej książeczce sanepidowskiej.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-04-28, 22:39   

wpisz, co ci do głowy wpadnie. i tak nikt tego nie sprawdzi.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

bibka 

Wysłany: 2012-05-29, 13:47   

Napisz trochę na wyrost , ale raczej trzymaj się tego z czym sobie dasz rade- paru moich znajomych poległo przez nagięcia z językiem i obsługa komputera - jednak pamiętaj, że jak gdzieś trafisz to zawsze możesz się w trakcie poduczyć...

mikolaj789  

Wysłany: 2013-10-08, 19:07   
   Polecający: kolega

bibka napisał/a:
Napisz trochę na wyrost , ale raczej trzymaj się tego z czym sobie dasz rade- paru moich znajomych poległo przez nagięcia z językiem i obsługa komputera - jednak pamiętaj, że jak gdzieś trafisz to zawsze możesz się w trakcie poduczyć...

JA myślę że najważniejsze jest to żeby młodziez kończąca szkołe średnią potrafiła dobrze napisać swoje CV. to naprawdę jest podstawa. Teraz naprawdę nie trzeba kombinować i prosić kogos o pomoc bo ostatnio np. znalazlem fajna stronke z gotowymi szablonami cv i jest super uwierzcie mi Najnowsze wzory i szablony cv tylko na [ciach]

poleszakalicja  

Wysłany: 2013-12-05, 16:04   

Nie pisz tylko w umiejętnościach:rzetelny, komunikatywny i otwarty. To puste frazesy, postaraj się, aby Twoje umiejętności były oryginalne, wynikały naprawdę z tego jaki jesteś. Tutaj piszą o tym 99% pisze to właśnie w swoich CV, do tego wykorzystuje gotowe szablony dostępne w sieci. Indywidualne CV na pewno zwróci uwagę rekruterów, którzy mają zwyczajnie dość tych samych i powtarzających się .

kora0 

Wysłany: 2014-04-07, 15:15   

Szukam pracy na zlecenie macie jakieś pomysły gdzie się rozglądać

wiwa 

Wysłany: 2014-04-07, 15:31   

Wejdź na neta poszukaj na stronach internetowych które są typowo z ofertami pracy freelancer zlecenia na takich stronach znajdziesz ciekawe propozycje i być może prace która szukasz , która da tobie satysfakcje i pieniądze .

animka87 

Wysłany: 2014-04-08, 11:02   

ja tutaj http://outwork.pl/ uzupelnilam testy i czekam na zlecenia po co komu cv jak liczy sie to co naprawde umiesz a nei to co napiszesz :)

kalimba  

Wysłany: 2014-05-06, 11:50   

Masz racje po co wypisywać cv ,lepiej poszukaj na takich stronach http://www.gowork.pl/ na pewno coś dla siebie znajdziesz i to szybciej niż się spodziewasz .Tylko musisz spróbować bo nikt za Ciebie pracy nie będzie szukał .

agnieszka729  

Tytuł: :-)

Wysłany: 2014-09-25, 13:07   

Nie ma sensu wymieniać takich umiejętności, których się nie posiada.
Np. pisanie w CV, że znasz świetnie jakiś program, o którym nie masz pojęcia.
Albo że masz doskonałe zdolności interpersonalne, a podczas rozmowy kwalifikacyjnej nawet nie będziesz umieć się dogadać...

:dobani:

62miko 

Wysłany: 2014-12-20, 07:13   

Jeśli ktoś nie potrafi napisać CV to zawsze może to komuś zlecić. Z tego co wiem jest sporo firm zajmujących się pisaniem CV i listów motywacyjnych. Ja ostatnio szukam pracy i zastanawiam się nad wysłaniem swojego zgłoszenia na http://praca.gratka.pl/of...na-2623060.html Praca wydaje mi się być dobrze płatna a moje umiejętności powinny wystarczyć i doświadczenie powinny wystarczyć.

Modrak  

Wysłany: 2015-03-05, 15:40   

Dziś czytałam artykuł na ten temat, że 60 %v kłamie na ten temat - ciekawe

lazygirl 

Wysłany: 2015-03-11, 11:19   

Teraz w modzie to podobno jest video CV:P
Więc sama rozumiesz, podejrzewam, że zwykłe CV już niedługo odejdzie do lamusa i będą tylko video CV i kto wie co jeszcze. Czytałam o tym artykuł i polecam przeczytać: http://praca.gratka.pl/po...rt,t,id,tm.html
fajnie, że technika idzie do przodu choć jestem pełna wątpliwości jak to będzie działało:)

ziomek12  

Wysłany: 2015-03-30, 00:07   

video CV? nie sądzę żeby wyparło takie tradycyjne..

Odpowiedz do tematu