• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-20, 23:59
Autor Wiadomość

Izabella  

Wysłany: 2010-12-02, 20:06   

Wiecie co tutaj jednak najwazniejsze jest to zeby umiec na poczatku sie sprzedac-dlatego moim zdaniem wazne jest tu nasze CV,które bedzie stworzone z głowa.Dlatego tez warto na poczatku wesprzec sie fachowa pomoca
www.kariera.pl/cv

niechcicm 

Wysłany: 2010-12-06, 13:06   

Hmmm kiedy ja mam wspomnienia swojej pierwszej pracy to... Wydaje mi się źe jest ona bardzo dobrym, bezcennym doświadczeniem. Trzeba jednak zastanowić się czy ta praca będzie naszą stałą pracą czy tymczasową... Jeśli to praca tymczasowa to nie należ się szczególnie 'napinać'. Dalej trzeba rozwijać swoje hobby, uczyć się by w przyszłości unikać zajeć tymczasowych. Jednak sama atmosfera pracy daje bardzo dużo na przyszłość i to polecam każdemu bez względu na sytuacje materialną w domu :)

greg26 

Wysłany: 2010-12-21, 20:27   

Pierwszy raz przy reklamie czyli standardowo ulotki, z tą małą różnicą, że nie roznoszenie a pilnowanie żeby ich nie zabrakło :D

Izabella  

Wysłany: 2011-01-03, 19:51   

Słuchajce,a czy zdarzyło sie komus z Was ze znalazł ta pierwsza prace i trzyma sie jej do dnia dzisiejszego?
czy zawsze ta pierwsza praca jest tą wymarzona?

podjadek  

Wysłany: 2011-06-05, 10:53   

Rozdawałem ulotki i już szczęśliwie tego nie muszę robić

Cam  

Wysłany: 2011-06-13, 22:57   
   Polecający: Dzieki Google

Sezonowa na poczcie i do tego jedna malpa z pracy mnie okradla ...
A wczesniej u taty w firmie pomagalam to zawsze mi cos sypnal ;)
Ostatnio zmieniony przez Cam 2011-06-25, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  

kluska 

Wysłany: 2011-06-14, 11:55   

też ulotki - nie ma co narzekać, praca lekka, dobrze płatna :D

klon 

Wysłany: 2011-06-25, 02:17   

ja zaczynałam od praktyk, na szczęście trafiły mi się praktyki płatne, fajne zajęcie na wakacje polecam wszystkim Praktyki: http://www.strefahr.pl/praktyka_studencka.html

Reni  

Wysłany: 2011-07-25, 22:33   

Moją pierwszą pracą była praca w sklepie, dziś jestem fizjoterapeutą.

Mad.  

Wysłany: 2011-07-26, 09:46   

Pierwsza moja praca na poważnie, w sklepie Żabka :D
Sprzedawca i wszystko co przez to rozumiane.
Nie znosiłam browarów donosić, a szły jak woda... :P

jestem  

Wysłany: 2011-07-26, 18:49   

Praca w bibliotece jako pomoc. Brzmi kurna poważnie, a obijałam się niesamowicie, mimo że zapowiadało się ciekawie. Kiedy nauczyłam się już tych wszystkich literek i zapamiętałam działy, a w kółko się wszystko powtarzało, ciągle chowałam się w magazynku i czytałam książki dla dzieci. :3 Wszędzie zasypiałam.
I już nie marzę o byciu bibliotekarką, ale przynajmniej zarobiłam na aparat.

Mikulina 

Wysłany: 2011-08-19, 13:04   

Moja pierwsza praca to był wychowawca na koloniach. Jednocześnie zaliczyłam tym praktyki studenckie. Niesamowita praca dająca dużo satysfakcji, ale też goryczy, no i bardzo odpowiedzialna.
Plusem było to, że miałam darmowy wyjazd w góry :D
Ostatnio zmieniony przez Mikulina 2011-08-19, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  

Nahia  

Wysłany: 2011-10-15, 01:14   

Moja pierwsza praca to była praca przy odprawie bagażowej i celnej na lotnisku :) Jednym z obowiązków jakie miałam to siedziałam przy biurku przy komputerze i tam sprawdzałam paszporty, drukowałam karty pokładowe i nalepki na walizki. Sporo się nauczyłam, bo wcześniej przeszliśmy szczegółowy kurs obsługi naziemnej lotniska, nauczyli nas rozpoznawać fałszywe dokumenty. Znam teraz sporo sztuczek, jeśli o to chodzi ;) To było świetne doświadczenie bo pracowałam na wielkim, międzynarodowym lotnisku, gdzie przez trzy godziny nasza kompania odprawiała 13 lotów. Dlatego nie było nudy, wiecznie przewijało się mnóstwo ludzi z całego świata. Z wieloma można było zamienić kilka słów, niektórzy wręczali nam różne prezenciki za miłą obsługę :D Kiedyś zarobiłam nawet butelkę ekskluzywnego wina :P Nie mówiąc już o kosmetykach, które wielu ludzi zostawiało nam, bo nie można ich było zabrać ze sobą na pokład ;)

Oprócz tego pracowałam też przy odprawie celnej, odbijanie elektronicznie kart, ponowne sprawdzanie paszportów i tworzenie raportów lotu. To niesamowite jaka machina musi iść w ruch, aby lot mógł wystartować, za każdym razem pracuje przy tym cały sztab ludzi na ziemi - kierownicy i dyrektorzy, którzy muszą skrupulatnie policzyć ilość pasażerów i bagażu (nie może być żadnego luźnego bagażu, ze względów bezpieczeństwa) po czym dopiero wydają zgodę na start. W tym czasie my musimy załądować wszystkich pasażerów na pokład, na wszystko mamy plus minus 15/20 minut aby samolot wystartował o czasie. W tam czasie trzeba zaznaczyć wszelkie wózki inwalidzkie, dzieci, gitary (etc. nawet sobie nie wyobrażacie jakie dziwne rzeczy ludzie nieraz przewożą samolotem...).

Generalnie rzecz biorąc była to praca genialna w której mnóstwo się nauczyłam, poznałam cudownych ludzi i nawet sporo zarobiłam! Z drugiej strony była to naprawdę ciężka praca, wymagająca skupienia, zadowolenia, podejścia do ludzi i giętkiego języka, energii, umiejętności współpracy w grupie. Ambitna praca. Później pracowałam też na magazynie i w sklepie ale tam już nie było tej atmosfery. Czasem tęsknię sobie za moim lotniskiem, naprawdę :) Teraz znów szukam pracy w tym charakterze, ale w innym miejscu :D

strongboss 

Wysłany: 2011-11-03, 17:05   

obsluga w salonie plusa ; P fajna robota i dobrz eplatna ; ) polecam !

loveprise 

Wysłany: 2012-02-24, 11:26   

Pierwsza praca: Sprzedawca w sklepie spożywczym - mało satysfakcjonująca ale bardzo sentymentalna ;)

Odpowiedz do tematu