• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-20, 23:59
Autor Wiadomość

beatka  

Wysłany: 2007-04-14, 23:52   wasz pierwsza praca

Ja jeszcze nigdy nie byłam zatrudniona, nigdzie nie pracowałam, ale mam zamiar się rozejrzeć za jakąś pracą. Jak wyglądała Wasza pierwsza praca, czy też zaczynaliście bez żadnego doświadczenia, nie mówie tu o stażu, bo na staż na razie nie idę, poczekam jeszcze trochę czasu i zrobię staż w swoim kierunku studiów.

zbych1112  

Wysłany: 2007-04-15, 13:40   

Moja pierwsza praca to było zbieranie ogórków. Nigdy przedtem tego nie robiłem i nie miałem doświadczenia w zrywanie ogórków. Pamietam że bardzo bolały mnie po tej robocie plecy bo trzeba było być non-stop schylonym. Kasy z tego tez wielkiej nie było ale zawsze coś no i było zajęcie na wakacje.

Panna Nikt  

Wysłany: 2007-04-15, 13:44   

moje pierwsze to były truskawki. też cały dzień w polu na słońcu i mimo, że nie miałam doświadczenia całkiem nieźle mi szło. stówka dziennie za pierwszym razem, to nie tak źle. ;)

marleniak  

Wysłany: 2007-04-15, 13:57   

hehe ja tez pierwszy raz w truskawkach popylałam :] plecy bolały i jeszcze człowiek się cały spiekł, skóra mi potem złaziła. ale kasy troszkę było :P

Kszoczanka  

Wysłany: 2007-04-15, 15:54   

Moja pierwsza praca to zbieranie truskawek hehe a taka poważna to jako administrator w US :)

Paulutka  

Wysłany: 2007-04-15, 21:57   

ja pracowałam RAZ... pojechałysmy z kolezankami na wisnie.... w te wakacje;P rodzice mi odradzali..no bo gdziez...:P ale chciałysmy jakiejs przygody..juz nie chodziło o kase..bo i tak nie zarobiłysmy wiele;P... ja lezałam one zbierały:PPPheheh ni no troche tez zrywałam;) ale wisnie...- stanowczo odradzam;). :P

Emka_ 

Wysłany: 2007-04-15, 23:32   

Poważnej pracy nie miałam jeszcze;)

zloty  

Wysłany: 2007-04-16, 22:41   

powazna praca ?? co wakacje na budowach pracowałem (od 16 roku zycia) a teraz 6 miechow zaiwaniam w firmie robiacej remonty np na cementowni (sporo ciezkiej fizycznej work ;) ) praca na 3 zmiany, płaca ujowa (jak to w Polsce ;) :P ) ale zawsze jakis pieniadz na własne wydatki jest :) i nie trzeba ciagnac od rodzicow...
pozdro

beatka  

Wysłany: 2007-04-16, 23:04   

To fajnie, tylko, że ja mam już 21 lat, studiuję zaocznie i dostaję stypendium, więc kasy nie brakuje, ale muszę poważnie się wziąć za robotę, bo zaczyna mi się nudzić w domu w tygodniu i praktycznie nic nie robię. :/

zbych1112  

Wysłany: 2007-04-17, 00:03   

Z pracą dla studentów raczej nie ma problemu. Zależy gdzie mieszkasz. Jak w dużym mieście to bedzie łatwiej coś znaleźć. Moi kumple z roku rozglądali sie za robotą chociaz jestesmy na dziennych. Tak tez sie da bo wielu pracodawców moze sie ustosunkować do naszych zajeć.

Z tego co ja niedawno sie interesowalem pracą to było mase ogłoszeń gdzie szukali osób do pracy na kasach i nawet dobrze chcieli płacić bo nawet 7zł na godzine. Dla dziewczyny to dobra wg mnie robota.

Wystarczy sie rozejrzeć po wiekszych sklepach lub przejść sie do pośredników pracy.

aleksandra89  

Wysłany: 2007-04-28, 21:38   

A ja stałam na promocjach jako hostessa;) ale neistey 2 razy i rzuciał mto raz.... musiałąm chodzic w szplach szczerzyc sie i wciskac ulotki i misiówa az mi ledwo tyłek zarywało;/;/ a druga 20 godz na lodówkach e rrealu az odmrozone nogi miałam eh;/

Szlachcianka  

Wysłany: 2007-04-30, 19:45   
   Polecający: Google

Moja pierwsza praca to stylizacja paznokci, bez żadnego profesjonalnego kilkudniowego kursu, nauczyła mnie tego moja kuzynka, która jest kosmetyczką. ;)
_______

<33

naya  

Wysłany: 2007-05-05, 15:53   

moja pierwsza praca... ulotki (i długopisy)... płacił 5 zł/h ... to było jakieś 3 lata temu... mimo, że było zimno, ludzie na nas zlewali, zarobiłam wilekie g... .... to miałyśmy niezły ubaw... 'wzięłam' sobie worek długopisów... wtedy nie było to takie fajne jak teraz gdy to wspominamy...

rudasna  

Wysłany: 2007-05-05, 21:15   

Moja dwie pierwsze prace to ulotki i stanie na promocjach jako hostessa, jakos tak mniej wiecej rownoczesnie to bylo. Stanie na promocjach o wiele bardziej meczace, ale zdecydowanie lepiej platne :)
Muszą chodzić do góry nogami..."

Kyrethe  

Wysłany: 2007-07-11, 14:26   
   Polecający: Verfe

Moja pierwsza praca? Założenie własnej spółki wraz ze znajomymi, która... Okazała się totalną porażką. Ja z Verfe pracowałyśmy i załatwiałyśmy wszystko, reszta się obijała. W tym roku bierzemy sprawy w swoje ręce. A trudnimy się już od jakiegoś czasu własnoręcznym wyrobem biżuterii i różnych gadżetów. Głównie na zamówienia i umowy ze sklepami. Jeśli chodzi o bardziej regularną pracę... Od paru lat jestem konsultantką Avon i ostatnio zaciągnęłam się w szeregi pośredników firmy FM.

Odpowiedz do tematu