• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

marasenha 

Wysłany: 2010-10-08, 12:30   Wyjazdy motywacyjne

Co o tym sądzicie? Czy są przejawem snobizmu, są potrzebne, czy dają jakieś korzyści dla firmy? Bo krążą różne opinie. Mi osobiście się podobają, choć na żadnym nie byłem jeszcze. Np. jest taka firma Mega Travel, oni organizują dla innych firm takie wyjazdy. Szczególnie podoba mi się oferta organizacji wyjazdów na mecze zagranicznych klubów, takich jak: AC Milan, Juventus, Inter, Real, Barca, MU, Liverpool, Arsenal itd. To chyba wygląda ciekawie?

polinea  

Wysłany: 2010-10-21, 00:57   

pewnie, że można organizować wyjazdy motywacyjne, można też organizować kursy i szkolenia, dzięki którym pracownicy będą bardziej zmotywowani do pracy, May Agency różne kursy dla firm organizuje, dzięki którym pracownicy będą bardziej efektywni, także nie ważne jaką drogą, ważne żeby osiągnąć cel ;)

ZeroNudy 

Wysłany: 2012-11-27, 15:24   

Moim zdaniem wszelkie imprezy dla firm, imprezy plenerowe czy wyjazdy motywacyjne żeby spełniały swój cel i dawały korzyści firmie/organizacji muszą być dobrze przygotowane, a program musi spełniać potrzeby firmy. Każda impreza jest inna i może brać pod uwagę inne potrzeby. Inny program będzie grupy przedstawicieli, którzy w nagrodę pojechali za granicę, a inny dla nowego zespoły, w którym ważną rzeczą jest poznanie i integracja.

makiełka  

Wysłany: 2012-12-10, 13:41   

Takie wyjazdy przede wszystkim organizują duże korporacje dla swoich pracowników i są to wyjazdy mające na celu integrację połączoną z motywacją. Osobiście jestem jak najbardziej ZA. Co więcej...działają one na lepszą współpracę między pracownikami.

moveout 

Wysłany: 2012-12-14, 00:22   

Ja uwielbiam. Wcześniej sam takie organizowałem dla mojego szefa. Kupa śmiechu, zabawy i nawiązywania znajomości - w pracy wiadomo nie zawsze na to czas. A przy okazji szansa do rozwoju osobistego. Teraz organizujemy wyjazdy przez firmę powersport.pl - i oddanie organizacji w ręce jakiejś innej firmy, to naprawdę pomysł najlepszy z najlepszy.

Przynajmniej mamy święty spokój, nie musimy się o nic martwić i wiemy, że wszystko dopięte jest na otatni guzik

aniusia82 

Wysłany: 2012-12-21, 14:32   

makiełka napisał/a:
Takie wyjazdy przede wszystkim organizują duże korporacje dla swoich pracowników i są to wyjazdy mające na celu integrację połączoną z motywacją.

nie mogę się z tym zgodzić...u mnie w firmie pracuje tylko 10 osób, a Szef co roku organizuje dla nas weekendowy wyjazd na narty, jest świetna zabawa i faktycznie jesteśmy zgranym zespołem, a co do motywacji to oczywiście bardzo ma to na nią wpływ, bo mamy wrażenie, ze dostajemy od firmy coś wartościowego i potem staramy się to wynagrodzić właśnie poprzez efektywną pracę...wyjazdy są odjazdowe, bo jest wiele atrakcji, praktycznie zawsze wybieramy tą samą agencję eventową i nawet na ich stronce są zdjęcia z naszych wyjazdów...dla zainteresowanych tutaj galeria
http://expn.pl/oferta/imp...zdy-narciarskie

besmart  

Wysłany: 2013-03-20, 23:53   

u mnie w firmie często organizują jakieś karaoke po pracy w piątki, wspólne wyjście na bilard itp. ostatnio szef się poczuł do gestu, załatwił nam trzydniowy weekend motywacyjny z tej firmy http://www.forumnasze.pl/-vt29420.htm#388584
Fajnie było :) na pewno zbliża to pracowników, a i szef wydaje się póxniej bardziej ludzki :P

lejdii  

Wysłany: 2013-12-13, 11:54   wyjazdy incentive

Ja uważam, że to doskonała okazja do rozwoju pracowników, a tym samym- firmy.
Wszelkie wyjazdy motywacyjne, zagraniczne dla firm oferuje biuro podróży Travel Style http://www.travelstyle.pl/
Zachęcam do zapoznania się ze stroną :)

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2014-01-04, 18:37   

Ja nie mam nic przeciwko wyjazdom motywacyjnym. Budują zespół i dają motywację na kolejne miesiące ciężkiej pracy. Skoro firma chce by pracownik pracował wydajnie, to powinna raz na jakiś czas zorganizować wszystkim kilka dni wolnego. Poza tym te wyjazdy często są łączone ze szkoleniami, dlatego ośrodki SPA często oferują sale szkoleniowe.

Supełek  

Wysłany: 2014-03-31, 16:49   

A moim zdaniem to tylko pretekst do napicia się za firmową kasę ;P

groteska 

Wysłany: 2014-04-04, 11:06   

Wyjazdy motywacyjne, to naprawdę fajna sprawa, aby zwiększyć efektywność pracowników. Jak wiadomo metoda kija i marchewki działa na nas najlepiej. Mi też szczerze mówiąc, lepiej by się pracowało jakbym wiedziała, że w zamian za dobre wyniki czeka mnie perspektywa takiego wyjazdu.

marysia2008  

Wysłany: 2015-01-26, 13:50   Wyjazd motywacyjny

Moim zdaniem to bardzo ciekawy sposób na spędzenie czasu i nagrodzenie swoich pracowników za włożony trud w osiągnięcie jak najlepszych wyników. W większości przypadków gdyby to były nagrody finansowe, to część by odłożyła pieniądze na lokatę lub kupiła jakiś sprzęt rtv agd. A tak pracownik ma możliwość wyjazdu, szanse poznania nowego miejsca, kultury czyli spędzenia wolnego czasu w niestandardowy sposób, co sprzyja odpoczynkowi, regeneracji i motywuje do dalszej pracy. Dlatego uważam, że takie wyjazdy mają sens i są w strategii naszej Firmy. Oczywiście korzystamy z ofert firm, które takimi wyjazdami się zajmują. Ważne by było sporo atrakcji, dobrzy animatorzy i przewodnicy. Drugi raz będziemy korzystać z wyjazdów motywacyjnych Stena Line http://www.wyjazdygrupowe...otywacyjne.html Z racji tego, że prowadzimy interesy ze Skandynawami, chcemy też przybliżyć te kraje naszym pracownikom. Liczymy, że w ten sposób zakładane przez nas cele zostaną osiągnięte, a satysfakcja pracowników będzie miała odniesienie do ich dalszej pracy i motywacji do stawania się coraz lepszymi pracownikami.

ola19  

Wysłany: 2015-05-07, 10:54   

Według mnie takie wyjazdy motywują tak samo dobrze jak premia ;) lepiej się pracuje ze świadomością, że w któryś weekend czeka nas impreza firmowa we Wrocławiu z argentum-event.pl. Zawsze to jakaś forma odpoczynku i bliższego poznania pracowników.

Eizzy 

Wysłany: 2015-11-10, 09:01   

Wyjazdy motywacyjne, to naprawdę fajna sprawa, aby zwiększyć efektywność pracowników. Jak wiadomo metoda kija i marchewki działa na nas najlepiej. U nas w firmie wyjeżdżamy raz do roku na "integracje". W firmie korzystamy z programu lojalnościowego: http://www.motivationdirect.pl/nasze-rozwiazania/

owsiana  

Wysłany: 2016-07-19, 07:26   

Mi ostatnio chodzi po głowie wigilia firmy w poznaniu. Niby jest jeszcze czas na załatwienie wszystkiego ale ja chciałabym już teraz wszystko zaklepac zeby później nie było problemów z dostępnością. A wy gdzie organizujecie wigilie?

[ Dodano: 2016-07-22, 08:39 ]
Moim zdaniem takie wyjazdy są jak najbardziej na plus. U nas często organizujemy imprezy firmowe i jakieś wyjazdy dla pracowników żeby motywowali się do pracy.Ostatnio tarfiłam na pikniki pod warszawa i zastanawiam się nad zorganizowaniem firmowego pikniku. Jeszcze takiego czegoś u nas nie było i myślę, ze pracownicy bedą zadowoleni :)

Odpowiedz do tematu