• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

chka100 

Wysłany: 2011-03-27, 15:51   Za czym mam sie rozglądać ?<praca>

Witam.Mój post dotyczy pracy, za jaką powinienem sie rozglądać aby juz teraz móc pracować w zawodzie , który bedzie poniekąd związany z kierunkiem moich studiów.
Mianowicie mam 20 lat i studiuje Bezpieczęnstwo Narodowe(spec.bezpieczeństwo antyterrorystyczne), dodam , że 8 miesięcy byłem na stażu w Prokuraturze.
Chciałbym taka prace, abym mógł sie spełniać zawodowo, no i tutaj jest problem, jestem dopiero na 1 roku 2 semestru więc chyba mam marne szans na przyjęcie do jakiegos urzędu..etc, co myslicie ?. Stale szukam pracy ale widze tylko oferty, które raczej nie są dla mnie, czy jedynym wyjsciem na tym etapie jest szukac byle jakiej pracy a dopiero potem pomysleć nad czymś lepszym ?.Pozdrawiam.

Solanum  

Wysłany: 2011-04-10, 20:53   

Polecam na tym etapie poszukać innej pracy (może nie byle jakiej :P ) Twoje CV będzie bogatsze o nowe doświadczenie, a w między czasie możesz na bieżąco przeglądać oferty pracy.
Zaczynając studia też miałam podobny dylemat. Z biegiem czasu podejmując pracę w bardzo różnych branżach, odkryłam swoje powołanie w miejscu niezwiązanym z kierunkiem studiów. Obecnie realizuję się zawodowo, a studia traktuję jako dodatkowe zainteresowanie.

globus 

Wysłany: 2011-04-11, 01:00   

jak jesteś pewny że to chcesz robić w życiu to poszukaj może jakiegoś stażu?
akademickie biuro karier czy coś w ten deseń może pomogą?
jak nie jesteś pewien to poszukaj innych ofert :)

GabrysiaA 

Wysłany: 2011-05-12, 08:59   

Studiujesz dziennie? Bo jesli tak, to trudno bedzie Ci znaleźć pracę "w zawodzie". Ja jestem teraz na czwartym roku i od liceum zbieram przeróżne doświadczenia-czasami po prostu musiałam pracować, a nie znalazłam nic, co wiązałoby się z moim kierunkiem studiów. Pracodawcy lubią widzieć, że ich przyszły pracownik nie boi się pracy (także ciężkiej) i że ma różnorodne doświadczenia. Wysoko cenione są też wolontairaty.

kamelain 

Wysłany: 2011-09-01, 11:57   

Warto rozejrzeć się będąc na dziennych studiach za praktykami nawet bezpłatnymi lub stażami. Przynajmniej mnie pomogły one zdobyć doświadczenie a tym samym ciekawą pracę, którą z kolei znalazłam na [ciach]

agnieszka729  

Tytuł: :-)

Wysłany: 2014-09-25, 13:36   

Studiując dziennie trudno o jakąkolwiek robotę - sensowną.
Polecam skoncentrowanie się na studiach...
Chyba, że potrzebujesz po prostu pieniędzy - wtedy pozostają weekendowe posiedzenia w sklepach etc., albo internetowe sprawy.

Ada2  

Wysłany: 2014-09-28, 18:06   

Jeśli nadal studiujesz , to brawo dla Ciebie że chcesz podjać prace, Widziałam że tutaj http://praca.money.pl/oferty/praca-dla-studentow/ , mają kilka ciekawych ofert. Może poszukaj cos dla siebie.
Ostatnio zmieniony przez Ada2 2014-09-29, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  

popiel 

Wysłany: 2014-10-09, 15:11   

W internecie można dużo dorobić. Albo w call center, ale wiem, że ta praca bardzo wyniszcza.

Odpowiedz do tematu