• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-04-15, 11:37   
   Polecający: Achar

Wilderness  

Tytuł: \m/

Wysłany: 2012-04-15, 11:47   

Oj, ale trollujecie biednego chłopaka. Stary, wiem o czym mówisz, ja mam prawie 21 lat i kilka "związków" za sobą, ale nic na dłużej, bo ciągle albo się głupie toto trafiało, albo za dużo wymagało, a mnie się nie chciało, bo nie zależało mi aż tak bardzo, wiedziałem że nei warto. Ale mam nadzieję, że znajdę kiedyś "to coś" w jakiejś pannie i będziemy żyli długo i szczęśliwie :hyhy:

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-04-15, 12:09   
   Polecający: Achar

Ja akurat nie miałem zamiaru trollować.
Też żyję i nie myślę zbytnio o wiązaniu się z kimś na siłę, bo wierzę, że na prawdziwą miłość przyjdzie czas i po prostu albo jeszcze nie nadszedł albo nie jestem jeszcze na nią gotowy. Wolę jeden związek na lata niż zmienianie statusu relationship na facebooku co miesiąc.

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2012-04-15, 21:48   
   Polecający: Wujek Google

Ja tam jednak podzielam sposób szukania miłości Czesława Mozila.

Katharsis  

Wysłany: 2012-04-15, 22:25   
   Polecający: Lewiatan

yaku napisał/a:
Ja tam jednak podzielam sposób szukania miłości Czesława Mozila.

odnosisz się do jego utworów czy biografii?

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2012-04-15, 22:33   

quantumfreak, jeśli to Cię pocieszy, znam przypadek podobny do Twojego - szkoła średnia z klasą pozbawioną dziewczyn, studia inżynierskie na kierunku, gdzie te dwie dziewczyny na krzyż są albo durne, albo brzydkie i durne, albo zajęte. Facet się w końcu doczekał, znalazł tę jedyną, był wtedy jakiś rok-dwa lata starszy od Ciebie. Jak się nie szuka szczęścia na siłę, to zwykle samo do nas trafia ; )

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

yaku  

Wysłany: 2012-04-16, 00:55   

Katharsis, do wywiadu u Kuby Wojewódzkiego bodajże, ostatnio oglądałem powtórkę bo jakoś trafiłem i strasznie podoba mi się jego pogląd na miłość i związki, może nie tyle podoba, co identyfikuję się z nim w tej kwestii.

Merlinka  

Wysłany: 2012-04-17, 11:52   

quantumfreak jakby znalezienie odpowiedniej osoby było takie proste, wszyscy żyli by w szczęśliwych związkach.

Co do proporcji to ja jestem na kierunku, na którym 90% to kobiety. Nawet mam jednego faceta w grupie, ale źle trafił bo większość dziewczyn w mojej grupie to mężatki, ewentualnie trwale zajęte. Jak widzisz nawet na filologii nie poszalejesz. :hyhy:

A takk serio, to nie działa z automatu, nawet gdybyś poznawał tysiące kobiet możliwe, że nic by to nie dało. Oczywiście zamykania się w domu to nie jest najlepszy pomysł, ale wcale nie tak łatwo spotkać kogoś, kto no właśnie nie wydawałby się nudny, kogo chciało by się słuchać. To nawet bardzo trudne, znaleźć kogoś, kogo chciałoby się słuchać do końca życia.

Ale chapeau bas, że nie szukasz byle czego na siłę.

xdiego77  

Tytuł: Faggot, right?

Wysłany: 2012-05-03, 20:37   

Jezusie z Nazaretu, ale problemy. Musisz się jakoś ogarnąć, bo w innym wypadku będziesz musiał sam sobie wykopać grób i sam się w nim zakopać, słysząc jedynie wiatr i szum drzew, no bo przecież nikogo na pogrzebie nie będzie /=

Please no warn, ja tylko lubię manipulować ludźmi, w tym wypadku na lepsze ; )
Ostatnio zmieniony przez xdiego77 2012-05-03, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  

yaku  

Wysłany: 2012-05-04, 12:04   

^ on naprawdę myśli, że jest zajebisty : D

xdiego77  

Tytuł: Faggot, right?

Wysłany: 2012-05-04, 14:36   

No a jak - zaginam czasoprzestrzeń.

zbyniu  

Wysłany: 2012-08-30, 08:45   

Nie ma co sie spinać, sporo jest osób,które sa jeszcze prawiczkami, i nie ma w tym nic złego. Podobno kobiety lubią takich facetów ;) najlepszym sposobem na poznanie kogoś nie jest jakiś tandetny txt na imprezie czy w bibliotece, księgarni... ile osób tego używało ??? proszę was za dużo filmów. Pogadaj ze znajomymi, zorganizujcie imprezę na która przyprowadza swoje znajome i wtedy kogoś poznasz, największe szanse sa przy takim czymś

glowtlhcompany 

Wysłany: 2012-11-02, 21:41   

nie rozumiem tego...jak mozna miec 25 lat i jeszcze nic... ;P

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2012-11-02, 22:31   
   Polecający: google

glowtlhcompany napisał/a:
nie rozumiem tego...jak mozna miec 25 lat i jeszcze nic... ;P

no ja z twoją starą znacznie wcześniej :zdziwko:

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Roksanka16  

Wysłany: 2013-05-24, 20:52   

spokojnie, przyjdzie czas odpowiedni, chociaż wydaje mi się, że powinieneś się rozerwać

Odpowiedz do tematu