• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

dsmith 

Wysłany: 2010-11-02, 21:46   25 letni prawiczek - i jak tu być optymistą...

Mam prawie 25 lat i moje największe osiągnięcie to trzymanie dziewczyny za rękę na spacerze. Na dziwki nie pójdę po do końca życia bym sobie tego nie wybaczył że musiałem zapłacić i czuł się jak frajer. Najgorsze w tym wszystkim jest to że po raz kolejny się zakochałem i pomimo że się bardzo starałem nawiązać z nią kontakt to wszystko na co mogę liczyć to "cześć" i to oczywiście jak sam pierwszy powiem bo nawet na sms nie odpisuje. Poderwanie obcej dziewczyny w moim wypadku to chyba nie możliwe z wyglądem wszystko ok ale jak już się zmuszę żeby podejść to albo nie mam o czym gadać albo nie mogę się wysłowić(sam siebie wtedy nie rozumiem) pomimo że nie mam żadnej wady mowy. No po prostu aż się żyć odechciewa tyle lat i nikogo bliskiego żeby chociaż przytulić czy pogadać.

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-11-02, 21:52   

czyli co jest konkretnie Twoim problemem? nieśmiałość? i tylko to?
nie próbowałeś poznać kogoś przez internet/portal randkowy?

m. gallery

dsmith 

Wysłany: 2010-11-02, 22:03   

Tak jestem nieśmiały i nie próbowałem umawiać się przez neta... jednak to co naprawdę mnie drażni to fakt że nawet gdy poznaje nowych ludzi to nie potrafię się z nimi zaprzyjaźnić nawet nie mam z kim do pabu pójść ...

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-11-02, 22:04   

wmów sobie, że tak jest lepiej, a swoje frustracje, niechęci kanalizuj w brutalnych tekstach piosenek, jak Mozfather z The Smiths. przeczytaj Coelho, uwierz, że jak czegoś megapragniesz, to świat temu będzie sprzyjał i wogle. autosugestia rox, powiadam. albo włącz Smarka, guru, który naucza, że "ona to tylko dupa i cycki / dupa i cycki nie gryzą". choose ur destiny.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2010-11-02, 22:05   

Idź na jakieś spotkania dla nieśmiałych czy coś takiego. Jakaś grupa wsparcia czy coś.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-11-02, 22:14   

dsmith napisał/a:
Poderwanie obcej dziewczyny w moim wypadku to chyba nie możliwe z wyglądem wszystko ok ale jak już się zmuszę żeby podejść to albo nie mam o czym gadać albo nie mogę się wysłowić

!!!

Szoruj na balety, najlepiej z kumplami (takie zabawy jak 'ja ci wskazuję laskę a ty masz ją wyrwać' to u nas normalne) i to jak najszybciej, nie masz chyba pojęcia ile tam jest wygłodniałych dup, nawet jak nie seksu, to przynajmniej porządnej zabawy. Stopniowo przełamiesz swój lęk.

dsmith 

Wysłany: 2010-11-02, 22:17   

Hmm generalnie rozmowa z ludźmi nie sprawia mi większego problemu schody zaczynają się dopiero wtedy gdy mam zagadać do dziewczyny której nie znam

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2010-11-02, 22:19   

dsmith, najwyżej Cię oleje, gorzej nie będzie.

Greggy  

Wysłany: 2010-11-02, 22:20   

dsmith napisał/a:
Hmm generalnie rozmowa z ludźmi nie sprawia mi większego problemu schody zaczynają się dopiero wtedy gdy mam zagadać do dziewczyny której nie znam

Na dyskotece to nie jest żaden problem, nie ma nic prostszego niż podbić do samotnej laski na imprezie i zapytać, czy chce zatańcować (jeśli jest sama to ona na to właśnie czeka, przecież nie będzie sama ciebie prosić!).

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-11-02, 22:22   

Cytat:
schody zaczynają się dopiero wtedy gdy mam zagadać do dziewczyny której nie znam

Cytat:
"ona to tylko dupa i cycki / dupa i cycki nie gryzą".

zluzuj, zagajając nie musisz pytać o stałą Boltzmanna albo Edwarda Wyznawcę. sit back, relax and let yourself go, choć już Peter Murphy powiedział, że small talks stink. podpowiem, "cześć" zwyczajowo pomaga przełamać lody.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-11-02, 22:23   

Greggy napisał/a:
Na dyskotece to nie jest żaden problem, nie ma nic prostszego niż podbić do samotnej laski na imprezie i zapytać, czy chce zatańcować (jeśli jest sama to ona na to właśnie czeka, przecież nie będzie sama ciebie prosić!).
Inna sprawa czy chłop chce poderwać dla samego podrywu, czy też poderwać coś wartościowego. W drugim przypadku dyskoteka to nie jest dobre miejsce.

No ale żeby poćwiczy to w sumie czemu by nie...

dsmith 

Wysłany: 2010-11-02, 22:26   

Hehe balety mówisz :) jak bym tylko jeszcze chociaż jako tako tańczył to czemu... próbowałem parę razy potańczyć z dziewczynami ale zawsze się kończyło tym że całe czerwone uciekały jak najdalej ode mnie :)

Greggy  

Wysłany: 2010-11-02, 22:28   

Psycho Krusher napisał/a:
Inna sprawa czy chłop chce poderwać dla samego podrywu, czy też poderwać coś wartościowego. W drugim przypadku dyskoteka to nie jest dobre miejsce.

No jasne, najlepsza byłaby biblioteka, dział z astrofizyką, ewentualnie poezją Micińskiego.

dsmith napisał/a:
Hehe balety mówisz :) jak bym tylko jeszcze chociaż jako tako tańczył to czemu... próbowałem parę razy potańczyć z dziewczynami ale zawsze się kończyło tym że całe czerwone uciekały jak najdalej ode mnie :)

Zapisz się na kurs tańca, może przy okazji wyrwiesz instruktorkę.
Ostatnio zmieniony przez Greggy 2010-11-02, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-11-02, 22:29   

Greggy napisał/a:
(jeśli jest sama to ona na to właśnie czeka, przecież nie będzie sama ciebie prosić!)

chyba nie jesteś znawcą w tej kwestii albo realia u Ciebie są inne :oczami:

po pierwsze - spotkanie na dyskotece drugiej połówki [w zależności od wymagań] graniczy z cudem, a po drugie - zagadywać lub podrywać trzeba umieć. jak ktoś jest cholernie nieśmiały, to przegrywa w przedbiegach.
zwłaszcza, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

a nie myślałeś, żeby zrobić ze sobą coś, co zwróci uwagę kobiet na Ciebie? przecież takich, które chcą robić pierwszy krok nie brakuje, zwłaszcza, kiedy mówisz, że z wyglądem u Ciebie wszystko ok.

m. gallery

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-11-02, 22:30   

Greggy napisał/a:
No jasne, najlepsza byłaby biblioteka, dział z astrofizyką, ewentualnie poezją Micińskiego.
Haha! That's a good joke. Not.

A moze dsmith, określi się kogo tak naprawdę szuka? Podrywu na 5 minut?

Odpowiedz do tematu