• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-11, 07:01   

Amy_nr7 napisał/a:
Musisz wiedzieć ze nie liczy się tylko wygląd ale i to co masz w środku

każdy tak mówi a nikt nie robi ^^

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-11, 08:05   

<zieeew>

Wiesz, mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby wszyscy, jak leci, faceci i wszystkie, jak leci, kobity zwracały uwagę jedynie na fizyczny wygląd ;P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

justdream. 

Wysłany: 2011-08-15, 18:34   

zacznii skupiać się bardziej na charakterze,zauważać swoje zalety bo zapewne jest ich wiele co nie znaczy że nie nalezy o siebie dbać bo dziewczyny też zwracają na to 'jakąś' uwagę ale moim zdaniem jeśli masz pożądny charakter na pewno znajdziesz ta jedyną wartościową dziewczynę. Laski lecące tylko na wygląd samochów czy kase ogółem uważam za puste lale ale to jest kwestia tego czego konkretnie szukasz. :)

Bibułkaa  

Wysłany: 2014-08-24, 13:10   

mój brat przez 10 lat (od 17-27 roku życia) nie miał żadnej dziewczyny, żadnych kolegów, pracował za marne grosze bo nie mógł znaleźć lepszej pracy. Był strasznie zamknięty w sobie, sam robił z siebie brzydkiego i nieatrakcyjnego. Kiedyś wynalazłam mu w sieci szkolenie http://www.kodatrakcyjnosci.pl/ oczywiście był na nie ale zrobił. wciągnął się. I bardzo zmienił! na plus, ma dziewczynę, wygląda zupełnie inaczej, zachowuje się inaczej. Może to jest sposób? u niego się udało, wyleczył się z wszystkich kompleksów.

uknob  

Wysłany: 2014-09-04, 10:45   

zaloguj sie na www.datezone.com a na pewno tam kogos znajdziesz :) mnóstwo zdjęć i profili codziennie nowe ;) ;)

mimoza  

Wysłany: 2014-09-04, 14:07   

Ja też jestem nieatrakcyjna (chociaż nawiasem pisząc, nie jest ze mną tragicznie), a mimo tego mam kochającego chłopaka. Wiesz, autorze tematu, może i jesteś brzydki, ale są dziewczyny którym albo to nie przeszkadza, albo patrzą inaczej na Ciebie, bo mają inny gust odnośnie wizerunku swojego marzenia, zwanego partnerem.

kinnsona 

Wysłany: 2014-09-05, 08:27   

Myślę, że brak Ci pewności siebie, popracuj nad tym, bo to jest w sumie klucz do pewnego sukcesu :)

uknob  

Wysłany: 2015-01-19, 16:04   sex randka

jest taki portal www.datezone.com tam możesz umawiać się z dziewczynami z Twojej okolicy :D rózne już tam zdjęcia widziałam takze jeśli rzeczywiście jesteś brzydki to i tak nie będziesz miał problemu :D

ziomek12  

Wysłany: 2015-10-05, 12:46   

Pewnie warto taki portal sprawdzić,jeśli jest się zdesperowanym.

Odpowiedz do tematu