• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pain 

Wysłany: 2011-04-05, 15:29   Czy uda się wydostać z miłosnego bagna?

Witam..
Minęło trochę czasu od mojej ostatniej wizyty.
Zaczęło się to dokładnie rok temu.. Wtedy się po raz pierwszy w życiu zakochałem.
Nazywała się Patrycja.
Mieliśmy Boskie chwile : kochaliśmy się jak nigdy nikt.
Czasami też się kłóciliśmy, ale nie ma róży bez kolców..

Po 6 miesiącach rozstaliśmy się z mojej winy.
Zostawiłem ją dla innej. Miała na imię Kinga. Byliśmy trochę ze sobą..
Ale i to nie wyszło.
Potem pojawiła się Asia, która mnie rzuciła i niedawno Dominika, która mnie zdradziła..

Jak widzicie życie mnie nie rozpieszcza.. Mało tego. Doszedłem do wniosku, że
szukałem przykrywki by zapomnieć o mojej pierwszej miłości.. Patrycji.. Nie ma
nocy nieprzepłakanej właśnie przez nią. Nawet kiedy byłem z innymi, to myślałem o niej..
Tak bardzo mi jej brak. Jedną rzecz tylko żałuje w moim życiu, że zostawiłem ją..
Mój ból trwa już pół roku. Ona (Patrycja) nie chce jednak się wiązać, nie potrafiłaby mnie zaufać , choć trochę podobno mnie kocha. Ja ją kocham jednak ponad wszystki wszystko. Upadam na ziemię i płaczę z bólu , modląc się do Boga, żeby mi wybaczył ten grzech.. i pytam się ciągle " czy jeszcze będę miał szansę powrócić do czasu który był dla mnie definitywnie najszczęśliwszy i mógłbym żyć tam wiecznie?"
Teraz kiedy jeszcze nadchodzi dzień, w którym się poznaliśmy.. Nie wytrzymuje już. Nie chce mi się żyć, i tracę już nadzieję.. Jak będzie wyglądało moje życie bez jedynej na świecie miłości? Dziś nawet próbowałem się podciąć żyletką.. udało mi się troszkę..

Czy tylko Bóg, a może wy mi pomożecie? :( Liczy się każda chęć..
podobno. Żałuje i wciąż kocham tylko ją, ale jest już za późno..
Jestem młody i boje się o to co będzie..ale najbardziej obawiam się
tego co jest :( :(:(

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-04-05, 16:41   

Pain napisał/a:
Jak widzicie życie mnie nie rozpieszcza..
Sam jesteś sobie winien, biorąc pod uwagę Twoje poprzednie tematy.

Jeśli weźmiesz się w garść i zbierzesz do kupy, to może będą z Ciebie ludzie. Na dłuższą metę nikt nie ma siły szarpać z kimś, kto wiecznie zachowuje się jak rasowy wampir energetyczny.

Pain napisał/a:
Jestem młody
Więc korzystaj z tego.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Pain 

Wysłany: 2011-04-05, 16:58   

tak łatwo powiedzieć.. "weź się w garść".
Powiedz mi chociaż jak,..?

es-cs_wuv  

Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2011-04-05, 20:19   
   Polecający: google

Pain napisał/a:
Dziś nawet próbowałem się podciąć żyletką.. udało mi się troszkę..

skończ pier... jak by ci się udało już dawno byś leżał

masz 18 lat i ogarnij czerep całe życie przed tobą

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Sol  

Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-04-05, 20:51   

Pain napisał/a:
tak łatwo powiedzieć.. "weź się w garść".
Nie trudniej niż powtarzać truizm do którego uciekłeś się Ty.

Chłopie, działasz mi niesamowicie na nerwy. Użalasz się nad sobą i paprasz w bagnie, które sam sobie stwarzasz, bo najwyraźniej to lubisz. Jeśli mam rację, to nic, co tutaj napiszę tego nie zmieni, więc w zasadzie mogę skończyć pisać posta w tym momencie. Ale żeby nie było, że nie próbowałam: wyjdź z domu, spotkaj się z kumplami, znajdź hobby, zajęcia dodatkowe, zacznij sport uprawiać, zrób cokolwiek zamiast siedzenia w pokoju i roztrząsania jaki jesteś nieszczęśliwy. Pogrążanie się w melancholii na własne życzenie prowadzi donikąd.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Pasażer  

Wysłany: 2011-04-06, 00:47   

Jak czytam to wszystko co piszesz, to w ramach pomocy mogę Ci co najwyżej taboret kopnąć.

Agnessa  

Wysłany: 2011-04-06, 14:28   

W waszą rocznicę stań pod balkonem swej ukochanej i wykonaj przekonująco jakiś miłosny song. Najlepiej "Dance with me to the end of love" Leonarda Cohena. Nie znam żadnej Patrycji, której serce by od tego nie zmiękło.
Ostatnio zmieniony przez Agnessa 2011-04-06, 14:30, w całości zmieniany 2 razy  

Pasażer  

Wysłany: 2011-04-06, 17:33   

Głupio by było, gdyby okazało się, że akurat ta Patrycja nie ma balkonu, a zamiast tego pod jej blokiem wieczorami przesiadują żądni krwi dresiarze, którzy kolesia śpiewającego nocą utwór Cohena potraktują jak wieczorną rozrywkę. :oczami:

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-04-06, 21:03   

Pain, powiem, że niezłe bagno :kwasny: Jak się kocha to można wszystko. Sam na pewno wiesz co robić, lecz musisz to w sobie odkryć. Miałem, a raczej mam tak samo. Podobnie ;) Była taka dziewczyna, rok starsza. Zakochałem się w niej, lecz przez 2 lata nie zdradzałem tego. Potem wyznałem to w liście. Niestety nie udało mi się. Potem były kolejne, lecz nadal wracam pamięcią do pierwszej, Edyty. Jak widzisz może list pomoże. Jeżeli ona będzie chciała to pogadaj z nią szczerze :padam: Jeżeli kocha to zrozumie.

Agnessa  

Wysłany: 2011-04-07, 15:34   

Pasażer napisał/a:
Głupio by było, gdyby okazało się, że akurat ta Patrycja nie ma balkonu, a zamiast tego pod jej blokiem wieczorami przesiadują żądni krwi dresiarze, którzy kolesia śpiewającego nocą utwór Cohena potraktują jak wieczorną rozrywkę. :oczami:

Ej, to będzie nawet lepiej! Jeśli dresy zrobią z Paina marmoladę (może zmienić wtedy nick na Big, really big Pain) i połamią mu gitarę na głowie, Patrycja na pewno doceni, że aż tak się chłopak poświecił w imię miłości do niej. Będzie mu przynosić ciasteczka do szpitala, poprawiać poduszkę, czytać wiersze - jej, ale będzie romantycznie!
Ostatnio zmieniony przez Agnessa 2011-04-07, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  

szkorbut 

Wysłany: 2013-02-13, 01:15   

Agnessa napisał/a:
Ej, to będzie nawet lepiej! Jeśli dresy zrobią z Paina marmoladę (może zmienić wtedy nick na Big, really big Pain) i połamią mu gitarę na głowie, Patrycja na pewno doceni, że aż tak się chłopak poświecił w imię miłości do niej. Będzie mu przynosić ciasteczka do szpitala, poprawiać poduszkę, czytać wiersze - jej, ale będzie romantycznie!

I podcierać dupę.
Wg. mnie porozmawiaj. I chyba tylko tyle. Gdybym wiedział, że coś czuje, to bym porozmawiał... ;)

Odpowiedz do tematu