• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

steskniona 

Do陰czy: 12 Wrz 2014

Wys豉ny: 2014-09-12, 22:30   Czy zwi您ek na tak duza odleg這嗆 zaistnieje?

By豉m na wakacjach w kraju, w ktorym mieszka豉m i chodzi豉m jaki okres do szko造. Teraz min窸o od tego czasu, w kt鏎ym mieszka豉m tam kilka lat. Mam mo磧iwo嗆 wyjazdu tam ka盥ego roku na oko這 miesi帷. Kontakt utrzymuj z jedn tylko kolezank. W tym roku zn闚 tam pojecha豉m i pozna豉m pewnego koleg, jej znajomego, a przyjaciela jej ch這paka. Kiedy spotykali鄉y si wszyscy czasem ja i on zostawali鄉y sami i rozmawiali鄉y. Ja i on jeste鄉y bardzo niesmiali, ale mimo to rozmowa by豉 bardzo plynna i lekka. Przyje盥瘸 z ch這pakiem kole瘸nki codziennie 瞠by si spotka. Kolezanka i jej ch這pak powiedzieli mi, 瞠 wpad豉m mu w oko. Ja nie mog豉m w to uwierzy, mam ma陰 wiar w siebie. Jednak gdy czasem zostawiali nas samych np. na 2 godziny to czasem rzuci, 瞠 mam 豉dne w這sy i 瞠 uwielbia kr璚one w這sy(ja takie mam), 瞠 豉dnie mi w tej fryzurze, 瞠 豉dnie pachn i czy czu te czy on pachne woda kolonska, chcia abym mu obieca豉 瞠 przywioz i poka輳 mu mojego psa, takie niewinne s這wa, ale wypowiadane nie鄉iale i ciszej ni inne. Nie powiedzia mi osobi軼ie, 瞠 cos do mnie czuje, ale kiedy sie zegnalismy jako inaczej mnie dotkn掖 w plecy przy pozegnalnym pocalku w policzek. Ja og鏊nie 4 lata temu prze篡豉m ci篹ki zwi您ek i od tamtego czasu nie patrz na ch這pak闚 w kategorii mi這snej, mam jak捷 blokad. Kiedy siedzieli鄉y raz w czw鏎k( ja, on, kole瘸nka i jej ch這pak) to chlopak kole瘸nki zapyta mnie czy kto w szczeg鏊no軼i mi si ostatnio spodobal i zacz掖 patrze si na swojego koleg. A ja wtedy powiedzia豉m 瞠 nie jestem gotowa chyba na zwi您ek. A po kilku dniach pyta czy mia豉bym co przeciw gdyby jego kolega (ten kt鏎emu si rzekomo podoba豉m) mnie przytuli i czy by豉bym w stanie otworzy si dla niego. Odpowiedzia豉m co zawstydzona, bo zacz窸am sobie zdawa spraw, 瞠 chyba si zauroczylam, od tak dawna. Kiedy indziej jak jechali鄉y samochodem to kole瘸nka zapyta豉 go czy ja si mu podobam, a on ze tak, ale to moglo zabrzmiec jako kole瘸nka nie wiem. Ja poprostu nie chcia豉m si do tego przyzna sam przed sob, 瞠 mi na nim zale篡. Ostatniego dnia byli鄉y sami kilka dobrych godzin i bardziej patrzy豉m mu w oczy, pr鏏owa豉m usi捷 bli瞠j niego, dawa mu znaki, ale jestem te bardzo wstydliwa. Ju wiedzia豉m 瞠 naprawd mi zale篡. Ale by這 ju za p騧no. Teraz mamy kontakt przez internet min窸y 3 dni od mojego wyjazdu. I bardzo 瘸逝j 瞠 wcze郾iej si nie otwarlam. Bardzo mi na nim zale篡. Nast瘼nym razem zawitam tam za 10 miesiecy. Do tego czasu moze mnie zapomnie, znale潭 inn,itd. A ja bardzo chc z nim by. Bardzo dobrZe si z nim czu豉m. Od tylu lat w鈔鏚 wielu poznanych ch這pak闚 nie poczu豉m cho odrobiny takiego zauroczenia czy czego podobnego. Nie chc go straci, ale nied逝go zaczn si studia, za 2 tyg. Bylabym w stanie kupi bilet np na ferie... Tylko do tego czasu... Co b璠zie. Nie chc mu wyznawa przez internet bo to g逝pie. Ale nie chc go straci, boj si w sumie 瞠 on wcale nic do mnie nie czu, a kole瘸nce nie m闚i豉m tego, bo bardzo si zapieralam przed ni ze to tylko kolega i boj sie z jej strony krytyki, wgl nie lubie takich rzeczy za豉twia przez znajomych. Przepraszam za d逝go嗆 i b喚dy.

Calais  

Tytu: Uber
Do陰czy: 13 Wrz 2014
Sk康: Stuttgart

Wys豉ny: 2014-09-13, 14:23   

Nie zaistnieje, wiec odpusc.

ola19  

Do陰czy豉: 14 Lip 2014

Wys豉ny: 2014-10-08, 11:08   

No na tak odleg這嗆 to faktycznie nie przetrwa pr鏏y czasu.

migoo.tka  

Do陰czy豉: 09 Pa 2014

Wys豉ny: 2014-10-09, 09:54   

Nie s康z by by造 jakie szanse, zw豉szcza, 瞠 masz tam by tylko przez miesi帷 w roku... Powinna sie pogodzi z tym, 瞠 nic z tego nie b璠zie..

Aegnos  

Tytu: Szlachta
Do陰czy: 09 Pa 2014

Wys豉ny: 2014-10-09, 13:40   

Cho mo瞠 si to wydawa trudne, my郵, 瞠 lepiej b璠zie, je郵i odpu軼isz. Nie chodzi nawet o to, 瞠 on kogo pozna, ale co b璠zie, jesli to Ty poznasz innego faceta? Wtedy on czekaj帷 na Ciebie jeszcze bardziej zamknie sie w sobie (wspomina豉, 瞠 te jest nie鄉ia造).

Zwi您ek raz do roku nie ma wieksz璕o sensu niestety :<
Wych貫ptam je 瘸r這cznie
I zaczn 鈍i皻e wycie.

J. Tuwim

ziomek12  

Do陰czy: 09 Lip 2014

Wys豉ny: 2015-10-05, 13:46   

taki zwi您ek nie ma najmniejszego sensu.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach