• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2011-10-18, 20:30
Autor Wiadomość

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 17:51   

No ale nie chodzi mi o urodę, ogólnie takie małe. Jak by to powiedzieć no takie co lalkami się jeszcze bawią. Heh...

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-10-19, 17:52   

fanslugang napisał/a:
No ci powiem że wyróżnia się między swoimi koleżankami. One takie za przeproszeniem "Gówniary" a ona jedyna jest wysoka, ładna. Charakteru nie mogę określić, bo jeszcze jej nie znam dobrze.

Czyli jasnym jest i ewidentnym, iż decyzję o... ekhem... "zwiazku" podejmujesz jedynie na podstawie jej fizycznej atrakcyjności, ergo: myślisz fi*tem. I kij, że to taki wiek, wymagać od siebie [i innych] trzeba choćby odrobinkę ;P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-10-19, 17:58   

Nie no, z mysleniem pewna czescia ciala bym nie przesadzala, Kerosine...
Wiekszosc ludzi badz co badz, ale patrzy na wyglad, wiec nie oburzajmy sie, ze chce poznac blizej ladna, interesujaca dziewczyne. Jak ktos tylko "mysli f***m", to nie mysli o poznaniu kogos i spotkaniach, a o zaciagneciu do lozka.. Byc moze Ty, przechodzac obok dwoch facetow, z ktorych jeden jest zabojczo przystojny, a drugi niezbyt, na przystojnego nie zwrocilabys uwagi, ale no trudno - nalezysz do zdecyowanej mniejszosci.

Aczkolwiek jesli Ci drogi Autorze nie chodzi o urode, czemu piszesz "jestes ladna to biore sie za ciebie", "ona jedna jest ladna i wysoka" ? Opisujesz tutaj wylacznie cechy fizyczne...
Rozumiem, ze chodzi Ci o jej ewentualna dojrzalosc, przewyzszajaca dziecinna mentalnosc rowiesniczek, ale to badz precyzyjny, bo jak na razie sie starasz tlumaczyc, ze nie chodzi o wyglad, ale zwracasz przede wszystkim uwage na tenze wlasnie element.

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 18:02   

Kerosine, Weź na logikę, spotykać się można, ja nie wymagam aby taka młoda dziewczyna zaraz się ze mną całowała czy coś w tych stylach. A tak jeszcze dodam taką małą ciekawostkę. Jest ładna, więc trzeba czym prędzej zajmować dziewczyny puki są wolne. Bo później trudno znaleźć dziewczynę która jest ładna. :) Heh..

Kerosine napisał/a:
I kij, że to taki wiek, wymagać od siebie [i innych] trzeba choćby odrobinkę ;P

No kurde zgodzę się że wiek jest trochę dziwny. Ale zobacz przeważnie pary dzieli wiek 3-4 lata. :) Po pewnym czasie to wszystko by się ustawiło.

Ps.

nisza, Powiem tak, chodzi o wygląd. Tak jak najbardziej. Ale nie wiem czy zauważyliście to ja z nią rozmawiałem, kilka minut i okazała się bardzo fajną, miłą, kontaktywną dziewczyną.
Ostatnio zmieniony przez rapmuzyk 2011-10-19, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  

Katharsis  

Wysłany: 2011-10-19, 18:12   
   Polecający: Lewiatan

fansulang, ale w sądzie nikogo nie interesuje nic poza wiekiem : D

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 18:14   

Katharsis, Heh... Ale bez przesady.. :D

nisza  

Wysłany: 2011-10-19, 18:14   

RAZ:
fanslugang napisał/a:
Bo później trudno znaleźć dziewczynę która jest ładna

zdziwilbys sie..

DWA:
fanslugang napisał/a:

No kurde zgodzę się że wiek jest trochę dziwny. Ale zobacz przeważnie pary dzieli wiek 3-4 lata. :) Po pewnym czasie to wszystko by się ustawiło.

przewaznie? skad takie statystyki? cos Ci sie chyba poplatalo ;>

TRZY:
fanslugang napisał/a:

nisza, Powiem tak, chodzi o wygląd. Tak jak najbardziej. Ale nie wiem czy zauważyliście to ja z nią rozmawiałem, kilka minut i okazała się bardzo fajną, miłą, kontaktywną dziewczyną.

nie no, oczywiscie, rozumiemy i zauwazylismy, ale widzimy rowniez to, ze piszesz prawie wylacznie o wygladzie, a o charakterze niewiele, i w wiekszosci w odpowiedzi na posty innych, zarzucajacyc Ci,ze myslsz tylko o wygladzie

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 18:17   

nisza, Bo przecież nie mogę powiedzieć wiele o charakterze, jeśli rozmawiałem z nią przez dziesięć minut. Heh...

Kerosine  

Wysłany: 2011-10-19, 18:31   

fanslugang napisał/a:
Kerosine, Weź na logikę, spotykać się można, ja nie wymagam aby taka młoda dziewczyna zaraz się ze mną całowała czy coś w tych stylach.

[stara ciotka mode on]

Still, nadal uważam, że 11-12 lat to wiek, kiedy bezsprzecznie o wiele większą i w sumie całkowitą uwagę powinno się poświęcać na naukę i siedzenie w książkach, niż oglądanie się za chłopakami ;P

[/stara ciotka mode off]

E: Wracając jeszcze do kwestii seksu [woda na młyn dla Pasażera, hyhy]: Zakładając, że Wasz "związek" pomyślnie rozwijał się jednak będzie, istnieje spore prawdopodobieństwo, iż za rok lub dwa autentycznie będziesz chciał go z młódką popróbować. Zdajesz sobie z tego sprawę i jesteś, że tak powiem, przynajmniej w minimalnym stopniu na to przygotowany? Chcąc z nią nadal być w takiej sytuacji będziesz zmuszony cierpliwie poczekać, aż Twa wybranka skończy wreszcie te przepisowe 15 lat, jesteś tego oczywiście świadomy? ^^

E2: Zastanawiam się jeszcze, co by rodzice takiej 11-12 letniej dziewczyneczki powiedzieli na wieść, iż właśnie rozpoczyna swe życie uczuciowe :)

Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-10-19, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 18:33   

Kerosine, Jak najbardziej popieram, ale trzeba tez się czasami rozerwać. Heh.. :D

nisza  

Wysłany: 2011-10-19, 18:53   

Eee... zwiazek to nie rozrywka, to raczej powazna sprawa, wiesz?
nawet zkladajac, ze ma sie tych "nascie"lat, i to blizej 10 niz 20.. druga osoba nie sluzy do zabawy.

fanslugang napisał/a:
E2: Zastanawiam się jeszcze, co by rodzice takiej 11-12 letniej dziewczyneczki powiedzieli na wieść, iż właśnie rozpoczyna swe życie uczuciowe

mnie sie wydaje, ze 12latki juz wzdychaja do jakichs tam przystojnych panow, wiec zycie uczuciowe juz ma :P kwestia, co Ty pod tym haslem rozumiesz..
Ostatnio zmieniony przez nisza 2011-10-19, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 19:00   

nisza, No ja rozumiem że każdy ma uczucia. Heh... No jeszcze zobaczę co wyjdzie z tej naszej znajomości, no ja bym chciał coś bardziej poważnego. Ale to 12 latka. :/

Katharsis  

Wysłany: 2011-10-19, 19:04   
   Polecający: Lewiatan

nisza napisał/a:
Eee... zwiazek to nie rozrywka, to raczej powazna sprawa, wiesz?
nawet zkladajac, ze ma sie tych "nascie"lat, i to blizej 10 niz 20.. druga osoba nie sluzy do zabawy.

w każdym poście generalizujesz :orany: droga niszo, jeśli użytkownik ma ochotę sobie kogoś polizać, to niech sobie poliże, bez wyrzutów sumienia. Czasy zakonów już minęły :zawstydzony:

Kerosine  

Wysłany: 2011-10-19, 19:05   

nisza napisał/a:
Kerosine napisał/a:

E2: Zastanawiam się jeszcze, co by rodzice takiej 11-12 letniej dziewczyneczki powiedzieli na wieść, iż właśnie rozpoczyna swe życie uczuciowe

mnie sie wydaje, ze 12latki juz wzdychaja do jakichs tam przystojnych panow, wiec zycie uczuciowe juz ma :P kwestia, co Ty pod tym haslem rozumiesz..

A idź, do przystojnych panów to i ja wzdychałam mając lat już 8, a nie 11-12. I co? I psico, ani się to umywało czy miało jakikolwiek punkt odniesienia do prawdziwego chodzenia na randki i umawiania się "w realu". Jedno z drugim niewiele ma wspólnego, tak naprawdę.

E: Pomyliłaś mnie z autorem tego tematu :( Jak mogłaś :(

Pasażer  

Wysłany: 2011-10-19, 19:22   

Kerosine napisał/a:
[stara ciotka mode on]

Still, nadal uważam, że 11-12 lat to wiek, kiedy bezsprzecznie o wiele większą i w sumie całkowitą uwagę powinno się poświęcać na naukę i siedzenie w książkach, niż oglądanie się za chłopakami ;P

[/stara ciotka mode off]

Poważnie? Ja na przykład nie przypominam sobie, żebym w tym wieku poświęcił choć dzień na naukę.

Odpowiedz do tematu