• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2011-10-18, 20:30
Autor Wiadomość

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-18, 20:23   Duża różnica wieku ?

Na wstępie witam. A problem polega w tym że przed wczoraj poznałem ładną dziewcznę. Było tak w szkole po przedstawieniu, ona coś robiła. Ja podeszłem i zapytałem się czy w czymś może pomóc. No powiedziała mi co mam zrobić i zrobiłem. Później przyszedłem znów i zaczęliśmy rozmawiać. No i sę pogadaliśmy trochę, oczywiście ja jej wcześniej nie znałem. No i prawie pod sam koniec rozmowy zapytałem się z której klasy jest a ona mi mówi że jest z piątej klasy podstawówki. No dosłownie kompara mi opadła. No ale myślę sobie, co tam jesteś ładna to biorę się za ciebie. No i właśnie nie wiem co robić, ja jestem w trzeciej klasie gimnazjum a ona w piątej klasie podstawówki. A z moich obliczeń wynika że ona ma 11 albo 12 lat, a ja piętnaście. Co o tym myślicie ? Oczywiście zaczepiam ją na przerwach i wgl. patrzę się na nią, z resztą ona na mnie też. Ale dręczy mnie ten wiek. Co o tym wszystkim myślicie ?

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-10-18, 21:22   

A to już prawie jak pedofilia.

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 07:05   

A możecie po polsku pisać ?

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-10-19, 07:11   

Po przetłumaczeniu na polski przekaz jest jasny: wszyscy Ci tu odradzają, ekhem... "branie się" za góra dwunastoletnią dziewusię. Sękju :*

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 09:31   

No i co z tego, jest ładna i wcale nie wygląda na swój wiek.

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-10-19, 11:49   

No to po co pytasz jak wiesz?

1. 15lat to nie tak duzo, wbrew pozorom
2. Chlopcy dorastaja emocjonalnie pozniej, wiec jestescie pewnie na podobnym poziomie dojrzalosci
3. Spytaj, co ona o tym sadzi moze..
4. Zawsze mozesz kilka lat poczekac, jesli jest rzeczywiscie fajna :P Bedzieci starsi, roznica wieku wyda sie mniejsza.

o, prosze. po polsku :D

hahan 

Wysłany: 2011-10-19, 12:59   

fanslugang, jeśli to ma być dla zabawy to czemu nie... Ale osoba mająca 11 czy 12 lat nie potrafi jeszcze prawidłowo funkcjonować i można jej życie zniszczyć czymś. Uważaj, ja bym za żadne skarby w to nie poszedł.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2011-10-19, 13:08   

Twojego problemu, drogi autorze tematu, nie można skomentować poważnie. Tak to niestety jest kiedy dzieciom pozwala się słuchać gównianych hiphopowych kawałków o seksie, prochach i innych rzeczach nie dla piętnastolatków. Do książek, póki jeszcze masz na to czas, nie żartuję. I zostaw tę dwunastolatkę w spokoju.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-10-19, 14:28   

fanslugang napisał/a:
No i co z tego, jest ładna i wcale nie wygląda na swój wiek.

Ona jest ładna, a Ty myślisz fi*tem najwidoczniej, skoro to właśnie stanowi dla Ciebie główny argument, by się z nią wiązać [choć w Waszym wypadku "wiązać" to chyba zbyt duże słowo, hyhy]. Uważaj, w przypadku dwunastolatki to się może dla Ciebie źle skończyć; zwłaszcza, że i Tobie do magicznej osiemnastki ładnych parę latek brakuje. Poza tym heck, co z tego, że może i nie wygląda na te swoje 11-12 lat, skoro wedle wszelkiego prawdopodobieństwa ma mentalność adekwatną do swojego wieku? Dżizas, taką g*wniarę [za przeproszeniem] trudno nawet nazwać nastolatką...! To dziecko jeszcze, po prostu dziecko. Niedorosłe w najmniejszym nawet stopniu do zabawy w "miłość". Dziwne, że sam tego nie dostrzegasz; od 15-latka można już się chyba spodziewać nieco większego ogarnięcia w tych tematach [a może to ja mam zbyt wysokie wymagania?] Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz, it is your life, after all ;P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-10-19, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 15:16   

Greggy, Wiesz tu nie chodzi czy ktoś słucha Hip-Hopu, bo teraz pisanie tekstów o "seksie, prochach i innych rzeczach" wyszło z mody. Poza tym jestem mocno zjarany tą muzyka i słucham jej nałogowo to nie piję nie palę, i nie biorę żadnych używek i nie uprawiam seksu. Więc nie znaczy że jak ktoś słucha tej muzyki to musi być degeneratem.
Kerosine, wiesz nie myślę "fi*tem", bo byś z dziewczyną to nie sam Sex czy całowanie się. Ja bym potrafił też być z nią i bez tego. Tak, bo ta dziewczyna jest ładna, nie jest głupia, i ma dobrą opinię u ludzi. Ale wiecie co mimo tego spróbuje. ;)

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2011-10-19, 15:53   

Ja nie pisałem hiphop=degeneracja, ale spoko, te twoje piepszone klasyki mówią o tobie bardzo dużo. Fan SLU gang... nie poniżaj siebie sam. Zostaw to dziecko w spokoju, bo zrobisz mu tylko krzywdę.

nisza  

Wysłany: 2011-10-19, 16:58   

Znaczy ja tu sie zgodze z Fanslugangiem - nie rozumiem laczego od razu piszecie o seksie i lamaniu komus zycia? Nie zagalopowaliscie sie za bardzo moze?
W tym wieku tez sie mozna spotykac, aczkolwiek wiadomo, ze to powinno byc bardziej platoniczne i takie bardziej urocze, niewinne.
Chociaz jak na moj gust poczatku zwiazkow ludzi dojrzalych tez takimi byc powinny, a lozko to etap zdecydowanie bardziej zaawansowany i zarezerwowany dla ludzi naprawde bedacych ze soba, uczuciowo, a nie tylko cielesnie.
Wy od razu idziecie sie seksic jak zaczynacie sie z kims spotykac?

Dlatego jesli autor chce sie z nia spotykac, to coz, jego decyzja. 15lat to tez nie zadna doroslosc, oboje sa dziecmi, nawet jesliby sie na takie okreslenie oburzali... Dlatego tez, jesli chca sie cos tam spotykac, pogadac czasem, to tez nie przesadzajmy... Oczywiscie kwestia, co Fanslgang i owa dziewoja rozumiec beda przez "zwiazek". No i jaka ona jest, bo moze miec metalnosc 8latki nawet, a moze i byc dojrzalsza...

a wycieczki osobiste, aczkolwiek stanowia iscie facynujaca lekture, darujcie se moze..
Ostatnio zmieniony przez nisza 2011-10-19, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  

Pasażer  

Wysłany: 2011-10-19, 17:06   

Oskarżanie piętnastolatka o to, że kieruje się wyglądem (tutaj: "myśli fiutem"), jest dość zabawne.

Jak dla mnie kluczowe jest zdanie:

fanslugang napisał/a:
No i co z tego

Jeśli dziewczyna ci się podoba, to kogo obchodzi ile ma lat? Bierz się za nią.

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-19, 17:21   

Pasażer, Myślę podobnie.
Pasażer napisał/a:
Jeśli dziewczyna ci się podoba, to kogo obchodzi ile ma lat? Bierz się za nią.

No ci powiem że wyróżnia się między swoimi koleżankami. One takie za przeproszeniem "Gówniary" a ona jedyna jest wysoka, ładna. Charakteru nie mogę określić, bo jeszcze jej nie znam dobrze.
nisza, Myślimy podobnie, a oni już mi tu o łóżku piszą.

nisza  

Wysłany: 2011-10-19, 17:45   

fanslugang napisał/a:
One takie za przeproszeniem "Gówniary" a ona jedyna jest wysoka, ładna. Charakteru nie mogę określić, bo jeszcze jej nie znam dobrze.

znaczy co... male i brzydkie? bo wiesz, termin "gowniara" odnosi sie przede wszystkim do dojrzalosci czyjejs, a nie wzrostu i urody... Wiec chyba nie do konca podobnie myslimy :P

Odpowiedz do tematu