• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

davidterra 

Wysłany: 2013-11-10, 06:26   Dziwny problem

Witam.
Mam do?? nietypowy problem, dodam ?e zarejestrowa?em si? tutaj aby pozna? wasze opinie na ten temat, móg?bym poruszy? ten w?tek przy moich znajomych ale to oznacza?o by rych?e samobójstwo :) (Chwa?a internetowi).
O co chodzi:
Jestem m?odym cz?owiekiem - 24 lata, ró?ne pasje i zainteresowania, nawet praca(!), druga po?ówka... I tutaj przystan? aby opisa? "problem".
Chodzi o sex. Bardzo j? kocham jeste?my ju? ze sob? przesz?o 3 lata. Z seksem ogólnie a? takiego problemu nie ma ALE jest jedno ma?e ALE, otó? mam pewien fetysz od bardzo d?ugiego czasu, kr?c? mnie po prostu nylony i szpilki u kobiet, chcia?bym te? aby moja panna równie? je zak?ada?a (ju? niekoniecznie szpilki) do seksu. G?ównie chodzi o po?czochy, kobieta zak?adaj?c je wygl?da mega Bosko :) Lecz niestety moja kobieta nie preferuje zak?adania nylonów, ogólnie nie lubi. Rozmawia?em z ni? ?e od jakiego? czasu mo?e za?o?y? do ?ó?ka po?czochy, ?e nie musi robi? tego za ka?dym razem kiedy b?dziemy "to robi?" ale po prostu co jaki? czas. Czasami za?o?y ale widz? ?e robi to ze strasznego przymuszenia no i co idzie za tym - seks ju? nie wydaje mi si? taki sam - Mówi?c krócej, odnosz? wra?enie tego typu "bez po?czoch by? si? ze mn? nie kocha?" (a robimy to bardzo cz?sto w?a?nie bez po?czoch, bez niczego)
Dodam ?e kupi?em jej du?o ró?nych par po?czoch, ale efekty mojej pracy s? znikome.
I teraz pojawia si? g?ówny problem: Po?czochy bardzo mnie nakr?caj?. Mam tak? prac? ?e utrzymuj? z lud?mi na co dzie? kontakty, codziennie s? to praktycznie inni ludzie - i oczywi?cie równie? kobiety, zawsze spojrz? na kobiet? zaczynaj?c od nóg id?c w gór? - do twarzy. Nie robi? tego po kryjomu, tylko perfidnie od do?u do góry je "przelec?" wzrokiem. Dlaczego? Poniewa? patrz? jakie ma szpilki, jakie nylony... Kobiety to widz?, dziwne by by?o rozmawiaj?c z klientk? ?eby tego nie zauwa?y?y :) Wi?kszo?? si? po prostu u?miecha i mam takie wra?anie "wybija z rytmu" gdy prowadzimy rozmow?, mi takie co? odpowiada, praca chocia? nie jest nudna :D
Hmmm.. wracaj?c do problemu, mojego problemu z racji tego i? po?czochy bardzo na mnie dzia?aj? a moja panna nie chce ich nosi? lub robi to bardzo niech?tnie postanowi?em kupi? sobie po?czochy. Tak sobie my?l? "co ja odwalam" i nie mam odpowiedzi. Oczywi?cie kupi?em je przez neta bo sam do sklepu nie pójd? i nie kupi?... wcze?niej kupowa?em je razem z dziewczyn? bo by?y dla niej. No i raz kupi?em sam jak robi?em jej prezent, nie wiedzia?em ?e s? tam jakie? rozmiary i mia?em problem, na szcz??cie mi?a pani w sklepie z bielizn? mia?a podobn? sylwetk? i wzrost jak moja kobieta i powiedzia?em ?e "mniej wi?cej taki sam rozmiar jaki pani wybiera dla siebie", no i pomog?o z miejsca poda?a mi po?czochy, które teraz le?? w szafce...

Tych po?czoch co kupi?em dla siebie nie mam zamiaru nosi? na co dzie?, wtedy to by?a by przesada :szok: By? mo?e na jak?? chwile gdy jestem sam (mieszkam z dziewczyn?). Nie wiem, czasami nie wiem jaki to ma sens, czuj? si? pod tym wzgl?dem jakbym nie wiedzia? co robi?, czy dobrze robi?... nie wiem.
Powiedzcie mi tylko czy jestem pieprzni?ty czy bardzo pieprzni?ty.

Odpowiedz do tematu