• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Przesuni皻y przez: Martina
2009-11-21, 02:50
Autor Wiadomo嗆

marcia2889  

Do陰czy豉: 08 Lis 2007
Sk康: zielonka

Wys豉ny: 2007-11-08, 08:52   gdy ch這pak uderzy?

chcia豉bym dowiedzie si co sadzicie na ten temat...
Czy kiedy ch這pakowi zdarzy這 sie uderzy czy da造by軼ie mu
jeszcze jedn szans my郵帷 瞠 to by這 jednorazowo czy jednak ola造by軼ie go sobie??

MissIndependent  

Do陰czy豉: 07 Sie 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 10:25   

hahaha, to ja ju pr璠zej wybaczy豉bym zdrad ni podniesienie na mnie r瘯i :suchy: a 瞠 wiem, 瞠 zdrady nie wybaczam to bicia tym bardziej. nie i ju, facet zrobi to raz, zrobi i drugi. lepiej chyba odej嗆 po pierwszym razie.

GELO 

Do陰czy: 27 Pa 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 17:10   

ojej tez mi sie wydaje ze jak raz uderzy ro i drugi ja akurat jestem z tych cio nie bija kobiet ale jak widze nie raz ze facet bije kobiete to mi sie smiac chce i zawsze sobie powtarzam tak TEN FACET JAK BYLY NMALY BYL BITY PRZEZ WSZYSTKICH KOLEGOW A TERAZ JAK DOROSL TO SOBIE ZNALAZL RYWALA POSTACI KOBIETY I MYSLI ZE JEST TWARDY GOSC EHEHEHE a tak naprawde to lalus z niego ;)

mmmasha  

Do陰czy豉: 29 Sie 2007
Sk康: 皋ry

Wys豉ny: 2007-11-08, 17:26   
   Polecaj帷y: olenkaa1690

Ja r闚nie uwa瘸m, 瞠 jak facet uderzy Ci raz to jest ogromne prawdopodobie雟two, 瞠 zrobi to zn闚... i chyba lepiej temu zawczasu zapobiec ni cierpie... i usprawiedliwia go za ka盥ym razem, 瞠 zrobi to przypadkiem albo mo瞠 to ja jestem wina, 瞠 mnie uderzy...
mnie nigdy facet nie uderzy... ale s康z, 瞠 z chwil pierwszego uderzenia zako鎍zy by si nasz zwi您ek...

lisica  

Do陰czy豉: 06 Sie 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 18:27   

Jezeli udzerzy raz to kiedys to powtorzy....nawet jezeli przeprasza i zaluje to nie sadze zeby to cos zmienilo... taka osoba jest dla mnie z gory przegrana bo demonstruje swoja sile na osobie slabszej ktor zreszt powinien kochac szanowac i nosic na rekach a nie bic...
eN I Gie De Igrek eS Te O Pe

magda123  

Do陰czy豉: 05 Lis 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 19:49   

My郵, 瞠 nie powinien dosta drugiej szansy! Dziewczyny, macie racj, je郵i raz uderzy to to si powt鏎zy :zly: . Facet b璠zie pewien,瞠 jak raz wybaczy豉 to nast瘼nym razem te...
Na pewno s faceci, kt鏎zy potrafi doceni kobiet. Wi璚 po co m璚zy si z takim brutalem? 疾 te s takie kobietki, ktore lubi sobie komplikowa 篡cie... :mad:
Nie zrozumie nigdy mnie
Ten, kto nie jest sam
Czego wci捫 mi brak?”
PUSTKA.

agack222  

Do陰czy豉: 07 Lis 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 19:52   

Jestem osob kt鏎a nie pozwala sobie na takie co.
Facet my郵i, 瞠 jest lepszy od kobiety, ale niestety to nie prawda ;) tak瞠 ich wywy窺zanie o dupe rozbi, 瞠 tak powiem. Gdyby tylko podni鏀 na mnie r瘯e to nie wiem co bym mu zrobi豉. Je郵i byliby鄉y par to koniec wszystkiego (no zale篡 co by by這 dalej)
w og鏊e nie rozumie dziewczyn kt鏎e pozwalaj sobie na takie co, na poni瘸nie, wyzywanie, bicie :/ naprawde trzeba si porz康nie zastanowi nad tym, ni dawa si tak traktowa.

thinker  

Do陰czy豉: 23 Wrz 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 19:54   

nikt nie ma prawa Ci bi, je郵i facet wykorzystuje swoj przewag fizyczn i posuwa si do u篡cia przemocy to nie jest to facet, co najwy瞠j orangutan :] bicia nie powinno si wybacza - to uw豉cza godno軼i kobiety, o tym, 瞠 to mo瞠 si powt鏎zy nie trzeba wspomina, bo to do嗆 powszechnie znany scenariusz. zawsze zaczyna si od jednego razu, potem przeprosiny itd. kobieta wybacza, a potem jest ju tylko gorzej.

agack222  

Do陰czy豉: 07 Lis 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 19:57   

no chyba, 瞠 kole zrozumie, 瞠 幢e zrobi ;) tak te si zdarza. Jednak ja bym si d逝go zastanawia豉 czy warto da takiemu drug szanse.

Beata18 

Do陰czy: 09 Lip 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 22:31   

Je瞠li facet raz Ci uderzy to mo積a jeszcze wybaczy, ale je瞠li ma dalej zap璠y do bicia to od razu bym mu podzi瘯owa豉! Wiadomo, 瞠 p騧niej b璠zie jeszcze gorzej, b璠zie wiedzia, 瞠 nie postawisz si jemu i bedzie my郵a, 瞠 ma nad Tob w豉dz!

Sabu  

Do陰czy: 08 Lis 2007

Wys豉ny: 2007-11-08, 22:34   

marcia2889 napisa/a:
jeszcze jedn szans my郵帷 瞠 to by這 jednorazowo czy jednak ola造by軼ie go sobie??

wiesz co mo瞠 nie jestem dziewczyn ale powiem tak je郵i m篹czyzna/ ch這pak uderzy w豉sn dziewczyn / 穎ne to wiesz powiem ci tyle 瞠 on jest g闚** wart za przeproszeniem
GELO napisa/a:
TEN FACET JAK BYLY NMALY BYL BITY PRZEZ WSZYSTKICH KOLEGOW A TERAZ JAK DOROSL TO SOBIE ZNALAZL RYWALA POSTACI KOBIETY I MYSLI ZE JEST TWARDY GOSC EHEHEHE

dok豉dnie :P

BoBoY07  

Do陰czy: 07 Lis 2007
Sk康: 奸御k

Wys豉ny: 2007-11-09, 12:15   

marcia2889 napisa/a:
chcia豉bym dowiedzie si co sadzicie na ten temat...
jeszcze jedn szans my郵帷 瞠 to by這 jednorazowo czy jednak ola造by軼ie go sobie

ja powiem moze na przyk豉dzie ... jestem z dziewczyna kt鏎a by豉 bita przez swojego by貫go ch這paka ... rozmawia貫m z nia na ten temat i pyta貫m sie czemu tak d逝go z nim wytrzyma豉 jak j bi !!! za pierwszym razem my郵a豉 ze to juz sie nie powt鏎zy ale sie myli豉 by這 tylko coraz cz瘰trze bicie a t逝maczy豉 sobie to tak ze ona co 磧e robi albo ze juz tak jest w zwi您kach ... potem zacze豉 sie ba go ... dopiero po p馧 roku mia豉 odwage zerwa z nim ... bo juz nie wytrzymywa豉 prawie przez niego wl康owa豉by w szpitalu !!! ja nie rozumiem kobiet jak udezy raz to uderzy ponownie i nie mozna sobie tego jako wyt逝maczyc inaczej !! Ona do tej pory ma uraz po tamtym zwi您ku sam j spyta貫m czy kto j bi bo zachowywa豉 sie na pocz徠ku dziwnie chod嬌y sie mnie ba豉 ... takie co zostaje w psychice dziewczyny do ko鎍a 篡cia ... :kwasny: ja bym najch皻niej wszystkich tych kolesi co bij w豉sne laski powiesi za ja...
Ostatnio zmieniony przez BoBoY07 2007-11-14, 10:47, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

zloty  

Do陰czy: 27 Lis 2006
Sk康: ja to wiem??

Wys豉ny: 2007-11-09, 15:22   

ja bym takiemu facetowi obydwie r璚e po豉ma, 瞠 o鄉ieli sie uderzy kobiet... podnie嗆 g這s, to jeszcze zrozumiem, ale r瘯 ?? dla mnie to jest pora磬a... sam osobi軼ie nigdy nie uderzy貫m kobiety (chyba ze tak delikatnie w 瘸rtach ale to by這 raczej jak szturchni璚ie, bez podtekst闚) wyobra瘸m sobie 瞠 kobieta mo瞠 wybaczy co takiego... niestety Mi這嗆, to takie uczucie pojebane 瞠 wszystko sie wybacza... sam bym chyba takiego go軼ia zmasakrowa... Na miejscu Kobiety bym nie wybaczy, ale 豉two sie tak z boku m闚i... ci篹ko jest podj望 jak捷 decyzje, jak ona dotyczy nas bezpo鈔ednio...

Sabu  

Do陰czy: 08 Lis 2007

Wys豉ny: 2007-11-09, 15:26   

zloty napisa/a:
niestety Mi這嗆, to takie uczucie pojebane

no dok豉dnie sam osobi軼ie znam ch這pka kt鏎y swoj dziewczyn traktuje jak szmat ale ta go nie rzuci bo go bardzo kocha i nie widzi 鈍iata po zanim zakochana po uszy jest... Jak sie patrzy z boku zawsze 豉twiej jest m闚i o tym co nas nie dotyczy

karla  

Do陰czy豉: 15 Wrz 2007

Wys豉ny: 2007-11-09, 15:45   

JE印I FACET BIJE KOBIET, TO MY印 浩 JEST PO PROSTU ZWYKΧM DRANIEM!!! KOBIET NIE NALE玆 BI!! GDYBY MNIE FACET BI ( CHO NIGDY TAK SI NIE STAΜ I NIE POZWOL ABY TAK SI STAΜ) TO PO PIERWSZYM RAZIE BYM ODESZx NIE DAWAJ。 MU LITO列I I NIE CZEKAJ。 NA WYJA吉IENIE!! TO JEST OKROPNE!!!
by這by pustych.
Na ostatniej napisa豚ym:
Znam tylko jeden obowi您ek - kocha"

Albert Camus

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum