• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

borus213  

Wysłany: 2012-08-07, 20:45   Ja prawiczek, ona doświadczona- trace na wartości

Witam,
Ja mam 20 lat, ona 22. Kilka razy się już spotkaliśmy. Było sporo całowania, obściskiwania i obmacywania. Zaprosiła mnie do siebie na weekend, mam tam nocować. Jej rodziców nie będzie bo są nad morzem. Oczywiste jest to, że wylądujemy w łóżku..No i właśnie tu się pojawia problem. ja jestem prawiczkiem, tzn. z kobietami robiłem wiele rzeczy, czasem dziwacznych ale jako tako seksu nie uprawiałem. Ona natomiast ta doświadczenie, rozmawialiśmy o seksie i sprawach z tym związanymi,, tak czasami żartami. W rozmowach wyszło, że uprawiała seks już wiele razy, brała nawet tabletki antykoncepcyjne, także dla jednego razu ich nie brała. mam obawy. Nie powiedziałem jej że jestem prawiczkiem, wstydzę sie tego. Myślę, że jak jej to nie wiem jak ona, ale ja poczuję się jakiś gorszy, ba! ja już czuję się jakiś gorszy. Mówić jej tego nie muszę oczywiście, mogę powiedzieć że nie jestem, ale czy to wyjdzie podczas seksu? Boję się, że mogę najnormalniej nie dać rady jej zadowolić. Mówić jej czy nie? Ja mogę się zestresować i po minucie nasza zabawa może się skończyć :/ Co o tym sądzicie? Pomocne będą dla mnie opinie kobiet, a może są nawet które były w takiej sytuacji, że ich facet miał ten pierwszy raz u nich.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2012-08-07, 21:08   

<gryzie się w język i zachowuje komentarz dla siebie>

Jak sie boisz, że się zestresujesz i wam nie wyjdzie, to powiedz jej, że to Twój pierwszy raz. O ile jest normalna, to nie powinno stanowić to dla niej problemu, ba, może pokazać Ci to i owo, co w sumie może rozwinąć się w ciekawą zabawę... hmmm, no nic, seks to nie fizyka atomowa, podstawowe założenia są proste i takie same dla wszystkich śmiertelników, reszta to indywidualne upodobania, które i tak poznać należy drogą prób i błędów. Trochę dystansu, strzel sobie setkę na odwagę i ku chwale ojczyzny!

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-08-07, 23:53   

tak jakby to nie wiadomo jaka siara w trzy była. matko bosko. każdy kiedyś zacząć musi i rzadko kiedy zdarza się, żeby trafiło na siebie dwoje niedoświadczonych ludzi. w sporej części przypadków albo jedno albo drugie już jest "po", ale normalnym ludziom nie robi to problemu...

borus213  

Wysłany: 2012-08-08, 08:25   

No niby tak. Tzn. tak jak mówię ja z kobieta nie odbyłem tylko jako takiego stosunku, bo wiele innych rzeczy mam już za sobą. Nie wiem natomiast jak ona zareaguje na to co jej powiem. Jej do głowy nie przyjdzie, że pierwszy raz dopiero przed sobą i może to byc dla niej pewien szok. Może to być dla niej zawód, bo ona chciała się pobawić, a tu przychodzi facet z którym raczej ostrej zabawy nie będzie.

Martina  

Wysłany: 2012-08-08, 09:27   

jedziesz na weekend, wiesz ile razy można podejść w ciągu jednego weekendu? tylko zacznijcie odpowiednio wcześnie, a nie wieczorem ; p

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2012-08-08, 10:07   

Martina napisał/a:
jedziesz na weekend, wiesz ile razy można podejść w ciągu jednego weekendu? tylko zacznijcie odpowiednio wcześnie, a nie wieczorem ; p
+1 i wszystko w temacie ;P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

borus213  

Wysłany: 2012-08-08, 23:16   

Martina to akurat najmniejszy problem, kiedy zaczniemy. Ważne kiedy skończymy, pociesza mnie jedynie że mój organizm powinien się szybko regenerować, i ten następny sprint może być już trochę pełniejszy. A co sadzicie o specjalnemu dochodzeniu podczas seksu oralnego, po to by po 2-3 minutach poraz kolejny spróbować, niby wiele osób mówi, że wtedy takiemu facetowi jest łatwiej i dłużej wytrzymuje.

Martina  

Wysłany: 2012-08-11, 16:26   

generalnie za drugim trzecim i kolejnym razem ciężej ci będzie dojść i dłużej wytrzymasz.
daj znać jak poszło :oczami:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-08-11, 16:29   

Nakręć filmik albo jakieś foty chociaż.

Lobos inca  

Wysłany: 2012-09-23, 14:44   

Powinno Ci być wstyd dlatego że się tym zamartwiasz, a nie dlatego że jesteś prawiczkiem.
Jeśli chłopak byłby dla mnie ważny, wolałabym żeby był prawiczkiem, bo wydaje mi się to bardzej wyjątkowe. No ale to może po prostu ja, bo mogę to zrobić tylko jeśli mi na kimś zależy.
Nawet jeśli jesteś prawiczkiem, to nie znaczy że jesteś gorszy! Po prostu trzeba to czuć.

ania333 

Wysłany: 2012-10-08, 16:39   

Jak jest mądra i wyrozumiała to jej powiedz. Niech Tobą pokieruje, pokaże co i jak dotknąć. Lepsze to, niż gdybyś męczył ją na siłę i zamiast lechataczki stymulował coś obok... to byłoby żenujące.

Roksanka16  

Wysłany: 2013-05-24, 19:53   

kupcie alkohol, wtedy się odprężycie i może wtedy

kardel 

Wysłany: 2013-05-27, 12:25   

tylko pozazdrościć takiej sytuacji :P

olgierds 

Wysłany: 2013-08-29, 11:49   

Jeżeli się bardzo kochacie to ta kwestia nie ma znaczenia. Jeżeli z kolei zależy Wam tylko na seksie to może to być problem.

Pterodaktyl  

Wysłany: 2013-09-05, 14:06   

Nie wiem o co tyle krzyku, pierwszy seks zazwyczaj jest beznadziejny :P I nie ważne czy kobieta miała wcześniej dwóch czy trzydziestu mężczyzn, nie ważne ile lasek zaliczył jej partner. Jeśli zalezy im na sobie i traktuja to poważnie, to pierwsze podejście moze być troche sztywne i krępujące, szczególnie jeśli jest wynikiem długich podchodów. Ale od czego są następne razy? :d
Nie wymyślaj pan.

Odpowiedz do tematu