• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2015-10-12, 12:42   Jak ją skutecznie przeprosić?

Dziewczyna obraziła się na mnie dość mocno. Nie chcę wnikać w szczegóły naszej kłótni. Problem w tym, że na chwilę obecną nie odbiera ode mnie telefonów, nie odpisuje na smsy i nie chce mnie widzieć. Chciałbym ją jakoś tak spektakularnie przeprosić, żeby zrobiło to na niej jakieś wrażenie. Tylko jakoś tak pomysłów brak :P Mieliście może taką sytuację? Co mogłoby zrobić na niej wrażenie? :/

ola19  

Wysłany: 2015-10-12, 14:44   

Każdy ma chyba taką sytuację. Jak nie powiesz o co chodzi to ciężko będzie coś doradzić sensownego.

Pocmierz  

Wysłany: 2015-10-12, 15:06   

Dziewczyna jest zazdrosna o moją koleżankę z pracy. Dla mnie jest tylko koleżanką i nie wchodzę z nią w jakieś bliższe przyjacielskie relacje. Robiliśmy razem przez tydzień jakiś projekt i przez to częściej się ze sobą kontaktowaliśmy między innymi przez tel i sms. Pech chciał że odebrałem jednego smsa od tej koleżanki przy dziewczynie, a w którym oprócz spraw związanych z projektem było kilka innych zdań. Między innymi, że nie może się doczekać aż się zobaczymy bo ma mi coś bardzo ważnego do powiedzenia. Potem były dwa PS. 1. że świetnie dziś wyglądałem w biurze, i 2. buziaczki.
Chyba nie muszę pisać jaką awanturę miałem z tego tytułu. Ja rozumiem, że ona mogła się wkurzyć, tylko że ja nie jestem odpowiedzialny za to co tamta wypisuje. Sam nigdy nie pisałem do tej koleżanki smsów tego typu! Nigdy też nie dawałem jej w żaden sposób do zrozumienia, że jestem nią jakkolwiek zainteresowany.

kermitt  

Wysłany: 2015-10-13, 15:10   

Każda dziewczyna jest inna więc ciężko o jakąś uniwersalną radę... Na jedną podziała serenada zaśpiewana pod balkonem, a inna rzuci w ciebie z tego balkonu doniczką haha...
A tak serio to może jakiś wielki bukiet wysłany pocztą kwiatową? Może to podziała...

Pocmierz  

Wysłany: 2015-10-14, 14:31   

No właśnie z tym bukietem nie podziałało. Dostałem tylko smsa "dzięki za kwiaty" i tyle i dalej cisza. Zero odzewu na kolejne moje smsmy. Czyli jak widać nie zrobiło to na niej jakiegoś wielkiego wrażenia.

BigKing 

Wysłany: 2015-10-16, 15:22   

To może wyznanie miłosne? Kup jej taki kryształ jak na foto i podpisz coś w stylu, że przepraszasz, że kochasz itd :P kryształ oczywiście zamów od razu na jej adres, bo raczej nie będziesz miał okazji jej go wręczyć osobiście skoro Cię unika :P

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2015-10-17, 10:49   

BigKing napisał/a:
To może wyznanie miłosne? Kup jej taki kryształ jak na foto i podpisz coś w stylu, że przepraszasz, że kochasz itd :P kryształ oczywiście zamów od razu na jej adres, bo raczej nie będziesz miał okazji jej go wręczyć osobiście skoro Cię unika :P Obrazek

jezus marja jaka wiocha. takim czymś to tylko rzucić delikwentowi w łeb. ani to ładne ani praktyczne :|

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2015-10-17, 12:11   

"kryształ"

Pocmierz  

Wysłany: 2015-10-18, 18:32   

Ej no w sumie czemu wiocha? Może faktycznie taki kryształ zrobiłby na niej wrażenie. Szczególnie z wyznaniem. Skoro póki co wszystko zawodzi, to już chyba warto spróbować wszystkiego.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2015-10-18, 19:34   

Pocmierz napisał/a:
Ej no w sumie czemu wiocha? Może faktycznie taki kryształ zrobiłby na niej wrażenie. Szczególnie z wyznaniem. Skoro póki co wszystko zawodzi, to już chyba warto spróbować wszystkiego.

ja cię błagam. nie znam chyba kobiety, której by się takie dziadostwo spodobało. no chyba, że ma z 50 lat :oczami:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2015-10-18, 20:05   

to nie jest nawet kryształ

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2015-10-19, 19:08   

ja robię minę zbitego psa, ale nie udaję, bo nie umiem, i mówię że przepraszam i jest mi przykro, nie kłamię, bo nie potrafiłbym chyba aż tak kłamać.

[ Dodano: 2015-10-19, 19:09 ]
inna sprawa, ze 'krysztal' laserem rezany, plz

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

aniusia82 

Wysłany: 2016-04-29, 12:00   

Przy przeprosinach najważniejsze jest, by były one szczere, wypływały z serca i łączyły się ze skruchą i chęcią poprawy, ale czy zostaną przyjęte, to już inna sprawa...

Odpowiedz do tematu