• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:50
Autor Wiadomość

czessio 

Wysłany: 2011-10-14, 02:11   

przede wszystkim wyjsc z domu

isc gdzie sa ludzie

byc atrakcyjnym, przyciagac wzrok, zainteresowac, wykazac sie

oscyp777 

Wysłany: 2011-10-19, 10:23   

przedewszystkim trzeba odstawic wstyd na bok ; P

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-10-19, 15:39   

oscyp777 napisał/a:
przedewszystkim trzeba odstawic wstyd na bok ; P

Oł jea? To znaczy np. zacząć nawijać do świeżo poznanej dziewczyny w pierwszej półgodzinie o, dajmy na to, Kamasutrze, erotycznych zabawkach i pozycjach seksualnych? Pogratulować podejścia, jeśli o to właśnie (m. in.) Ci chodziło ;P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Pasażer  

Wysłany: 2011-10-19, 18:22   

"Odstawić wstyd" to niekoniecznie "zapomnieć o zasadach dobrego wychowania". A jeśli ktoś jest wstydliwy wobec dziewczyn, to raczej trudno mu zagadać w ogóle, a nie rozpocząć rozmowę na tematy związane z seksem. (A niedawno twierdziłaś, że to mi jedno w głowie).

szkorbut 

Wysłany: 2013-02-13, 00:52   Re: Jak poznać dziewczynę?

Mati$ napisał/a:
Jest kozłem ofiarnym w naszej klasie i musiałbym się za nim wstawić chociaż z raz. 95 % klasy jest przeciw niemu ( 5 % to on ). A zresztą dziewczyna chyba też go nie lubi.

Heh, też mam takiego kolegę, też stanowi dokładnie 5% ludu w klasie i też cała klasa jest przeciwko niemu...

kapselek 

Wysłany: 2013-10-09, 11:00   

Jeżeli macie problem z podrywem, nie wiecie, jak się do niego zabrać i gdzie szukać okazji do podrywu, to polecam darmową konferencję prowadzoną przez oświeconego kochanka - konferencja . Prowadzone są w różnych miastach Polski, dzisiaj (09.10) w Poznaniu, zapisy przez internet.

szczeart  

Wysłany: 2014-09-04, 15:40   

Kochani użytkownicy. Pożyjecie trochę, a wtedy zobaczycie, że najtrudniejsza jest samotność. Więc nie zapomnijcie o tym co dla Was jest najważniejsze: miłości i przyjaźni. Ale miłość bez przyjaźni może skończyć się tym. że w późniejszym wieku będziecie korzystali z usług takich firm, jak np biuro matrymonialne.

uknob  

Wysłany: 2014-10-13, 15:15   

najlepiej zagadac przez neta na jakimś facebooku czy coś takiego a potem to już z górki pojdzie ;)

terakota 

Wysłany: 2014-10-15, 16:45   

no szczegoólnie dla niesmiałych np ogłoszenia towarzyskie mogą się bardzo przydać np na top-ogloszenia.net

uknob  

Wysłany: 2015-01-26, 16:04   anonse erotyczne

Ja poznałem na portalu erotycznym www.datezone.com :d nie musiałem się wysilać w żadne podrywy pisałem swoje upodobania i same się odzywały :D

dyt  

Wysłany: 2015-02-13, 13:57   

Ale czy na portalu erotycznym nie chodzi o poznanie w innym sensie?? :P niektórzy chcą poznać drugą połówkę, z którą mogą robić inne rzeczy ;) fajnym miejscem do poznania kogoś w Internecie jest serwis mydwoje.pl ;) który działa jak biuro matrymonialne: https://www.mydwoje.pl/bi...ne-ze-zdjeciami serwis gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom, sprawdzając osoby, które się rejestrują.

AstaLawista  

Wysłany: 2015-02-14, 13:49   

Jednak dobrze, że są takie serwisy ;p ludzie tak są teraz zapracowani oraz zagonieni, że nie maja czasu nikogo poznać w realu ;p sama znam dwie pary, które tak się poznały a teraz są małżeństwami ;) a w tym serwisie mydwoje.pl naprawdę są ciekawe oferty: https://www.mydwoje.pl/og...ni?s_zdjecie=1# kobiety mają w czym wybierać ;)

ziomek12  

Wysłany: 2015-04-15, 10:57   

Ja zawsze proszę znajomych o przyprowadzenia koleżanek i kiedy już staną w rzędzie, wybieram odpowiednią i zabieram do swojego haremu. Też tak robicie?

mezon 

Wysłany: 2015-04-22, 12:44   

ziomek12 napisał/a:
Ja zawsze proszę znajomych o przyprowadzenia koleżanek i kiedy już staną w rzędzie, wybieram odpowiednią i zabieram do swojego haremu. Też tak robicie?

No nie :P Jeszcze tak dobrze nie mam. Chociaż jakieś ziarno prawdy w tym jest bo najłatwiej jest kogoś poznać właśnie na imprezie. Przez wspólnych znajomych.

Kiedyś pamiętam,że byłem totalnie nieśmiałym człowiekiem. Nie mogłem się przełamać i zagadać do dziewczyny. Była jakaś totalna bariera nie do złamania. W końcu zacząłem się interesować jak to jest, że niektórzy totalnie nieatrakcyjni z wyglądu mają tak duże powodzenie i okazało się,że można sie tego nauczyć.
W sieci są poradniki podrywu:
http://uwodzenieuk.com/
Możecie sobie zajrzeć na przykład tutaj i poczytać sobie o sposobach na to jak zagadać do dziewczyn.
Na każdą jest jakiś sposób.

uknob  

Wysłany: 2015-04-28, 15:53   sex randki

najlepiej poznać na necie bo co podejdziesz do dziewczyny na ulicy? a tak się umawiasz i wszystko jasne tu jest fajna stronka Datezone lasek do wyboru do koloru

Odpowiedz do tematu