• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

volume  

Wysłany: 2014-09-11, 11:30   Jak sprawdzić czy jest dzieiwicą?

siemacie! Moja dziewczyna miała ostatnio 18stkę, starych nie było bo wyjechali na weekend, żeby miała dom wolny i była fajna impra bez problemów. Sytuacja taka, że po wszystkim zostaliśmy sami i doszło do pierwszego razu, bardziej mojego jak jej jego.. zresztą sam nie wiem za bardzo, bo nie było KRWI!!!! mówiła mi, że jest dziewicą i że to bd jej pierwszy raz... ale miała tylu chłopaków wcześniej że sam nie wiedziałem czy jej wierzycz czy nie i zrobiliśmy to a krwi ani śladu... mimo tego, że to pierwszy raz!! ona mi powiedziała że czasem tak jest i że to normalka. szukałem po tekstach i po innych dyskusjach ludzi i opinie są różne, jak tutaj; http://www.biomedical.pl/...ca-vt15884.html no ale teraz chciałem zapytać was, może wy mieliście jakieś doświadczenie głębsze w tym temacie w sensie że taka sytuacja i wam się zdarzyła bo dla mnie to totalny obłęd! sam nie wiem co mam myśleć... po co by miała mnie kłamać bo przecież nawet jak z kimś była to co mnie to obchodzi? też miałem dziewczyny i też miałem swój pierwszy raz, do tej pory jedyny raz -.- ale kurde no... strasznie mnie to gryzie, jak wy to widzicie ludziska?

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2014-09-11, 15:44   
   Polecający: google

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Calais  

Tytuł: Uber

Wysłany: 2014-09-13, 14:24   

A ma to jakies szczegolne dla Ciebie znaczenie? Nie? To chill

Żyrafa100 

Wysłany: 2014-09-19, 14:18   

A po co Ci to wiedzieć i grzebać w przeszłości. Liczy się tu i teraz. Skoro dziewczyna twierdzi że to był jej pierwszy raz to pewnie tak jest

piturra 

Wysłany: 2014-09-23, 14:55   

Nie zawsze leci krew ziom, wrzuć na luz. Poza tym skoro powiedziała Ci, że była dziewicą to powinieneś Jej wierzyć. Poluzuj portki.

ola19  

Wysłany: 2014-09-25, 13:45   

Po prostu jej zaufaj :D

ziomek12  

Wysłany: 2015-10-05, 13:39   

po co Ci taka informacja?

Odpowiedz do tematu