• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

nowaaa  

Wysłany: 2012-12-16, 21:01   jak uwolnic sie od tego niszczyciela rodziny

Mam problem z moim chlopakiem. Mamy razem coreczke. Od pewne czasu on zachowuje sie bardzo dziwnie. Czesto naduzywa alkoholu, wyzywa mnie od najgorszych, czasem potrafi szarpnac.
Bardzo go kocham, ale mam dosyc takiego traktowania.
Jest tylko maly problem.... wynajmujemy wspolnie mieszkanie, niestety nie mam zadnych dochodow, bo dopiero koncze zaocznie liceum. I niestety nie stac mnie na wynajecie, mojej rodziny tez nie:(
Co ja mam zrobic zeby uwolnic sie od tego tyrana?
:(

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2012-12-18, 08:58   
   Polecający: google

wróć do rodziców pierdo* tego frajera niech płaci alimenty

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

nowaaa  

Wysłany: 2012-12-20, 23:46   

tylko najgorszym problemem jest to, ze moja mama takze wynajmuje mieszkanie i niestety nie stac jej na utrzymywanie mnie i malenstwa:( a na pewno musialabym sie do czynszu itp dokładac... a ojciec.. jest alkoholikiem:(
moja sytuacja naprawdę wygląda fatalnie.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-12-21, 02:48   

alkoholik czy nie alkoholik, alimenty płacić by musiał, a jak nie on, to opieka społeczna. więc jakieś tam pieniądze byś miała żeby dołożyć mamie do kosztów utrzymania. najtrudniejsze a zarazem najwazniejsze to zrobić pierwszy krok.

mer  

Wysłany: 2012-12-21, 14:22   

Nie licz na to, że Twój facet się zmieni bo to pewnie tylko idzie w przeciwnym kierunku, może być coraz gorszy. Uciekaj, gdzie pieprz rośnie, dom samotnej matki, pomoc społeczna, do mamy do koleżanki, gdzie się da.
chociaż wiadmo, że
Martina napisał/a:
najtrudniejsze a zarazem najwazniejsze to zrobić pierwszy krok.

Powodzenia

meteorczyk  

Wysłany: 2012-12-28, 12:47   

Rzeczywiscie jest to fataln sytuacja z racji, że nie jestes niezalezna. Twoj chlopak wykorzystuje to ze jestes od Niego zalezna. Na poczatku pewnie pozwalal sobie na niewiele, ale z czasem na coraz wiecej bo widzial ze nic z tym nie mozesz zrobic. Bedzie tylko gorzej i im wczesniej zdecydujesz sie podjac jakies kroki tym mniej bolu czeka Cie w przyszlosci. Wiadomo ze nie jest to latwe. Skontaktuj sie z pomoca spoleczna, umow sie na spotkanie z pracownikiem tej instytucji. Dla nich takie sprawy to chleb codzienny i napewno znajdziecie jakies sensowne rozwiazanie. Napewno nie mow chlopakowi o tym ze kontaktujesz sie z pomoca, bo nie przestraszysz go tym, a wrecz jeszcze bardziej bedzie agresywny w stosunku do Ciebie, zeby Cie zastraszyc i wybic z glowy ten pomysl.

Lobos inca  

Wysłany: 2013-01-12, 21:06   

Polecam dom samotnej matki.. No ale tez oczywiscie musialabys cos dorobic zeby stanac na nogach! Powodzenia.

Thor600  

Wysłany: 2013-07-23, 07:29   

Twój facet to cham, ale mimo wszystko lepiej będzie jak dasz mu ostatnią szansę. Tylko on musi iść do psychologa lub coacha, bo ma ze sobą poważny problem. Jeśli nie będzie chciał pracować nad swoim charakterem- trudno, do widzenia. Niemniej jednak warto czasami dać ostatnią szansę, niż potem wyrzucać sobie, że nie zrobiło się nic by ratować związek.

Tomasz33  

Wysłany: 2013-07-24, 16:02   

wracaj do rodziców ;)

Odpowiedz do tematu