• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Denisek20 

Wysłany: 2012-08-20, 01:03   KLOTNIE Z PARTNERKA

hej zalezy mi na odpowiedziach mianowicie na temat klotni w zwiazku czy maja one sens i czy sa potrzebne.

Jakie jest wasze zdanie co o tym myslicie jakie widzicie rozwiazania i jak ich unikac. ??

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-08-20, 02:36   

to chyba zależy o co się kłócicie, czy są powody, czy po prostu panna lubi sobie pokrzyczeć i potupać nogami o byle gówno... w każdym przypadku rozwiązania byłyby inne.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-08-20, 15:33   

pewnie, że kłótnie są ważne. w trakcie kłótni masz szansę poznać dogłębnie swoją drugą połówkę, kiedy w fechtunku zdaniami mniej lub bardziej zgryźliwymi wylewa się z niej (z ciebie też przy okazji, nie zapominaj, chyba, że jesteś uwiązanym na postronku cynikiem, co to wie, co i jak, he, he, HE!) cały ten wzbierający wewnętrzny potok. z drugiej strony, nie ma bardziej katarktycznego zjawiska dla dwojga osób jak kłótnia. albo sesja u psychoanalityka.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Lobos inca  

Wysłany: 2012-09-14, 22:23   

Moje ostatnie zwiazki byly dosc dlugie, ale ten ostatni jest dla mnie najwazniejszy i najpowazniejszy. Wedlug mnie klotnie to jedna z podstaw zwiazku, poniewaz podczas tych klotni ludzie mowia sobie co im sie podoba a co nie, co chcieliby zmienic... Nie ma zwiazku bez klotni. Nie byloby to troche dziwne gdyby wszystko im pasowalo? Mi sie wydaje ze wtedy, jedno z nich udawaloby, nie byloby soba, bo to jest po prostu nie mozliwe zeby wszystko komus wiecznie pasowalo.

Odpowiedz do tematu