• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Jnaccessible22 

Wysłany: 2011-12-04, 01:39   Mam duży problem!

Jednak pewne okoliczności skłoniły mnie do założenia konta na forum. Chodzi o to że jestem już bezradna. Otóż mam problem odnośnie facetów. Wiem że to może dziwnie wyglądać ale jednak prawda jest taka że nie mogę znaleźć faceta. Nie wiem co jest ze mną nie tak! Jeszcze w czasach gdy byłam w szkole średniej miałam ful adoratorów. Jestem bardzo atrakcyjną kobietą i czasami widzę że np w dyskotece że podobam się komuś jednak facet ten nie chce podejść dopiero jak się uśmiechnę bądź sama podejdę jest szansa, że sie poznamy! Jednak tu też jest problem bo jak ja się uśmiecham do faceta to oczywiście podchodzi on zaraz, stawia mi drinka, rozmawiamy, tańczymy i na końcu zawsze pojawia się tekst:" może pojedziemy do mnie":(. Tak źle i tak niedobrze. Wiem może dyskoteka to złe miejsce na szukanie partnera ale chyba ciężko jest znaleźć w innych miejscach.
Jestem już zdruzgotana. Zauważyłam że jeżeli ktoś umawia się ze mną to wyłącznie dla seksu, jednak to strasznie widać i od razu kończę taką znajomość. I raczej to nie wina charakteru ponieważ mam wielu znajomych, mnóstwo koleżanek, kolegów którzy kochają mnie za to jaka jestem, i dodam, że nie jestem też pustą blondynką. Także kochani pomóżcie. Może Panowie - jakieś wskazówki?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-12-04, 09:18   

powiem tak - twoim głównym problemem jest to, że w ogóle szukasz. szukasz na siłę i bije od ciebie desperacją. wyluzuj, przecież nie chodzi o to żeby znaleźć sobie faceta za wszelką cenę.
i nie, dyskoteka to nie jest dobre miejsce. panowie do dyskoteki chodzą po to, żeby 'zaliczyć', a nie żeby szukać zobowiązań.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-12-04, 09:25   

No niestety, Panem co prawda nie jestem, ale myślę, że i tak mogę dorzucić parę myślę że wartych przemyślenia i ustosunkowania się uwag i spostrzeżeń (:

Jnaccessible22 napisał/a:
czasami widzę że np w dyskotece że podobam się komuś jednak facet ten nie chce podejść dopiero jak się uśmiechnę bądź sama podejdę jest szansa, że sie poznamy!

Być może ich po prostu onieśmielasz. Zwłaszcza jeśli następujące zdanie:
Jestem bardzo atrakcyjną kobietą
jest prawdziwe i towarzyszy mu pewna dość specyficzna i typowa dla "bardzo atrakcyjnych kobiet" aura pewności siebie, śmiałości, przebojowości, świadomości własnej wartości, otwartości itp.

Zauważyłam że jeżeli ktoś umawia się ze mną to wyłącznie dla seksu
jak ja się uśmiecham do faceta to oczywiście podchodzi on zaraz, stawia mi drinka, rozmawiamy, tańczymy i na końcu zawsze pojawia się tekst:" może pojedziemy do mnie":(

Sorry za sugestię, być może nieco przedwczesną i nie do końca usprawiedliwioną zważywszy na miejsce akcji Twoich podbojów [o tym za chwilę], ale jedyne, co mi przychodzi w tej chwili do głowy to to, iż Ty po prostu wyłącznie takich facetów przyciągasz swym wyglądem i zachowaniem (: Zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, że w oczach mężczyzn pewien określony strój, towarzyszący mu makijaż i sposób bycia (nie oszukujmy się - nader typowy dla miejsca, jakim jest dyskoteka) jest z reguły dosyć... jednoznacznie odbierany? :> Ty najzwyczajniej w świecie [niechcący nawet!] możesz stwarzać pozory laski, dla której głównym celem wizyty w dyskotece jest wyhaczenie sobie partnera na jedną tylko nockę, znakomita zabawa, wyszalenie się w oparach alko i towarzystwie ecstasy, puszczenie wszelkich hamulców i wyzbycie się zahamowań [w wiadomej dziedzinie] and so on, and so on (: Przemyśl to :>

Wiem może dyskoteka to złe miejsce na szukanie partnera ale chyba ciężko jest znaleźć w innych miejscach.

Słowo "chyba" jednoznacznie sugeruje, iż raczej nie próbowałaś nigdy w tych "innych" miejscach nawet szukać, więc skąd możesz o tym tak naprawdę wiedzieć? Nie obraź się, ale to IMO również wiele o Tobie świadczy :> I tak, dyskoteka to raczej kiepskie miejsce na szukanie partnera do czegoś bardziej trwałego niż "one-night stand", więc chociażby z racji samego faktu poszukiwania przez Ciebie właśnie tam bardziej "długoterminowego" chłopaka nie byłabym na Twoim miejscu zbyt mocno zdziwiona niemożnością jego znalezienia (:

Lol, rozwalił mnie ten temat kompletnie *rotfl*

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-12-04, 10:06, w całości zmieniany 2 razy  

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2011-12-04, 17:19   

Nie szukaj miłości na 'siłę'. Gdy nadejdzie odpowiedni czas, sama Cię znajdzie.

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-12-04, 22:25   

Mam pytanie do autorki tematu ? Czy pani to się nazywa Magda ?

Jnaccessible22 

Wysłany: 2011-12-05, 18:54   

Dziękuję za odpowiedzi;) wiem, że nie powinnam się tym tak bardzo przejmować ale jednak czasami człowiek chciałby się do kogoś przytulić:)

fanslugang - niestety ale to nie jest moje imię.

Pozdrawiam

Merlinka  

Wysłany: 2011-12-06, 11:15   

Ludzie, miłości się nie szuka, ona się znajduje albo nie. Jedyne co można zrobić to częściej wychodzić do ludzi i to nie tylko na dyskoteki. A co robiłaś po tej szkole średniej? Pracujesz? Studiujesz? Masz jakieś zainteresowania? Generalnie trudno nie poznawać ludzi, kiedy się prowadzi w miarę aktywne życie.

essien15  

Wysłany: 2011-12-10, 00:47   
   Polecający: google xD

Jnaccessible22 Doskonale Cię rozumiem, jestem facetem ale mam dokładnie taką samą sytuacje... Od jakiś dwóch lat nie mogę znaleźć partnerki i w ogóle, nie będę tego powtarzał.
Wiem też, że niby miłości się nie szuka ale na prawdę nie raz potrzeba się do kogoś przytulić i tak wygadać nie jak kumplom i nie jak koleżance... Chodzę czasem na 'balety' chodź wiem, że tam się dziewczyny nie znajdzie ale ciężko znaleźć dziewczynę, nie mam pomysłu gdzie... wiem, że powiecie, że to wyjdzie spontanicznie i w ogóle ale... mam dośćbycie singlem jak Autorka :)

Jnaccessible22 

Wysłany: 2011-12-11, 16:37   

Essien15 - chyba jako jedyny mnie tu rozumiesz;) Pozdrawiam

essien15  

Wysłany: 2011-12-12, 01:43   
   Polecający: google xD

Ja na pewno Cię rozumiem :)

Pasażer  

Wysłany: 2011-12-12, 03:18   

Wybierasz sobie pijany i napalony target, to czego się spodziewasz?

Merlinka  

Wysłany: 2011-12-12, 12:11   

Pasażer ma troszkę racji, szukasz na disco znajdziesz typ disco. :p Jak to nie wiesz, gdzie poznać? Tak to sobie można mówić jak się ma 30 lat i codziennie chodzi tylko do pracy, a po pracy już nigdzie, bo znajomi mają rodziny i nie mają czasu. Dużo osób poznaje się w szkole, na uczelni. Jak się chodzi ze znajomymi nie tylko na disco, ale powiedzmy na grill, na urodziny, domówki, tam przychodzą znajomi znajomych. Zwykle tak to działa, dla niektórych wcześniej, a dla innych później. Zwykle łatwiej przypadkiem, niż kiedy przychodzisz z nastawieniem - muszę kogoś znaleźć. I nie będę wam współczuć, że nikogo nie macie, bo to nie jest taka prosta sprawa, żeby znaleźć drugą połówkę, kogoś z kim będzie się chciało spędzić resztę życia. No chyba, że chcecie kogokolwiek wtedy nie ma na co czekać, bierzecie pierwszego lepszego z dyskoteki.

Quest  

Wysłany: 2012-01-11, 16:29   

Niestety 8 na 10 facetów w dzisiejszych czasach (co mnie jako faceta niestety boli) myśli tylko o tym by zaciągnąć laskę do łóżka. To niestety przykre bo przez takich frajerów kobiety mają o nas takie a nie inne zdanie.

Co do Twojego problemu Jnaccessible22 to rozumiem twoją małą frustrację,ale trafisz na tego jedynego dla którego będziesz wyjątkową damą.
Dzisiejsze kobity są odważne i same rozpoczynają "podchody" - warto byś sprawdziła się na tym "poligonie". Wykażesz się inwencją i dodasz sobie wiary we własne możliwości.
Na dyskotekach poznasz właściwie samych lowelasów,a "NORMALNI" faceci uczęszczają np.do Opery lub Teatru. Inteligentny facet potrafi docenić kobietę duchowo i mentalnie.

Quest  

Wysłany: 2012-01-12, 11:07   

Merlinka napisał/a:
Quest założę Twój fanklub. :D

Hi hi - dzięki,ale poważnie nie znoszę kiedy facet olewa i ma w nosie pragnienia i marzenia kobiety. Średniowiecze już było - mamy teraz inne czasy.
Kobietom należy okazywać szacunek :)

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-01-12, 11:11   

Quest napisał/a:
Hi hi - dzięki,ale poważnie nie znoszę kiedy facet olewa i ma w nosie pragnienia i marzenia kobiety.

A gdzie tu niby jest o tym mowa? :zdziwko:

Quest napisał/a:
Kobietom należy okazywać szacunek

Nie wszyscy ludzie zasługują na nasz szacunek. Kobiety takoż.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Odpowiedz do tematu