• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

szhelka 

Wysłany: 2014-03-07, 10:11   Mam zaledwie 21 lat i coraz więcej seksualnych problemów

Witam. Jestem tutaj nowy. Do obecności na tym forum zmusił mnie mój nieodpowiednio funkcjonujący organizm.

Jestem ze swoją dziewczyną około 8 miesięcy. Od od 6 intensywnie uprawiamy seks. Tzn nie zawsze była to forma seksu w czystej postaci. Często uprawialismy peeting, seks oralny, seks i tak w kółko od 6 miesięcy. Można powiedzieć, że intensywność była bardzo duża. Kilka razy dziennie. Wszystko było by pięknie gdyby nie mój problem ze wzwodem i tym, że seks mogę uprawiać tylko raz. Kiedy już dojde, musze zrobić sobie najlepiej kilku godzinną przerwę i zaczynamy robić to drugi raz. Z tym, że moja erekcja nie jest już tak mocna jak chciałbym. Moja dziewczyna mnie kocha i pomaga mi w tym, widzę, że chciałaby mi pomóc i o nic mnie nie obwinia.
Ważną sprawą o której muszę powiedzieć jest to, że nie mam łatwego życia. Problemy z alkoholem w domu (brat alkoholik), brak pieniędzy, od 8 roku życia wychowuje mnie tylko mama, której jest niezwykle ciężko. Chodze ciągle w stresie, ciężko czasami dać sobie z tym wszystkim rade. Wydaje mi się, że to może mieć duży wpływ na moje życie seksualne.

Bardzo proszę o pomoc, zależy mi na dobrej kondycji seksualnej. Mam tylko 21 lat, boje się że z czasem będzie coraz gorzej. Co można zrobić, by uprawiać seks więcej razy pod rząd ? wiem, że większość mężczyzn może robić to wiele razy. Ja tylko raz...
Jeszcze raz prosze o pomoc!
Z góry dziękuje i pozdrawiam

efen81  

Wysłany: 2014-03-10, 17:21   

mam wrażenie, że robisz sobie jaja, albo zaraz wpadnie na forum ktoś kto niby przypadkiem da linka do jakiegoś rewelacyjnego sposobu na potencje.

Jeśli jednak nie robisz sobie jaj, to:

Twoja kondycja seksualna zależy od kilku czynników.
Czy palisz, czy pijesz i ile.
Jak się odżywiasz, jaki prowadzisz tryb życia, czy jesteś narażony na stress.
Te wszystkie czynniki mają ogromny wpływ na Twoją kondycję.

Jedz więcej warzyw i owoców, rzuć palenie i pij mało.
Zacznij uprawiać jakiś sport wymagający ruchu i to naprawdę wystarczy.

Kooli  

Wysłany: 2014-03-20, 10:24   

niby czemy robi sobie jaja, ja tu nic przesadzonego nie widzę, takie problemy jak autor to mają tysiące facetów :) Musisz wyluzować, sport i odżywiania - tak tak wiem że łatwo powiedzieć

Odpowiedz do tematu