• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:54
Autor Wiadomość

slonecznik31  

Wysłany: 2007-10-24, 15:43   mam zeza

otoz mam zeza na jedno oko ktory w okularach jest tylko minimalnie widoczny jesli ktos sie nie przyjrzy to moze nie zauwazyc ale niestety bez okularow jest bardzo widoczny jakies 20-25 stopni wiec calkiem okazaly. zez ten jest moim najwiekszym kompleksem i utrudnia mi nawiazywanie kontaktw z facetami. niedawno poznalam chlopaka ale obawiam sie jaka bedzie jego reakcja gdy zauwazy ze mam zeza. przeciez w koncu bede musiala zdjac przy nim te okulary . ostatnio nawet cos wspominal o basenie, ze mnie nauczy plywac . strasznie wstydze sie mu o tym powiedziec a jednoczesnie zdaje sobie sprawe ze gdy to odkryje to moze poczuc sie rozczarowany. chyba zakoncze te znajomosc

Katharsis  

Wysłany: 2007-10-24, 16:05   
   Polecający: Lewiatan

W zadnym wypadku nie koncz tej znajomosci ;)
Mysle, ze gybys mu powiedziala o tym, ze masz zeza przed zdjeciem okularow, to by zareagowal... lepiej ;) powiedz mu, ze sie tego wstydzisz - w ten sposob nawiazesz swojego rodzaju wiez miedzy soba a nim.

slonecznik31  

Wysłany: 2007-10-24, 16:10   

ale ja sie tak cholernie wstydze to powiedziec przez gardlo mi to nie przejdzie :(

Katharsis  

Wysłany: 2007-10-24, 16:13   

wierz mi, bedzie o wiele lepiej, jezeli sie przelamiesz i mu to powiesz :)

U mnie nie bylabys skreslona z powodu zeza, nie patrzylbym na Ciebie gorzej dlatego, ze masz "nietypowe" oczy ;) i mysle, ze wielu innych facetow ma podobne zdanie. W koncu nie oczy sa najwazniejsze :)

slonecznik31  

Wysłany: 2007-10-24, 16:15   

naprawde nie sadze zeby m isie to udalo ja z nikim nie potrafie rozmawiac o tym problemie a slowo ez ie przechodzi mi przez gardlo. niby wyyglad sie nie liczy wszyscy tak mowia a rzeczywistosc bywa rozna. z zeza wszyscy sie nabijaja wiec watpie czy jakis facet bedzie chcial miec taka dziewczyne

Katharsis  

Wysłany: 2007-10-24, 16:46   

slonecznik31 napisał/a:
watpie czy jakis facet bedzie chcial miec taka dziewczyne

watpie, zeby ktos szukal dziewczyny koniecznie z zezem, ale wieeelu z pewnoscia nie bedzie to przeszkadzac ;)

slonecznik31  

Wysłany: 2007-10-24, 21:10   

taki duzy zez nie moze nie przeszkadzac. przeciez to jest irytujace jak komus lata oko i zamiast teczowki widac bialko bo teczowka wbija sie w nos :(

agnes31 

Wysłany: 2007-10-25, 08:29   

slonecznik31,
Kochana zez to nie problem w tych czasach,to sie teraz leczy,dlaczego nie zglosisz sie do okulisty,zlikwidują twoj problem.Pracuje na okulistyce i wierz mi tam operują nawe malutkie dzieci z takimi problemami jak ty masz!!!

slonecznik31  

Wysłany: 2007-10-25, 12:59   

ale ja bylam u wielu okulistow. jest to zez akomodacyjny i po operacji po zalozeniu okularow oko lecialoby w druga strone. wiem ze zeza moza w niektorych przypadkah operowac i im wczesniej tym lepiej ale kazdy przypadek jest inny

agnes31 

Wysłany: 2007-10-25, 15:49   

slonecznik31,
Sorki nie wiedziałam1
Jeśli jest tak jak piszesz to musisz sie z tym pogodzic,więc musisz z tym zyć.
Mysle ze twojemu facetowi nie bedzie to przeszkadzać,moze juz dawno zauwazył tylko nic nie mowi zeby cie nie krępowac,a jesli bedzie inaczej to znaczy ze nie jest ciebie wart.
Powodzenia

Igor 

Wysłany: 2007-10-25, 16:42   

tez mam zeza :PPP jedno oko na maroko, a drugie na sybir :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Zombwbij  

Wysłany: 2007-10-26, 00:22   

slonecznik31 napisał/a:
ja sie tak cholernie wstydze to powiedziec przez gardlo mi to nie przejdzie
Napisz mu to (nie, nie w SMS'ie).

slonecznik31 napisał/a:
z zeza wszyscy sie nabijaja
Nie wszyscy :)

Zez dla większości facetów nie jest problemem/przeszkodą.
Jeśli dla tego się okaże; daruj sobie go.

kate88 

Wysłany: 2011-11-20, 20:30   

do słonecznik31.
mam taki sam problem jak ty również mam zeza i z tego powodu mam problemy z " chłopakami "tak to mozna powiedziec. i tak jesli mi powie ze jestem ładna i mu to nie przeszkadza to w to nie wierze za duzo w życiu usłyszałam, tak to mozna nazwac. miałam chłopaka, ale teraz jakos nie moge sie odnaleźć ciagle mi sie wyjade ze wszyscy na mnie patrza itp. ale to chyba tylko moja wyobraźnia. :) , zez to dla nas wstydliwe. ale trzeba tez myslec ze ludzie maja gorzej. ja tez jestem po operacji kregosłupa poniewaz mam skolioze. wiec to tez w jakims stponiu widac. takze ludzie maja różne choroby ale wiem co czujesz:) mimo wszystko głowa do góry. ja operacje miałam jak miałam 2 latka od tamtej pory widze na jedno oko. nie wiem jak to widziec jest na oba i mam prawko i jest ciezko ale trzeba zyc dalej:)

[ciach]

Radioaktywny  

Tytuł: Jaszczurzy Król

Wysłany: 2011-11-28, 00:42   

Ja mam zeza rozbieżnego, i jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało, brat się zawsze śmieje "Co się rozglądasz?" Tak więc, to nie jest jakiś większy problem, przynajmniej mi, by nie przeszkadzał :)

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-11-29, 21:16   
   Polecający: Wujek Google

Mój dobry znajomy ma zeza, dość dużego i ma najładniejszą dziewczynę, obok jakiej w ostatnim czasie stałem i z jaką w ostatnim czasie rozmawiałem. I nie, wcale nie ma wiele kasy i innych tego typu pierdół.

Odpowiedz do tematu