• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:58
Autor Wiadomość

Misiek 

Wysłany: 2006-09-06, 20:56   

zalezy jakiego sie ma partnera sa tacy ktorzy mysla o sobie czyli meska plec dziewczyna nic nie zrobi i ja to boli a sa czuli ktorzy martwija sie o partnerke i robia z nia zeby obaj byli szczesliwi i partnerki nic nie bolao wiem co mowie :)

Elizabeth  

Wysłany: 2006-09-06, 21:28   

Jesli ktos nie zasluguje by sie z nim kochac, to po co to robic, zeby sprawic mu przyjemnosc, przeciez to bez sensu.
Tak samo jest z sexem za pieniedze, jesli komus nie przeszkadza ze idzie z kims do lozka tylko dla kasy a nie po to by czerpac z tego przyjemnosc i nie ma po tym moralnego kaca, to jego sprawa.

Misiek 

Wysłany: 2006-09-07, 07:08   

he no powiedz ile masz lat chjyba jeszcze nie przejechalas sie na chlopakach fakt ze jestem chlopakiem ale jak kumpelki mi sie zalily to troche wiem sa takie typy facetow ktorzy w seksie mysla o zaspokojeniu swoich zapotrzebowan no a dziewczyna jak glupia go kocha no to i cierpi heu heu :)

Lady_Mocca  

Wysłany: 2006-09-07, 13:21   
   Polecający: dzieki sobie :P

dokladnie :) sexu sie nie uprawia z osoba ktora na to nie zasluguje. . powinno sie raczej myslec o tym ze sex to wspaniala sprawa z osoba ktora jest tego warta a myslenie o tym czy w innym wypadku jest to oblesne czy tez nie wydaje mi sie za bezsens :P

trusiak  

Wysłany: 2006-09-07, 22:06   

Misiek napisał/a:
a takie typy facetow ktorzy w seksie mysla o zaspokojeniu swoich zapotrzebowan no a dziewczyna jak glupia go kocha no to i cierpi heu heu

Nie da się ukryć- baby dla miłości głupieją, a że dla facetów seks jest ważny (nie mówię, że dla kobiet nie jest), to dla seksu głupieją. Tak jak już zostało powiedziane- kobieta nie uprawia seksu z byle kim chyba, że1. robi to dla kasy, 2. jest nawalona w przysłowiowe trzy dupy i nie wie co robi. Obleśne mogą być tylko jakieś skrajne dewiacje typu sikanie na kogoś, lub ta gorsza czynność (fe.), lub gdy my uznamy, że ktoś uprawia sex z kimś, z kim my byśmy w życiu do łóżka nie poszli. Ale to jest obleśny seks teoretyczny, bo to nie my go uprawiamy;) Pokręciłam, ale mam nadzieję, że ktoś zrozumiał.
bez wahania"

mala84  

Wysłany: 2006-09-30, 18:23   

Dla mnie sex nie jest obrzydliwy,wręcz przeciwnie.Zgadzam sie z '' niunią" że ma sens dopiero wtedy gdy między dwojgiem ludzi jest uczucie.

Jestem tu  

Wysłany: 2006-10-01, 21:42   Miłość

Sex bez miłości jest jak wiosna bez kwiatów ! :ok:
Miłość jest piękna, a jak między zakochanymi dochodzi do sex,
to miłość jest cudownie piękna. :serce:

angela  

Wysłany: 2006-10-01, 22:02   

Dla mnie seks też nie jest obleśny,i pewnie dlatego, że między nami jest coś więcej niż tylko zwykłe uczucie.....każdemu tego życze pozdrawiam :D

torba333 

Wysłany: 2013-07-16, 11:01   

Tak zgadzam się z tobą seks jest oblesny! Dla mnie lepsza jest miłosć od seksu! Seks jest po prostu obrzydlliwy!

Odpowiedz do tematu