• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:58
Autor Wiadomość

svs  

Wysłany: 2006-06-26, 12:05   milosc jest milosna :) a sex jest oblesny :/

Jak myslicie, czy sex nie jest oblesny? Oczywiscie ten z osoba ktora na to nie zasluguje :)

Pozdrawiam!

* karteczki WITCH - internetowy sklep z karteczkami WITCH i WINX
* tanie perfumy i feromony - sklep z kosmetykami [w trakcie tworzenia]

NatalkaS  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-06-26, 12:56   
   Polecający: Dzieki reklamie

Sex jest cudowny, przyjemny namietny yeah :) uwielbiam sex :D a moim partnerem jest ktoś kogo kocham podziwiam i uwielbiam wiec to nic dziwnego :) :rotfl:

Dishman  

Wysłany: 2006-06-26, 13:02   

Tak seks jest obleźny. Jak mozna tak bezczelnie w kogos wchodzić, jak można sobie wsadzać członki w rózne partie ciała, jak można wkładać do buzi, obleśnego penisa. fuj ;)

Lady spark  

Wysłany: 2006-06-26, 16:42   
   Polecający: Przypadek;)

Cytat:
Tak seks jest obleźny. Jak mozna tak bezczelnie w kogos wchodzić, jak można sobie wsadzać członki w rózne partie ciała, jak można wkładać do buzi, obleśnego penisa. fuj ;)

Zgadzam sie to wszystko obrzydlistwo jak mozna tak zyc bleh... :P

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-06-26, 19:59   

Natalka co Ty mowisz nie znasz sie :P to jest swinstwo !!!!!!!!!!

niunia  

Wysłany: 2006-06-26, 22:29   

a ja uwielbiam seks. ale uwazam ze ma on tylko sens z osoba ktora sie kocha. :oczami: taki przelotny niema glebi niema tego uczucia ktore daje tak naprawde dodatkowa frajde.nienazwe go oblesnym ale plytkim. :dobani:

[ Dodano: 2006-06-26, 23:32 ]
a tak poza tematem czy ktos moze mi wyjasnic z kad skombinowac(jak to zrobic) zeby miec taka fajna ikonke pod nikiem bo ja niemam jak widac i niewiem z kad sie to bierze.jestem lewa jesli chodzi o komputer. :zawstydzony:

alayde  

Wysłany: 2006-06-28, 12:35   

Musisz zrobić taki specjalny napój: pomieszać sok z cytryny z wodą, dosypać bazylii, wykopać (osobiście, bo inaczej nie zadziała!) jeden ziemniak i zetrzeć go na tarce, potem postawić go na tydzień za oknem a napój przelać do 10 szklanek. Pojedz do Krakowa i kup tam garść żwiru z ulicy od bezzębnej staruszki. Wsyp po 4,5 grama żwiru do każdej szklanki (Lewą ręką, bo inaczej nie zadziała!) weź ziemniaczaną papkę i dodaj ją do 3 z 10 szklanek. Potem to wypij. Koniecznie o godzinie w któtej zarejestrowałaś się na forum. Wtedy pod Twoim nickiem pojawi się avatar!

fazi  

Wysłany: 2006-06-28, 13:40   

A jak nie zadziała to kliknij na górze profil i sobie ustaw.

Dishman  

Wysłany: 2006-06-28, 15:15   

niunia napisał/a:
a tak poza tematem czy ktos moze mi wyjasnic z kad skombinowac(jak to zrobic) zeby miec taka fajna ikonke pod nikiem bo ja niemam jak widac i niewiem z kad sie to bierze.jestem lewa jesli chodzi o komputer.

Pod logo forum są linki. Wśród nich "Profil" - klikasz. Zjeżdżasz na sam dół i masz nagłówek "Panel kontrolny Avatarów".
Jeżeli masz obrazek na komputerze to wybierasz "Wyślij obrazek z twojego komputera", jeżeli nie to masz inne opcje. Avatar nie może być za duży i nie może zbyt wiele zajmowac miejsca (informacje w profilu).
:)

Lola  

Wysłany: 2006-06-28, 16:24   
   Polecający: religia tv

ja bym poleciła sok z gumijagód wylac na kompa a potem wypowiedziec zaklęcie "wklej sie avatarze" i powinno zadziałać ;]

a seks jest dla wszechwiedzących 14 latków , my jestesmy juz za starzy na tego typu harce ;] trzeba dbać o serducho , a nóż z nadmiaru wrażen narobimy sobie bigosu ;] nie ma co ryzykowac ;]

a w ogole gdzie niby ten seks czy jak mu tam uprawiać ? na dyskoteki sie nie chodzi , w lesie sa szyszki i dzikie węże ... nie no , bes sensó

alayde  

Wysłany: 2006-06-28, 17:27   

lolinka napisał/a:
a seks jest dla wszechwiedzących 14 latków , my jestesmy juz za starzy na tego typu harce ;] trzeba dbać o serducho , a nóż z nadmiaru wrażen narobimy sobie bigosu ;] nie ma co ryzykowac ;]

lolinka, chyba żartujesz! czternastolatki, to już nie mają na to czasu, muszą się zajmować dziećmi, w gimnazjum to już trzeba się uczyć trochę... seks to rozrywka w sam raz dla ludzi tak koło dziesiątego roku życia... ;]

niunia  

Wysłany: 2006-06-28, 18:00   

dzieki za magiczne zaklecia.pomogly :hyhy:

a wrcajac do tematu to seks jest dobry w kazdym wieku no o ile sie jeszcze moze.
a fakt obnizania sie dolnej granicy wieku wspołżycia nastolatków jest troche przerazajacy.

MIKA 

Wysłany: 2006-06-29, 10:50   

Niunia masz rację!Jeszcze trochę a niemowlaki zaczną uprawiać seks :rotfl:

MiLady  

Wysłany: 2006-06-29, 11:47   

Moim zdaniem powinniśmy zaczynać współżyć kiedy jesteśmy na tyle dojrzali aby podjąć decyzje początku. Oby pierwszy raz nie wiązał się z chwilową namiętnością a potem konsekwencjami.

niunia  

Wysłany: 2006-06-29, 13:00   

MiLady napisał/a:
Moim zdaniem powinniśmy zaczynać współżyć kiedy jesteśmy na tyle dojrzali aby podjąć decyzje początku. Oby pierwszy raz nie wiązał się z chwilową namiętnością a potem konsekwencjami.

tylko caly problem w tym ze ci co za wczesnie zaczynaja wspolzyc a pozniej sa rozczarowani byli na poczatku swiecie przekonani ze juz sa gotowi...

Odpowiedz do tematu