• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Przesuni皻y przez: Martina
2009-11-21, 02:08
Autor Wiadomo嗆

L.U.C  

Do陰czy: 25 Lip 2010
Sk康: Dolny 奸ask

Wys豉ny: 2010-07-27, 15:11   

llokitech napisa/a:

Moja eks gra豉 w World of Warcraft, pozna豉 jakiego angola, on gra warriorem i tak 鈍ietnie si ni opiekowa, 瞠 si zakocha豉 i wyjecha豉 do anglii. Okaza這 si 瞠 kole jest siedemnastolatkiem kt鏎y 篡je z rodzicami, nie chodzi do szko造 i w og鏊e konto wow jest wszystkim co ma:P Mi這嗆 z internetu sko鎍zy豉 si do嗆 szybko, bo po jakim miesi帷u

I ktos powie ze gry komputerowe sa bezpieczne :rotfl:

Milosc z internetu moze wystapic bo to takie same miejsce na spotkania jak Bar czy cos zazwyczaj przedstawiamy sie wchodzimy na Fotke,Nk czy na facebooka i jak nam sie ktos podoba to zaczynamy bajer . znam kilka takich przypadkow... tylko fakt ze to zazwyczaj dlugo nei trwa no ale jak ktos lubi przelotne numerki :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez L.U.C 2010-07-27, 15:12, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Raisins 

Do陰czy: 07 Lip 2010

Wys豉ny: 2010-07-27, 18:39   

No mo積a si zakocha czemu nie, ale wtedy trzeba si z osob w kt鏎ej si zakocha這 spotyka, a nie ogranicza si do pisania w internecie.

lifeistaste  

Do陰czy: 29 Lip 2010
Sk康: Bielsko-Bia豉

Wys豉ny: 2010-07-29, 11:47   
   Polecaj帷y: samemu

Internet miejscem gdzie mo積a sie pozna, zgadzam sie z wypowiedziami powy瞠j. Mi這嗆 nie rozkwitnie w sieci. Co by to by豉 za mi這軼? co do portalu fotka pl.... hmmm... po prstu zmie portal spo貫czno軼iowy na jakis z 'klasa' nie mowie bynajmniej o nk.
Z drogiej strony jesli faktycznie czujecie do siebie cos wiecej niz tylko oceny opinie i komentarze to pr鏏uj. w cztery oczy nie dwa monitory

Asia87  

Do陰czy豉: 27 Lip 2010
Sk康: Przasnysz

Wys豉ny: 2010-07-29, 13:23   

Ja powiem tak mo積a pozna drug po這貫 przez internet
My z Mateuszem poznali鄉y si przez internet i jeste鄉y razem ponad p馧 roku spotykamy si jak tylko mo瞠my i jeste鄉y szcz窷liwi mimo odleg這軼i kt鏎a nas dzieli

Bezdecyzji 

Do陰czy: 02 Sie 2010

Wys豉ny: 2010-08-03, 00:08   

Mo積a ! Znam pare, kt鏎zy poznali si przez internet w wieku 15 lat teraz maj ponad 20 mieszkaj razem i maj 2 dzieci :) jest to na prawde realne :) **

Klaudynka  

Do陰czy豉: 04 Sie 2010

Wys豉ny: 2010-08-04, 10:16   

Moja mi這嗆 jest z Internetu i jest super.

Maartiinii 

Do陰czy: 24 Lip 2010

Wys豉ny: 2010-08-11, 19:39   

Hej ;)
Ja naprzyk豉d pozna豉m fajnego ch這paka przez nk ;) i po kliku spotkaniach jeste鄉y razem....wi璚 my郵 ze to mo磧iwe lecz zale篡 w豉軼iwie od cz這wieka.(ka盥y inaczej patrzy na te sprawy) :D

migotkaa 

Do陰czy: 17 Sie 2010

Wys豉ny: 2010-08-17, 11:32   

Zgadzam si z wi瘯szo軼i moich poprzednik闚, wszystko jest mo磧iwe :) zalezy po prostu od ludzi... Cho aurat wspomnianej fotki.pl bynajmniej nie polecam :D jest du穎 innych miejsc w sieci, gdzie mo積a kogo fajnego i na pozniomie pozna :) Nie zawsze wyjdzie z tego staly zwiazek i milosc na cale zycie, ale dosc czeste sa przypadki przyja幡i (m闚i na przyk豉dzie wielu znajomych) i ludzie mog si poczu mniej samotni. Cho znam te kilka par, kt鏎e pozna造 si w豉郾ie przez internet, mi這嗆 rozkwit豉 p騧niej, ju w realu i dwie z nich w豉郾ie przygotowuj si do 郵ubu ;)

girla 

Do陰czy: 08 Wrz 2010

Wys豉ny: 2010-09-10, 16:27   

Nie rozumiem czemu ludzie maj w徠pliwo軼i czy jest mo磧iwy udany zwi您ek z osob poznan przez internet. Przecie to jasne, 瞠 jest mo磧iwy. Tak samo jak z osob poznan na imprezie czy w pracy:) A moim zdaniem internet, g堯wnie portale randkowe czy matrymonialne, mo瞠 by bardzo pomocny przy wyborze partnera. Ja sama pozna豉m mojego obecnego partnera przez internet, wi璚 wiem o o czym m闚i. I dzi瘯i temu serwisowi mog豉m dobra sobie odpowiedniego kandydata. Ka盥y tam robi sobie test psychologiczny, bardzo fajny swoj drog, a p騧niej patrzy豉m si na wyniki facet闚 i na tej podstawie ocenia豉m czy pasujemy do siebie. A dodatkowo sam serwis automatycznie dawa mi propozycje os鏏, kt鏎e mog造by mi odpowiada. To znacznie u豉twia poznanie tego jedynego:) A archina nagrali軼ie ju t "szcz窷liw histori"?:) Bo ja te w豉郾ie pozna豉m mojego partnera na mydwoje, tam gdzie Ty i z ch璚i obejrza豉bym sobie Wasz histori, je郵i ju nagrali軼ie:)

niemo磧iwa  

Do陰czy豉: 10 Wrz 2010

Wys豉ny: 2010-09-10, 21:40   

ja swojego m篹a pozna豉m przez sms... wiec jesli macie do siebie pasowa to czy poznali軼ie sie przez neta nie ma r騜nicy ;)

aga232  

Do陰czy豉: 23 Sty 2011

Wys豉ny: 2011-01-23, 01:19   

Ka盥y portal jest dobry w tedy gdy znajdziemy osob kt鏎a czuje to co my. Poznaj帷 now interesuj帷a osob witamy j u鄉iechem dajemy jej szcz窷cie i oczekujemy odwzajemnienia. By豉m u篡tkownikiem sympatii i bardzo mi si podoba這 do czasu gdy nie pojawia造 si propozycj erotyczne itd...Zbyt popularny portal.

[ Dodano: 2011-01-24, 23:05 ]
izzi napisa/a:
Ja mam narzeczonego, kt鏎ego pozna豉m przez internet. Zostawi dla mnie prac i dom rodzinny, przyjecha do Warszawy, jeste鄉y razem i zamierzamy si pobra

Ja r闚nie pozna豉m ch這paka przez internet na nlove i jeste鄉y szcz窷liwi :)

krolik  

Do陰czy: 18 Gru 2010
Sk康: KrpK

Wys豉ny: 2011-01-25, 08:49   

aga232 napisa/a:

haha :)
pozna貫m dziewczyn na fotka.pl :D

i mo積a powiedzie 瞠 si zauroczy貫m :] :oczami:

aga232  

Wys豉ny: 2011-01-30, 01:17   

aga232 napisa/a:
Ka盥y portal jest dobry w tedy gdy znajdziemy osob kt鏎a czuje to co my. Poznaj帷 now interesuj帷a osob witamy j u鄉iechem dajemy jej szcz窷cie i oczekujemy odwzajemnienia. By豉m u篡tkownikiem sympatii i bardzo mi si podoba這 do czasu gdy nie pojawia造 si propozycj erotyczne itd...Zbyt popularny portal.

[ Dodano: 2011-01-24, 23:05 ]
izzi napisa/a:
Ja mam narzeczonego, kt鏎ego pozna豉m przez internet. Zostawi dla mnie prac i dom rodzinny, przyjecha do Warszawy, jeste鄉y razem i zamierzamy si pobra

Wiesz co... Pozna豉m faceta na przez nlove.pl i mam zamiar przyjecha do nie go ale nie wiem czy to dobry pomys bo On mieszka w Kluczborku a to ma貫 miasteczko i pewnie b璠zie ci篹ko z prac. A co b璠zie jak przyjad i b璠 siedzia豉 u niego w domu i nie znajd pracy? hmmm...Obecnie mieszkam w υdzi i mam prac. Boj si 瞠 nie dam psychicznie rady :-(
I tak to jest si zakocha :-) A co Ty by z tym zrobi豉 na moim miejscu? A mo瞠 kto inny odpowie na to pytanie? Pozdrawiam, Aga

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytu: s這dziak *^_^*
Do陰czy豉: 11 Pa 2005
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2011-01-30, 07:49   

aga232 napisa/a:
Wiesz co... Pozna豉m faceta na przez nlove.pl i mam zamiar przyjecha do nie go ale nie wiem czy to dobry pomys bo On mieszka w Kluczborku a to ma貫 miasteczko i pewnie b璠zie ci篹ko z prac. A co b璠zie jak przyjad i b璠 siedzia豉 u niego w domu i nie znajd pracy? hmmm...Obecnie mieszkam w υdzi i mam prac. Boj si 瞠 nie dam psychicznie rady :-(
a to trzeba od razu jecha na sta貫? we tydzie urlopu i jed, zobaczysz, jak b璠zie, rozejrzysz si, a nu praca si znajdzie jako dziwnie szybko. je郵i nie, zawsze pozostaje druga opcja - oboje mo瞠cie zamieszka w υdzi, bo niby czemu nie?

aga232  

Wys豉ny: 2011-01-30, 23:59   

Martina napisa/a:
aga232 napisa/a:
a to trzeba od razu jecha na sta貫? we tydzie urlopu i jed, zobaczysz, jak b璠zie, rozejrzysz si, a nu praca si znajdzie jako dziwnie szybko. je郵i nie, zawsze pozostaje druga opcja - oboje mo瞠cie zamieszka w υdzi, bo niby czemu nie?

My郵a豉m o tym...;-( ale dzi瘯uj za rad. Pozdrawiam

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku