• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Przesuni皻y przez: Martina
2009-11-21, 02:08
Autor Wiadomo嗆

Pasa瞠r  

Do陰czy: 03 Pa 2009

Wys豉ny: 2011-01-31, 00:08   

aga232 napisa/a:
Pozna豉m faceta na przez nlove.pl i mam zamiar przyjecha do nie go ale nie wiem czy to dobry pomys bo On mieszka w Kluczborku a to ma貫 miasteczko i pewnie b璠zie ci篹ko z prac.

Hola hola, spokojnie. Ustalili鄉y, 瞠 go pozna豉. Ju si przeprowadzasz, my郵isz o nowej pracy?

Brzmi do嗆 desperacko. Nie krytykuj samej idei szukania mi這軼i w 鈍iecie nierealnym, ale troch Ci chyba ponosi.

aga232  

Do陰czy豉: 23 Sty 2011

Wys豉ny: 2011-02-05, 02:10   

Raisins napisa/a:
No mo積a si zakocha czemu nie, ale wtedy trzeba si z osob w kt鏎ej si zakocha這 spotyka, a nie ogranicza si do pisania w internecie.

Racja...Co komu przeznaczone na 鈔odku drogi rozkraczone. ;-) cytat z nlove.pl

elli88 

Do陰czy: 14 Mar 2011

Wys豉ny: 2011-04-14, 22:45   

izzi napisa/a:
Ja mam narzeczonego, kt鏎ego pozna豉m przez internet. Zostawi dla mnie prac i dom rodzinny, przyjecha do Warszawy, jeste鄉y razem i zamierzamy si pobra

I jeste najlepszym przyk豉dem tego, 瞠 warto pr鏏owa i przez internet:)

Uwazam, ze nie ma w tym nic zlego, dziwnego i swoja druga polowke mozemy poznac wszedzie. Ja korzystalam, spotkalam sie - nic wprawdzie z tego powazniejszego nie wyniknelo, ale i tak uwazam ze warto. Moja przyjaciolka poznala tak swojego chlopaka i jest juz z nim prawie 4 lata.

Oczywiscie, trzeba byc ostroznym i kiedy spotykasz sie z taka osoba po raz pierwszy bezpieczniej by bylo wybrac jakos wczesniejsza pore niz 20 i jakas kawiarnie, bar a nie np. spacer po parku.

olciafelcia 

Do陰czy: 29 Lis 2011

Wys豉ny: 2011-11-29, 16:24   

fotka czy inny portal spo貫czno軼iowy wed逝g mnie nie jest dobrym miejscem na mi這嗆 i watpie ze ja tam znajdziesz ,zakochac sie przez internet sadze ze jest to nie mo磧iwe .przed monitorem czlowiek jest odwazny 鄉ia造 zabawny a ciekawe czy to samo by這 by na live szczerze ? w徠pie ZAKOCHANIE + INTERNET =NIC Z TEGO. :)

Quest  

Do陰czy: 11 Sty 2012
Sk康: Kraina Gejzer闚

Wys豉ny: 2012-01-11, 16:20   

olciafelcia napisa/a:
fotka czy inny portal spo貫czno軼iowy wed逝g mnie nie jest dobrym miejscem na mi這嗆 i watpie ze ja tam znajdziesz ,zakochac sie przez internet sadze ze jest to nie mo磧iwe .przed monitorem czlowiek jest odwazny 鄉ia造 zabawny a ciekawe czy to samo by這 by na live szczerze ? w徠pie ZAKOCHANIE + INTERNET =NIC Z TEGO. :)
ObrazekObrazekObrazek

Co w tym jest co piszesz. Moja kole瘸nka z pracy pozna豉 ch這paka przez internet i teraz ma problemy bo facet nie chce s造sze, 瞠 nie jest mile widziany.
Sprawa otar豉 si o policj.
Tak naprawd nie wiadomo na kogo si trafi :przestraszony:

Niewra磧iwa 

Do陰czy: 09 Sty 2012

Wys豉ny: 2012-01-11, 20:27   

Zakocha si przez Internet, tak prawdziwie nie da si. Mo積a pozna ciekawych ludzi, polubi, dzwoni do siebie i w ko鎍u spotka. Na kt鏎ym spotkaniu mo積a si zakocha. Mia豉m tak - na forum pozna豉m ch這paka, z kt鏎ym by豉m rok.
Ale zakocha si przez sam Internet nie da, zawsze w wirtualnym 篡ciu ludzie s inni ni w realnym.

Quest  

Do陰czy: 11 Sty 2012
Sk康: Kraina Gejzer闚

Wys豉ny: 2012-01-12, 11:04   

Dobrze napisa豉. W zasadzie niema czego komentowa.
Masz racj, 瞠 zakocha si mo積a face to face.
Internet daje wielu osobom t tzw. "doz tajemniczo軼i" przez co nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Trzeba uwa瘸 na to z kim si pisze.
W necie 豉two 軼iemnia i udawa kogo kim si nie jest.

dneeht  

Do陰czy豉: 28 Pa 2006

Wys豉ny: 2012-01-23, 21:32   

Zakocha przez internet mo積a si r騜nie...

Opr鏂z szukania partnera na si喚, mo積a r闚nie pozna kogo ca趾iem ''przypadkiem'', wcale nie rozgl康aj帷 si za mi這軼i.
Z pocz徠ku zwyczajne rozmowy mog prowadzi do coraz to wi瘯szego zainteresowania drug osob, mo瞠 si to dzia ca趾iem nie鈍iadomie. A podteksty mi這sne nie musz tutaj wcale wyst瘼owa od razu.
Oczywi軼ie zwi您ku jako takiego przez (sam) komunikator na d逝窺z met stworzy si nie da, musi doj嗆 do spotkania po kt鏎ym to dana znajomo嗆 mo瞠 przerodzi si w ewentualn mi這嗆.

Taka znajomo嗆 internetowa jak i stany internetowego zauroczenia mog trwa d逝go (bo nie zawsze mo積a si spotka od razu i czasem trzeba niestety poczeka na odpowiedni moment), jednak im d逝瞠j si czeka tym wi瘯sze s szanse na powodzenie znajomo軼i/zwi您ku ''w realu'' - co nie oznacza wcale, 瞠 czeka trzeba je郵i ma si sposobno嗆 ku poznaniu drugiego osobnika na 篡wo po kr鏒kim czasie pisania na tzw. ''gg''. Po prostu, po kilku latach sp璠zonych na ''klikaniu'' czy te rozmawianiu na Skype, mo積a ca趾iem dobrze zapozna si z drug osob i spotkanie na 篡wo mo瞠 by w takim przypadku czym w rodzaju ''formalno軼i'' i przeniesienia tych wszystkich do鈍iadcze na grunt bardziej fizyczny. Dodatkowo uczy si ze sob rozmawia, co jest bardzo wa積e w budowaniu dalszych relacji. (Tak subiektywnie m闚i帷).

(Zdarzaj si te oczywi軼ie inne sytuacje, przedstawi豉m jedynie ten bardziej pozytywny aspekt znajomo軼i w internecie).

archina  

Do陰czy豉: 31 Maj 2010

Wys豉ny: 2012-11-15, 20:19   

Jasne, 瞠 przez internet mo積a znale潭 odpowiedni osob. Bo niby czemu nie? Skoro mo瞠 to nam si uda na imprezie, w kinie czy bibliotece, to czemu nie w internecie? Zw豉szcza, 瞠 mamy tu wi瘯sze mo磧iwo軼i ni w realu. Mam konto na mydwoje, gdzie jest sporo szcz窷liwych historii u篡tkownik闚 tego portalu, kt鏎zy si dzi瘯i nim pozna這 - one pokazuj, 瞠 jest to mo磧iwe przez internet. A dodatkowo czy w realu mo瞠my spotka osob i od razu mie informacj na temat wsp鏊nych zainteresowa czy dopasowania do siebie? A internet daje tak mo磧iwo嗆. W dodatku gdzie mo積a spotka tyle os鏏 szukaj帷ych tego samego co ja? No w realu jest o to ci篹ko... Dlatego s康z, 瞠 internet naprawd daje du瞠 mo磧iwo軼i poznania drugiej osoby. I nie widz powod闚, dla kt鏎ych nie mogliby鄉y z tej okazji korzysta.

Local Hero 

Do陰czy: 17 Lis 2012

Wys豉ny: 2012-11-17, 01:54   

Przez internet to jeszcze zale篡 gdzie. Po czatach s r騜ni zbocze鎍y przecie. Cho ja siedz np. na gochat.in i nie jest 幢e. Mo瞠sz poczatowa anonimowo je郵i si wstydzisz zagadac, pogada o muzyce 豉twiej, bo wrzucasz 豉two linki do youtube.
Mimo wszystko ca造 problem polega na tym, 瞠 w internecie udajemy kogo kim nie jeste鄉y i gdy przychodzi co do czego to jest wycofanie. Dlatego warto by sob, a bratnia dusza si sama si znajdzie.

archina  

Do陰czy豉: 31 Maj 2010

Wys豉ny: 2012-11-22, 00:13   

Czaty to moim zdaniem kiepski pomys, tak jak sam napisa貫, wi瘯szo嗆 tam napale鎍闚 i oszust闚. To ja ju wol zap豉ci za abonament, ale przynajmniej kontaktowa si z normalnymi lud幟i. Nie spotka豉m tam facet闚 my郵帷ych i pisz帷ych tylko o jednym. A problem udawania innej osoby. To prawda, zgadzam si, 瞠 w internecie cz這wiek stara si wybieli swoj osob, lepiej si przedstawi. Jednak czy w 篡ciu realnym czego takiego nie ma? Te na sw鎩 spos鏏 tak robimy...

meteorczyk  

Do陰czy: 28 Gru 2012
Sk康: Warszawa

Wys豉ny: 2012-12-28, 13:32   

Witam. Chcialbym opowiedziec Wam moja historie. Sam poznalem w ten sposob swoja obecna kobiete. Moze nie na fotka.pl ale na sympatia.pl. Chodza pogloski ze na portale tego typu rejestruja sie ludzie z "defektami", ktorych nikt nie chce. Po czesci jest to prawda, ale nie w 100%. Ja i moja kobieta zarejestrowalismy sie na tym portalu z braku czasu na spotkania towarzyskie, a co za tym idzie nasze zycie towarzyskie nie pozwalalo nam poznawac nowych ludzi. Ona caly czas byla na akademii albo w trasach koncertowych, bo jest muzykiem, a ja w sezonie caly czas w trasie z pokazami, poniewa jestem auto kaskaderem. Panienki przelatujace przez lozko po pokazach przestaly mnie bawic tym bardziej ze co chwile bylem w innym miescie i nie bylo mozliwosci tak naprawde nikogo lepiej poznac, wiec postanowilem sie zarejestrowac na takim portalu, gdzie anonimowo mogle poszukac kobiety. Poznalem tam moja obecna partnerke, duzo pisalismy. Po jakims czasie doszlo do spotkania. Ja chcialem przyjazni, kogos z kim moglbym porozmawiac wyjsc do kina itp, poniewaz nauczony doswiadczeniem balem sie ze jak sie z nia przespie to wszystko sie rozpadnie. Jednak po jakims czasie stwierdzilismy, ze bardzo dobrze sie rozumiemy i zostalismy para. Ja jestem osoba, ktora czesto lubi byc sama wiec bardzo mi odpowiada to ze nie widujemy sie na codzien tylko raz lub dwa razy w miesiacu jezdzimy do siebie na kilka dni lub tydzien. Jestesmy ze soba ponad pol roku i kazde z nas akceptuje i szanuje pasje partnera. Jak zakoncze przyszly sezon, chcemy razem zamieszkac,a co dalej? Czas pokaze :) Takze na takich portalach nie tylko mozna spotkac kogos z "defektem", ale rowniez bardzo ciekawe i wrtosciowe osoby, ktore poprostu nie maja czasu na spotkania towarzyskie lub zwyczajnie sie wstydza poznawania partnera w cztery oczy i wola pierwsze lody przelamywac anonimowo, a moga byc bardzo wartosciowymi ludzmi z bardzo ciekawymi pasjami zyciowymi oraz ambitnym i odpowiedzialnym podejsciem do zycia. Pozdrawiam i zycze powodzenia! :)

lolak1  

Do陰czy豉: 30 Gru 2012

Wys豉ny: 2012-12-30, 01:28   

安ietna historia powiem wam 瞠 jak tak czytam te histori to coraz bardziej wierz 瞠 taka mi這嗆 mo瞠 si uda:)

girla 

Do陰czy: 08 Wrz 2010

Wys豉ny: 2013-10-09, 10:48   

Pewnie, 瞠 to nie jest tak, 瞠 na portalach randkowych znajduj si same osoby z "defektami", jak to nazwa貫… A niby czemu tak mia這by by? Przecie to miejsce dobre jak ka盥e inne. A 瞠 kr捫y jeszcze stereotyp, 瞠 na portalach rejestruj si jedynie desperaci, to wina ludzi, kt鏎zy lubi wyg豉sza pogl康y na temat rzeczy, na kt鏎ych si nie znaj. I jestem pewna, 瞠 wi瘯szo嗆 os鏏, kt鏎e ma takie zdanie o portalach randkowych, na 瘸dnym nie by豉, jedynie opiera si na jakich 瘸rtach z internetu czy czym takim.

Znam sporo os鏏, kt鏎e zmieni造 swoje zdanie na temat takich portali, po zajrzeniu na kt鏎y z nich. Prawda jest taka, 瞠 wiele zale篡 od portalu. Bo s portale gdzie ludzie szukaj partnera do seksu, ale s te takie, na kt鏎ych mo積a znale潭 bratni dusz. I na tych powa積iejszych portalach s r騜ni ludzie, ale na pewno nie s tam dlatego, 瞠 maj jakie defekty. Od jakiego czasu jestem na mydwoje, wi璚 na podstawie tego portalu mog si wypowiada. I z do鈍iadczenia widz, 瞠 tam rejestruj si faceci, kt鏎zy nie maj za bardzo czasu poznawa nowych ludzi, du穎 pracuj, a wieczorami nie bardzo maj si造 i嗆 gdzie do miasta czy na imprez, wi璚 wol usi捷 sobie przed komputerem i tam poznawa nowe osoby. Inni nie maj mo磧iwo軼i na zawieranie nowych znajomo軼i, s zamkni璚i w hermetycznym towarzystwie, s z mniejszych miejscowo軼i, gdzie nie istnieje "wieczorne 篡cie". Kolejna grupa to faceci, kt鏎ym po prostu 豉twiej otworzy si przez internet i 豉twiej rozmawia z kobiet. A najwi瘯sz grup stanowi takie osoby, kt鏎e po prostu daj sobie dodatkow szans na udany zwi您ek. Bo czemu niby szuka tego jedynego tylko w jeden spos鏏? Jak mamy mo磧iwo嗆 zwi瘯szenia tej szansy poprzez wykupienie abonamentu na tego typu portalach, to czemu z tego nie skorzysta?

Estgar  

Tytu: Webmaster
Do陰czy: 22 Kwi 2013
Sk康: Krak闚

Wys豉ny: 2014-05-10, 08:27   

M鎩 kumpel pozna swoja obecn dziewczyn przez internet, nie przez fotk czy portale matrymonialne, tylko przez gr mmorpg. Jak wida wsz璠zie mo積a znale潭 mi這嗆 :)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: