• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Iorweth 

Do陰czy: 19 Maj 2012

Wys豉ny: 2012-05-19, 10:11   Nieodwzajemniona mi這嗆- czy aby na pewno?

Witajcie!
M鎩 problem jest nast瘼uj帷y:

Jestem zakochany w pewnej dziewczynie z klasy i to potwornie zakochany. Wci捫 o niej my郵 i nie mog przesta. Jednak ona tej mi這軼i nie odwzajemnia, przynajmniej w moim mniemaniu. Raz zachowuje si jakby ze mn flirtowa豉, a innym razem daje mi znaki, 瞠 nic mi璠zy nami nie ma. Wi璚 jak to w ko鎍u jest? Zaczn od pocz徠ku.

Nasza klasa podzielona jest na dwa "obozy". Jedna grupa to ludzie otwarci, odwa積i, z poczuciem humoru (w niej znajduje si owa dziewczyna), a druga to grupka samotnik闚 i ludzi nie鄉ia造ch w kt鏎ej ja jestem. Jako, i chodz do 3 gimnazjum to musia貫m znale潭 sobie partnerk na poloneza i jako tak si z這篡這, 瞠 trafi貫m do pary z ni. Od tamtej pory nazywa mnie "partnerem" i tak jak ju wspomnia貫m daje mi najr騜niejsze znaki. Oto przyk豉dy:

- czasami bez 瘸dnego powodu mnie przytula
-ostatnio z豉pa豉 mnie za r瘯 i powiedzia豉, 瞠 mnie kocha
-gdy rozmawiamy to ma takie jakby ""ma郵ane" oczy i spuszcza wzrok.

Powiecie, 瞠 jasno daje mi do zrozumienia, 瞠 si jej podobam. Te bym tak pomy郵a gdyby nie jej charakter, ona jest lekko "szalona". Przytula si do wielu os鏏 bez powodu, cz瘰to 瘸rtuje sobie z r騜nych rzeczy z kt鏎ych raczej nie powinno si 瘸rtowa ect. ect. ect. I tu pytanie, jak si zachowa? Gdy tylko si pr鏏uje do niej zbli瘸 to ona si oddala i na odwr鏒. Co mam zrobi w takowej sytuacji? Walczy czy odpu軼i?

Achar  

Tytu: Sezonowiec:<
Do陰czy: 28 Gru 2011
Sk康: D帳rowa G鏎nicza

Wys豉ny: 2012-05-19, 11:15   

Skoro Ci powiedzia豉, 瞠 Ci kocha to na ch.uj si nas pytasz? Zapytaj czy chce z Tob by, a nie pytaj nieznajomych w internecie co masz robi.
Impatient and curious of what may come

JanuszChrystus  

Tytu: Obie篡鈍iat
Do陰czy: 06 Sty 2012
Sk康: 奸御k

Wys豉ny: 2012-05-19, 11:26   
   Polecaj帷y: Achar

A jak do wszystkich si przytula i m闚i im, 瞠 ich kocha, to lepiej sobie podaruj takie dziewczynki.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Frausz
Do陰czy豉: 10 Cze 2011

Wys豉ny: 2012-05-19, 13:10   

Jak dla mnie Twoja wybranka po prostu bawi si z Tob w kotka i myszk, igra i flirtuje. By mo瞠 widzi, jak bardzo jeste w niej zadurzony, i owe "podchody" ze swej strony traktuje jako 鈍ietn zabaw.

Na Twoim miejscu by豉bym bardzo ostro積a zar闚no w pr鏏ach interpretacji jej zachowania, jak i tych do niej zbli瞠nia... zw豉szcza bior帷 pod uwag to, co napisa貫 na temat jej charakteru i usposobienia.

Wybuchy rysuj, 瞠 niby bukiety. Psycholo磬a daje si nabra.

Smarkej  

Tytu: Sk康in康
Do陰czy: 25 Mar 2010

Wys豉ny: 2012-05-19, 14:40   

My郵, 瞠 wasza relacja wejdzie na wy窺zy szczebel, na wy窺zy level, krejzi low forewer, kiedy dokona, no, nie wiem, jak to nazwa... Bo to jest tak, mi這嗆, zauroczenie, jeden uj, tak naprawd, mijaj tak jak wszystko, jak euforia kilkudniowa, ale oba z aforementioned wprowadzaj obc substancj do naszych bezcennych p造n闚 cielesnych; jedyn opcj na zachowanie 篡cia i zdrowia cielesnego, bo zdrowie mentalne zosta這 ju bezpowrotnie utracone, jest wyekstrahowanie tej瞠 substancji z tych瞠 p造n闚. Je郵i wiesz, co ja u鈔edniam.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: