• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Doris244 

Wysłany: 2010-12-30, 16:01   Opinie o biurach matrymonialnych

Witam,

Jestem tu nowa i jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Jestem samotna i nie mam czasu na szukanie miłości, boję się, że sama też do mnie tak szybko nie przyjdzie (praca, studia, angielski, fitness, basen itp) cały tydzień zawalony łącznie z weekendami, w domu tylko nocuję. Dlatego postanowiłam skorzystać z oferty jakiegoś biura matrymonialnego. Niedaleko mnie jest biuro czandra, chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z tego typu usługami i czy słyszeliście coś na temat tego konkretnego biura lub jakiś innych znajdujących się w Warszawie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Izabella  

Wysłany: 2012-05-23, 19:39   

Ja uważam że nie ma niczego złego w tym, że szukamy tej drugiej połówki np. w biurze matrymonialnym, czy na portalu randkowym. Takie mamy czasy i po prostu taka droga też jest możliwa aby poznać swoją drugą połówkę. A co powiecie np. na zagraniczne biura matrymonialne ? Weszlibyście w taki związek ?

Małgorzatka 

Wysłany: 2012-10-21, 00:17   

Ja się mogę przyznać, że też rozważałam biuro matrymonialne. Zagraniczne by mnie nie interesowało, bo nigdy nie związałabym się z obcokrajowcem, ale już obczaiłam sobie kiedyś w Polsce biuro, jednak najpierw postanowiłam sobie dać trochę czasu na portalu randkowym. Nie jakimś tam nastawionym na seks, tylko takim poważniejszym trochę. No i udało mi się znaleźć miłość na tej stronce. :) Nie musiałam iść do biura, jednak wiem, że bym poszła, gdybym nadal była samotna.

archina  

Wysłany: 2012-11-16, 13:54   

Biura matrymonialne są ok, ale jednak ja bym poszła w bardziej nowoczesną stroną czyli internetowe biura matrymonialne. Ostatnio rynek portali dla singli trochę się podzielił i są portale dla szukających łatwych, przygodnych znajomości, portale dla singli szukających znajomych, którzy później moga okazać się partnerami, a także biura matrymonialne, gdzie szuka się stałych związków. Ja właśnie jestem na mydwoje i jestem pozytywnie zaskoczona tego typu portalami. I to nawet nie chodzi tylko o to, że w jednym miejscu jest ogromna liczba singli, ale takie portale otwierają wiele drzwi i wyjmują pomocną dłoń wobec klientów. Te wszystkie dopasowania i inne rzeczy znacznie ułatwiają znalezienie bratniej duszy. Moim zdaniem nie ma co oczekiwać cudu, że nagle na ulicy spotkamy swoją miłość, warto skorzystać z pomocy, skoro mamy taką możliwość.

Roksanka16  

Wysłany: 2013-05-24, 20:50   

jeśli masz taką potrzebę nie widzę przeciwskazań, wszystko jest dla ludzi

girla 

Wysłany: 2013-10-07, 14:53   

Ja podobnie, jak przedmówczynie, uważam, że nie ma nic złego w tym, żeby korzystać z biura matrymonialnego. Jednak zgodzę się także co do tego, że teraz coraz popularniejsze są te internetowe biura matrymonialne czy portale randkowe. Chociaż portale randkowe to jednak trochę coś innego, niby służy do nawiązywania znajomości, jednak jest to tylko platforma, gdzie samemu się szuka. A w takim biurach matrymonialnych (tradycyjnych czy internetowych) to oni pomagają Ci znaleźć tego jedynego, więc to jednak różnica.

Ale uważam, że jest to bardzo dobra metoda. Pod warunkiem, że z pewną dozą dystansu się do tego podejdzie, to można naprawdę dobrze trafić. Tylko trzeba pamiętać, że takie biura zrobią za Ciebie tylko początek, zaproponują Ci kandydatów, całą resztą będziesz musiała zająć się sama:) Archina pisała o mydwoje, fakt, jest to jeden z tych portali matrymonialnych, chyba jeden z bardziej popularnych w tej kategorii. W dodatku teraz możesz sobie przetestować za darmo przez tydzień, pod warunkiem, że wypełnisz w 70% swoją wizytówkę. Niby mało czasu, ale przynajmniej można sprawdzić czy taki portal jest dla Ciebie odpowiednim miejscem. A jak okaże się, że jednak to, to jest jeszcze kilka innych portali, tradycyjnych biur i po prostu wiele innych metod na poznawanie nowych osób;)

Monikka 

Wysłany: 2014-04-23, 20:14   

Ja przyznam, ze wlasnie teraz korzystam z uslug biura matrymonialnego Magia Miłości. Przyznam, że jestem mile zaskoczona "sprawnością" jak to wszystko się odbywa :) podoba mi się i jestem dobrej myśli! Polecam! ;)

santi 

Wysłany: 2014-08-14, 09:55   

z biur nigdy nie korzystałam, ale kilka moich znajomych poznało swoje połówki przez portale randkowe (bliska koleżanka poznała swojego męża przez sympatiaplus), kilka innych przez internet (gg itp.).

a_gatka 

Wysłany: 2014-08-19, 09:22   

A co to za portal jest? Sympatię to znam, ale o tym nie słyszałam. W jakim wieku ludzie tam siedzą?

santi 

Wysłany: 2014-08-25, 11:54   

Chyba raczej po 30tce, ale jako tako to nie ma ograniczeń wiekowych (chyba), wiem że ta znajoma podkreślała że tam można sporo normalnych, dojrzałych osób poznać (co w normalnym świecie realnym jest często trudne :D a co mówiąc w sieci)

uknob  

Wysłany: 2014-09-04, 11:43   

najlepszy portal randkowy to www.datezone.com mnóstwo zdjęć wiesz kto jest po drugiej stronie! znajdziesz tam czego szukasz :)

Izabella  

Wysłany: 2017-04-03, 15:24   

Dlatego zamaist poszukiwać mało znanych i tak naprawde tez nie znaczących serwisów randkowych polecam jednak ten najbardziej sprawdzony https://www.mydwoje.pl/za...ymonialne-panow

Odpowiedz do tematu