• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Martina
2011-12-22, 18:22
Autor Wiadomość

Dante0001 

Wysłany: 2011-12-20, 21:42   Pierwsza Randka

Witam Wszystkich bardzo serdecznie:)

Poznałem dziewczyne w dosc nietypowych okolicznosciach ale nie o tym tu mowa:) pisalismy i postanowilismy sie spotkac po 4 dniach pisania...i to Ona nalegała Ja chciałem pozniej:) Spotkanie miało miejsce w samochodzie.. wiem mało romantyczne ale tak wyszło. Rozmawialismy było miło ale czułem ze jest nie ufna. podczas spotkania tak Mniej wiecej w srodu chwyciłem Ja za reke i trzymalismy sie tak juz do konca Mniej wiecej ponad godzine i fajnie ogolnie było. na Koniec powiedziała no to do nastepnego spotkania:) czyli ok. wracajac do domu byłem szczesliwy:) jednak gdy wróciłem czar prysł;/ wydaje mi sie ze inaczej juz do Mnie pisze... długo odpisuje i wogole inaczej. Przed spotkaniem to Ja tak bardziej robiłem nie odp zawsze a ona napisała kilka teraz jest odwrotnie. nie ukrywam spodobała mi sie i to bardzo. tylko czy Ja jej?? pytałem sie Jej jak wypadłem mówiła ze oki ze miło było i ze mi dziekuje.. ale nie pyta np kiedy znów sie spotkamy. Co mam myslec? prosze o Obiektywne opinie.

Tonique  

Tytuł: Feeling Sory

Wysłany: 2011-12-20, 22:46   

Ja tez poznałem jedną w nietypowych okolicznościach, bo przez koleżankę z klasy. Bardzo rzadko się możemy widywać, bo daleko od siebie mieszkamy, ale jeśli ze sobą na żywo rozmawiamy, to jest o wiele lepiej niż na gadu, czy przez telefon.
Może tak właśnie jest u was. Mi się wydaje, że z tą dziewczyną też tak jakoś dziwniej mi się ostatnio na gadu rozmawia, ale najlepiej porozmawiać w cztery oczy przy najbliższej okazji.

Poza tym, miłość przez neta jest naprawdę rzadko spotykana.

Dante0001 

Wysłany: 2011-12-21, 11:54   

Tzn My poznaliśmy sie przez głupi przypadek pomylilem nr bo dzwoniłem na ogłoszenie z allegro i odezwała sie dziewczyna powiedziala ze pomyłka i ok potem sobie mysle napisze. Napisalem ona do Mnie ze kogos ma ale jej siostra jest wolną. Desperatka? Ogolnie byla z chlopakiem 4 lata. Zostawil Ja 2 miesiące temu. Potem poznała innego odprowadzał ja do domu po dyskotekach i chyba sie zauroczyla. Czesto o nim piszemy mowi ze bylo fajnie i Ja olal mowi ze chce sie jakby zemścić zeby czul to co ona teraz ale boję sie ze gdy on sie opamięta znow jej zawróci w glowie:( teraz sie spotkają w święta na dyskotece. Co powiniennem zrobic? Co o niej myśleć wogole. Jak sądzićie?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-12-21, 12:17   

Dante0001 napisał/a:
dzwoniłem na ogłoszenie z allegro i odezwała sie dziewczyna powiedziala ze pomyłka i ok potem sobie mysle napisze
TROLOLOLOLOLOLOLO

podryw roku : D

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-12-21, 12:39   

Nie ma to jak potem mówić, że swoja dziewczynę znalazłeś na allegro. Aww right.

Dante0001 

Wysłany: 2011-12-21, 13:36   

A co za różnica czy dziewczynę sie pozna w dyskotece? W kościele? Na cmentarzu? W lesie czy na allegro??? Nie wazne jest miejsce tylko jaka ta osoba jest. I prosze was o interpretację jej zachowania a nie komentowanie tego jak Ja poznałem bo to w tej sytuacji jest po pierwsze nie na miejscu a po drugie nie na temat.

[ Dodano: 2011-12-22, 10:16 ]
Widze ze nikt nie jest w stanie mi pomoc

Merlinka  

Wysłany: 2011-12-22, 10:55   

No bo to czad, że na allegro. :rotfl: Zaproponuj jej po prostu drugie spotkanie, na żywo łatwiej ocenić, czy wszystko jest ok. Jak będzie kręcić i się nie zgodzi, to będzie jasne, że jej się nie spodobałeś, jak się zgodzi, to zapewne masz szanse. Nie ma co się przejmować, tym jak szybko ktoś odpowiada, bo to różnie bywa. Też czasami z kimś gadam jak np. sprzątam i wtedy wolno odpisuje. ;)

Dante0001 

Wysłany: 2011-12-22, 11:55   

Ogolnie to sie pytałem wprost czy Chce Mnie poznac odp tak. Wstępnie umówiliśmy sie na po świętach. Zobaczymy. Tylko jak sie wtedy zachować? Moze np dac jej maly prezent?

Merlinka  

Wysłany: 2011-12-22, 12:21   

Prezenty są zobowiązujące, może się poczuć głupio. Jak chcesz się przypodobać, to może daj jej kwiatek? I bądź sobą, pogadajcie - przekonasz się, czy macie wspólne tematy. Powodzenia!

Dante0001 

Wysłany: 2011-12-22, 12:55   

No tak wiem ze prezenty sa zobowiązujące. Ale co za różnica czy kwiatek czy np jakis mikołaj z porcelany? Kwiatek zwiednie a mikołaja sobie gdzieś położy i bedzie jej Mnie przypominał a wg Mnie to jest najwazniejsze miec wspólne nie tylko tematy rozmów ale i wspólne piosenki np rzeczy to zbliża. Myślicie podobnie jak Ja? Oczywiście to nie musi byc koniecznie mikołaj;) bo znow sie będziecie smiac;) albo jakis maly pluszowy miś;) np;)
Ostatnio zmieniony przez Dante0001 2011-12-22, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-12-22, 13:19   

Mikołaj z porcelany to marzenie każdej kobiety.

Merlinka  

Wysłany: 2011-12-22, 13:33   

Dante0001 napisał/a:
Myślicie podobnie jak Ja?

Nie.

Dante0001 

Wysłany: 2011-12-22, 13:34   

Martina napisał/a:
Mikołaj z porcelany to marzenie każdej kobiety.
widze moderatorzy na tym forum tylko sie śmieją i szydza z innych... Ok macie prawo. Tylko zadaj Sobie pytanie Martina. Czy tak Sie zachowuje Moderator? Chyba nie. Sam jestem moderatorem na innym forum. I w taki sposób jak Ty sie nie zachowuje. Jeżeli nie potrafisz mi pomoc to nie przeszkadzaj. Z gory Dzieki

[ Dodano: 2011-12-22, 13:37 ]
Merlinka napisał/a:
Dante0001 napisał/a:
Myślicie podobnie jak Ja?

Nie.
to czy w koncu moglbym poznac wasz tok myślenia?

Merlinka  

Wysłany: 2011-12-22, 13:40   

Czytaj między wierszami, wydrwiła niezbyt mądry pomysł. Nie każdy lubi zagracać sobie dom porcelanowym czy pluszowym badziewiem i raczej nie jest to ważniejsze, niż wspólne tematy, opinie czy zainteresowania. Twój post zabrzmiał dość dziecinnie, stąd pewnie zostałeś wyśmiany.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-12-22, 13:50   

Cytat:
Czytaj między wierszami, wydrwiła niezbyt mądry pomysł. Nie każdy lubi zagracać sobie dom porcelanowym czy pluszowym badziewiem i raczej nie jest to ważniejsze, niż wspólne tematy, opinie czy zainteresowania. Twój post zabrzmiał dość dziecinnie, stąd pewnie zostałeś wyśmiany.

Dokładnie. Nic dodać, nic ująć. Od siebie zaś dorzucę jedynie, iż na Twoim miejscu przyłożyłabym większą wagę do samego miejsca i ogólnie pomysłu na Wasze wspólne wyjście [niezapomniane chwile, czarowne późniejsze wspomnienia and such] niż do ewentualnego prezentu :luka:

Dante0001 napisał/a:
Sam jestem moderatorem na innym forum. I w taki sposób jak Ty sie nie zachowuje.

A czy na tym innym forum również stosujesz podobnie dziką pisownię jak tu? :luka:

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-12-22, 14:25, w całości zmieniany 3 razy  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi