• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-11-22, 21:12   

Ty jesteś w chorym związku [2]. ja sobie nie wyobrażam sytuacji, żeby mój meżczyzna powiedział mi, że to i to mu nie odpowiada czy przeszkadza mu w moim zachowaniu, a ja uparcie robiłabym to dalej, do tego jeszcze strzelając fochy za sam fakt, że śmiał zwrócić mi uwagę. trzeba pracować nad sobą, jeśli trzeba, to trzeba pracować nad związkiem. oczywiście, jeśli komuś zależy. bo jeśli nie, to już inna bajka.

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-22, 22:25   

tez tak myślę a wogóle jak mam pracę jakąś tak że np większość dnia nie piszemy sms (bo miesiecznie jest to jakies 2/3 tys sms) to tez już jest problem bo coś jest od niej ważniejsze tylko kurcze no jak mam jakąś prace to to robie i no nie mam czasu na pisanie he ale nie wszyscy tak to rozumieja :] tak wogóle to dziękuje za odpowiedzi i rady bo nie wiem kiedy ostatnio pisałem z kimś hehe ;p oczywiście licze na dalsze zainteresowanie :)

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2012-11-22, 22:50   

xxx2020 napisał/a:
ale mi już jest ciężko myśleć o rozstaniu chociaż nie ukrywam że się wypalam całkowicie ale trudno mi tak po 3 latach to skończyć
Teraz to brzmisz jak typowa ofiara przemocy domowej.
xxx2020 napisał/a:
bo miesiecznie jest to jakies 2/3 tys sms)
:zdziwko:

Wiej gdzie pieprz rośnie. To nie jest chory związek, to całkowicie popier... tego, całkowicie nienormalna relacja. Jak ktoś kocha, to nie krzywdzi, ergo - ona Cię chyba za bardzo nie lubi. Więc po co się męczyc?

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Wysłany: 2012-11-22, 23:40   

xxx2020 napisał/a:
trudno mi tak po 3 latach to skończyć w przeciwieństwie do tej drugiej połowki ona lekko myśli o rozstaniu gdy jej się coś nie podoba .
:szok:

wiesz, jest jeszcze możliwość, że jeśli postawisz sprawę jasno i się z nią rozstaniesz, to nagle wróci jej zainteresowanie Twoją osobą i zacznie się starać, żebyś jednak postanowił... zostać / wrócić. baby tak miewają. że, wiesz, straci pewność, że cokolwiek nie odwali, ty i tak będziesz przy niej jak psiak. nie daj sobie wejść na głowę. pokaż jej, że potrafisz bez niej, nawet jeśli wydaje ci się, że nie potrafisz.

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-22, 23:50   

no z jednej strony się męczę ale z tej drugiej chyba ją kocham teraz to mówie chyba ale jeszcze jakies połtora roku temu nie miał bym żadnych wątpliwości jakbym miał klapki na oczach ja nie wiem ale kurcze jestem uczuciowy tylko cicho hehe ... i no jak myśle o tych 3 latach z nią to ech no z tymi sms to poważnie ciagle sms ja staram się pisać jak najmniej ale gdy mało piszę i jak już wcześniej mówiłem jestem czymś zajęty to ona twierdzi że sie oddalamy :] chciałbym mieć więcej luzu chociaż trochę .

Martina  

Wysłany: 2012-11-23, 00:03   

pokaż jej, że potrafisz bez niej, nawet jeśli wydaje ci się, że nie potrafisz. naprawdę. jeśli ona ci nie daje tego luzu, to sam go sobie daj.

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2012-11-23, 00:37   

xxx2020 napisał/a:
oboje mamy po 20

A ona zachowuje się jak jakaś 15-tka ;/

Ja nie dałabym tak się ograniczać - kopas w dupala powinien załatwić sprawę, może się dziewczę ogarnie z deka - jeśli nie dla Ciebie, to może chociaż następny jej facet będzie miał z nią lżej ;/ Wolę być sama, niż być z kimś, z kim bym nie była szczęśliwa i czuła się kompletnie wypalona - to prowadzi do frustracji, a to mega niefajne uczucie. Nie wyobrażam sobie rezygnować ze swoich pasji dla partnera czy kogokolwiek.
Ostatnio zmieniony przez Anka_DD 2012-11-23, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-23, 23:50   

heh kiedyś też tak uważałem :) tzn teraz też tak uważam ale tylko na tym się kończy bo gdy coś chce wyjśc pograć czy na to piwo głupie to czasem po prostu odechciewa mi się bo wiem że będzie kłótnia. Tak wogóle 3 lata razem jesteśmy a jeszcze się nie kochaliśmy nie wiem może to moja wina. Czasem sobię myślę że lepiej by było jakby ona sobie kogoś znalazła wtedy bym nie miał żadnych wyrzutów by zerwać bo ja nie wiem czy jest między nami miłość jeszcze ... ech

[ Dodano: 2012-11-26, 19:51 ]
Poswięci ktoś jeszcze troche czasu i odpisze :) ?

meteorczyk  

Wysłany: 2012-12-28, 13:14   

To jest chore co nam tu przedstawiles. Pierwsza odpowiedz jaka mi przychodzi do glowy: to nie jest odpowiednia dziewczyna dla Ciebie. Bez zadnych zachamowan wykorzystuje to co do niej czujesz. Zwiazek powinien opierac sie na zaufaniu, wzajemnym wsparciu i przedewszystkim akceptacji pasji i zainteresowan partnera. W tym wypadku powinienes podjac pewne kroki. Zaproponuj swojej partnerce przerwe w waszym zwiazku. Zaargumentuj to tym, ze potrzebujesz odetchnac. Nie mozesz zyc w zwiazku, ktory Cie przytlacza i nie pozwala czerpac z zycia szczescia jakie Ci daja Twoje pasje w tym wypadku pilka nozna i wedkowanie. Mozesz jej zaproponowac rowniez wspolny wypad na ryby, wowczas bedziesz robil to co lubisz i przy okazji bedziecie mieli sporo czasu na rozmowe. Ja rowniez gralem w pilke i zachecilem swoja kobiete zeby od czasu do czasu chodzila na moje treningi, na poczatku byla przeciwna ale w koncu nawet jej sie to spodobalo i razem zaangażowaliśmy sie we wspolne zainteresowania. Jednak na obecnym Twoim etapie musisz jej stanowczo dac do zrozumienia ze ona moze Cie stracic, to najbardziej dziala. Powiedz ze chcesz przerwy i przez minimum tydzien nie dawaj znaku zycia nie odbieraj od niej telefonow nie odpisuj na smsy, niech zobaczy co stracila.

uknob  

Wysłany: 2014-09-04, 12:02   

olej ja! załóż konto na www.datezone.com tam jest mnóstwo lasek które nie będą Ci niczego zabraniac :D spełnij soje fantazje sexualne :)

Odpowiedz do tematu